programy
kategorie

Książę Filip. Poruszające słowa rodziny o śmierci męża królowej Elżbiety II

- To była dobra, łagodna śmierć - wyznała w niedzielę Zofia, hrabina Wesseksu, w rozmowie z uczestnikami mszy żałobnej w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych w Windsorze. Rozmowę podsłuchała kamera agencji Associated Press. - To było, jakby ktoś wziął go za rękę i razem odeszli. Bardzo spokojnie - dodała żona księcia Edwarda. Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II, zmarł w piątek. Miał 99 lat. Pogrzeb odbędzie się 17 kwietnia na zamku w Windsorze. W związku z restrykcjami z powodu pandemii koronawirusa, w ceremonii będzie mogło wziąć udział jedynie 30 osób. Będzie transmitowana przez telewizję.

194 reakcje
59
91
44
Podziel się
Komentarze (44)
12-04-2021
okoReklama na reklamie, a w środku jeszcze reklama. Proponuję jeszcze z prawej i lewej strony ekranu, a tylko małe okienko pośrodku z tym co ważne. Brrrrrrrrrrrrrrrrr
zobacz więcej komentarzy (44)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(44)
oko
3 lata temu
Reklama na reklamie, a w środku jeszcze reklama. Proponuję jeszcze z prawej i lewej strony ekranu, a tylko małe okienko pośrodku z tym co ważne. Brrrrrrrrrrrrrrrrr
qaz
3 lata temu
Ale zagadka i problem. 100 letni facet po prostu umarł jak 99,9 % innych którzy umierają wcześniej !!!!
mario
3 lata temu
Śmierć ks. Filipa nie była dla nikogo zaskoczeniem.
leo
3 lata temu
ludzie opamietajcie sie , kogo obchodza kulisy smierci, ??? to jest okropne i okrutne!!! czlowiek mial prawie 100 lat!!!
O. Bajtek
3 lata temu
A w Polsce jak ktoś ma dużo pieniędzy to może pochować zmarłego i w prywatnej posiadłości. Bo kasa się liczy a nie ideologia.
Najnowsze komentarze (44)
Adam
3 lata temu
Na szczęście jeszcze istnieją takie kulturalne osoby
Adam
3 lata temu
Na szczęście jeszcze istnieją takie kulturalne osoby
ZAZUN
3 lata temu
O starcu mało , same reklamy do koła
ara
3 lata temu
Nie rozumiem jak można pisać , że wystarczy mu życia i mógł już umrzeć. Kiedy ktoś odchodzi bez względu na stan zdrowia, wiek jest to zawsze dla najbliższych szok. Nie bez powodu mówimy, że nadziej umiera ostatnia. Książę Filip to jedna z osób uosabiających pewien styl, epokę, która odchodzi bez względu na to jakim był człowiekiem prywatnie. To pozostaje między nim i Królową cokolwiek by inni nie mówili, a Elżbieta II raczej nie udzieli "szczerego" wywiadu w mediach. Pogrzeb w gronie rodziny - to jej wola.Wystarczy transmisja z uroczystości. To właśnie ten świat co odchodzi bezpowrotnie.
kućka
3 lata temu
jak książe odchodzi to żal.
bobi
3 lata temu
a wczoraj zmarł mojego szwagra wujeczny stryjek i żadna telewizja o tym nie mówi
Prawda i Miło...
3 lata temu
"kto boi się szatana, a nie boi się Boga sam stawia się na straconej pozycji" Boże, proszę Cię za tych, którzy żyją teraz na świecie, by zobaczyli jak pięknie ich stworzyłeś i jak bardzo dużo miłości dałeś nam stwarzając nas właśnie takimi jakimi jesteśmy !!!
felek
3 lata temu
Człowiek umierający dusi się bo wtedy wychodzi z niego dusza. To jest takie ostatnie tchnienie. Jak pali się w pobliżu gromnica to jej płomień zaczyna się poruszać i strzelać, potem się uspakaja.
Piotr
3 lata temu
Tak, to z pewnością była całkowicie spontaniczna i przypadkowo nagrana wypowiedź.
VVV
3 lata temu
Książę Wielkiej Brytanii, tylko 30 osób!!! Można, można. Wielki szacunek dla organizatorów i rodziny która wie, że nie może narażać innych. A u nas...
zniesmaczony
3 lata temu
czy nie ma żadnych granic w podsłuchiwaniu?
Yataman
3 lata temu
swietny artkul, taki na miarę woope
mkj
3 lata temu
I co ta kamera nagrała , kompletnie nic, co 99 letni, chory człowiek może w agonii mówić, czy wy czytacie coś ciekawego?
Aga Zmora
3 lata temu
Kamera podsłuchała???żenada