bDYgyJSc
bDYgyJSg
bDYgyJSk
programy
kategorie
bDYgyJSd

Leśne bagno. Zobacz, jakie może być głębokie

Nagranie udostępnione przez internautę pokazuje jak niebezpieczne może być bagno. Zarówno zwierzę jak i człowiek, jeśli wpadną do tak głębokiego bagna mają nikłe szanse na wydostanie się.

28-07-2020
409 reakcji
186
113
110
Podziel się
Komentarze (110)
21-05-2020
wojua po co powtórzyli to w zwolnionym tempie - dla myślących powoli ?
zobacz więcej komentarzy (110)

Programy Wirtualnej Polski

bDYgyJSp
KOMENTARZE
(110)
woju
12 miesięcy temu
a po co powtórzyli to w zwolnionym tempie - dla myślących powoli ?
TRDS
12 miesięcy temu
Radio Rydzyka to dopiero bagno
ożóg
12 miesięcy temu
nie grzeb tam ch łopie , ja nawet lodówke boje sie otworzyć bo jakiś biskupmoże siedzieć
bDYgyJSH
lombardino
12 miesięcy temu
Bardzo niebezpieczne miejsce. Ale dno jeziora również może byc tak niebezpieczne. Miałem dawno temu, w młodości, taki przypadek. Pływaliśmy z dziewczyną łódką po jeziorze i otworzyła sie wśród trzcin urocza, piaszczysta zatoczka z piaszczystym brzegiem, płyciutka, wprost zachecająca do wyjścia z łódki. Dziewczyna juz nogi za burtę wystawiła, kiedy coś mnie tknęło i wbiłem w dno 2 metrowe wiosło od łodzi .Trzymałem swobodnie jedną ręką, a ono ... w sekundzie zniknęło bez mała, w tym dnie. Ledwo za koniec złapałem i bez trudu wyjąłem z powrotem. To nie było dno, tylko młaka - rzadki piach zawieszony w wodzie. Dziewczyna była biała jak papier kredowy, a ja też. Szybko stamtąd odpłynęliśmy.
dziadekmisiek
12 miesięcy temu
To jest bagno? To jest jakaś popierdółka a nie bagno. Wpadnij do zarośniętego dołu potorfowego to dopiero dowiesz się co znaczy wpaść w kłopoty.
Najnowsze komentarze (110)
fokus2
9 miesięcy temu
Krytykować to Pan potrafi . Za pana reformę gospodarki którą pan przeprowadził to w normalnym kraju KRYMINAŁ. Zamiast dbać o rozwój i nowe technologie to wszystko (prawie) zostało zniszczone w imię rynku zbytu dla europy zachodniej . Dalszy ciąg czarowania to ciągłe zmiany od UD do obecnej PO ( KO) Moim zdaniem to Pan jest odpowiedzialny za upadek Polskiej gospodarki i biedoty ( Jak to mówicie patologi) pracowników PGR. Likwidując nie daliście nic poza wdowim groszem ,na to miast sam przeliście (zagrabili) ziemie za grosze. Czas uderzyć się w piersi i może przeprosić za swoją reformę gospodarki bo efekty widać pańskich pomysłów.
rzeźnik
9 miesięcy temu
Ciekawe na ile galaret wystarczało takie golonko z mamuta
Jan35
9 miesięcy temu
Nie jest to dobra wiadomosc dla Donalda Trumpa - ktory za trzy miesiace bedzie chcial pozostac na stanowisku prezydenta USA. D Trump twierdzil ze osiagnal porozumienie z przywodca Korei Polnocnej - a tu ZONK!
Przecież
9 miesięcy temu
największe bagno jest na Wiejskiej i w znanej "willi" na Żoliborzu, którą okupuje pewien kloszard...
Leon Z
9 miesięcy temu
Podziwiam odwagę ludzi, którzy tak się ubierają na motor... Sam jeżdżę na moto od 1989 i zawsze, nawet w upały, w pełnej "zbroi". Zapewniam, że asfalt nie jest gładki, tylko szorstki jak papier ścierny. Jechanie po nim własną skórą jest wielce nieprzyjemne. W młodości raz zdarzyło mi się to sprawdzić... Nie polecam ;)
Twój nick
9 miesięcy temu
W sierpniu 2017 pod Rytlem nawet bagno nie chciało wciągnąć boskiego Antoine'a ☹️
li PENG
9 miesięcy temu
w Chinach już by poszedł na rosół, koty też
Oczy
9 miesięcy temu
Co w tym dziwnego? Jeżeli ktoś zadał sobie trud dowiedzenia sie, jak bagno powstaje, to nie powinno go to dziwić. To tu na filmie wcale nie musial byc koniec. Czasem ofiara grzęźnie z wolna, żeby potem zrobić szybkie "chlup" i zniknąć na zawsze.
bDYgyJSz
Tetyda
9 miesięcy temu
Równie niebezpieczne, a mniej oczywiste, jest tzw. podwójne dno, które występuje przy brzegach tak obleganych jezior jak Białe (Na Dzienniku Wschodnim opisano dzisiaj historię szczęściarza, który trafił na wyjątkowo płytkie i utknął tam tylko na całą noc, a nie na zawsze) czy Krasne, w Zalewie Zemborzyckim, nad Wisłą (kilka lat temu zniknęło w nim bez śladu dwóch mężczyzn i dwoje dzieci, jeśli dobrze pamiętam) i w większości rzek. Wygląda jak normalne, ale to w rzeczywistości warstwa piasku/mułu tworząca kożuch na roślinach, patykach, a pod nią jest jeszcze lodowata toń różnej głębokości, w rzekach dosłownie druga, podziemna niemal rzeka. Wydostanie się z niego jest właściwie niemożliwe, do tego dochodzi szok psychiczny i termiczny. Zwłoki raczej nigdy stamtąd nie wypływają, tym bardziej, jeśli w okolicy są węgorze (uwielbiają padlinę i potrafią się przez tez kożuch przebić). Uważajcie na siebie i nie właźcie do nieznanej Wam wody, nawet jeśli wydaje się śliczna i bezpieczna! Albo chociaż grubym kijem ją najpierw bardzo mocno podźgajcie na całym obszarze, gdzie zamierzacie się pluskać. Takie dno ma różną grubość, może zapaść się już pod ciężarem małego dziecka, a czasami dopiero dorosłego.
Arek
9 miesięcy temu
chodzenie po bagnach wciąga.
huck
9 miesięcy temu
albo ziobro
hen
9 miesięcy temu
a dalej koleiny po jakimś samochodzie ciągną się przez to bagno
lolek
9 miesięcy temu
gdzie jest to bagno? jaka miejscowosc
e tam
12 miesięcy temu
W Sopocie przy plaży bagno jeszcze głębsze
...
Następna strona
bDYgyJTb
bDYgyJSi
bDYgyJTi
bDYgyJTj