bDyJsOhw
bDyJsOhA
bDyJsOhE
programy
kategorie
bDyJsOhx

Liga Narodów. Marek Koźmiński: Zostawmy Roberta Lewandowskiego w spokoju. Zasłużył na odpoczynek

Reprezentacja Polski nie radzi sobie dobrze bez kapitana - Roberta Lewandowskiego. Statystyki dla kadry są nieubłagane. W poniedziałkowym meczu Ligi Narodów Biało-Czerwoni będą chcieli przerwać złą passę. - Zostawmy Roberta na boku. Należy mu się odpoczynek. Zrobił dla tej kadry bardzo dużo. My patrzymy przez pryzmat 10 miesięcy. Zamkniemy to mistrzostwami Europy. Musimy szanować zdrowie naszych piłkarzy - szczególnie Roberta Lewandowskiego. Dajmy mu odpocząć. Wróci silniejszy i bardziej zmotywowany - mówi Marek Koźmiński, wiceprezes PZPN i były reprezentant Polski. - Jest egzekutorem, kapitanem, dobrą duszą. Człowiekiem orkiestrą. Teraz go jednak nie ma. Patrzmy na innych zawodników - dodaje.

Tranksrypcja:Oczywiście nie było na zgrupowaniu w tym spotkaniu Roberta L...
rozwiń
Podzielił się opiniami na temat tego spotkania?
Być może Robert z niektórymi kolegami się telefonicznie skontaktował. Zostawmy Roberta absolutnie na boku - zasłużone wakacje, zasłużony odpoczynek.
On dla tej kadry zrobił bardzo dużo i pamiętajmy, że my patrzymy przez pryzmat następnych 10 miesięcy.
Te 10 miesięcy zamkniemy turniejem Mistrzostw Europy. W związku z tym my musimy w jakiś sposób szanować zdrowie, szanować dyspozycje naszych piłkarzy.
Szczególnie Roberta Lewandowskiego, który jest jednak piłkarzem eksploatowanym na wszystkich polach. W związku z tym dajmy mu odpocząć on do nas wróci silniejszy, mocniejszy.
Jeszcze bardziej zmotywowany - jak to było historycznie. A pan panie Marku widzi kadrę bez Roberta w tym momencie? Czy to jeszcze za wcześnie, żeby sobie wyobrażać taką sytuację.
Panie redaktorze, no, jeżeli ktoś by powiedział, że widzi kadrę bez Roberta, to myślę, że co najmniej zimny kubeł wody na głowę.
Robert jest dla nas wartością dodaną, Robert jest egzekutorem, Robert jest kapitanem, Robert jest dobrą duszą. Jest człowiekiem orkiestrą jak to się czasami w sporcie mówi.
Natomiast teraz go nie ma. Teraz go nie ma. Zostawmy go na boku, poza nawiasem i patrzmy na innych zawodników.
Patrzmy na Krzysztofa Piątka, patrzmy na Arka Milika, patrzmy na innych, którzy dzisiejszego wieczoru się zaprezentują.
0
0
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bDyJsOhJ
KOMENTARZE
(0)
bDyJsOiv
bDyJsOhC
bDyJsOiC
bDyJsOiD