bEggNumY
bEggNunc
bEggNung
programy
kategorie
bEggNumZ

Łukasz Szumowski nie chce być ministrem? Janusz Cieszyński wyjaśnia

Janusz Cieszyński skomentował w programie "Tłit" pogłoski o Łukaszu Szumowskim. Według jednego z tabloidów minister zdrowia nie chce już sprawować swojej funkcji i może zostać wymieniony w ramach rekonstrukcji rządu. Do pozostania na stanowisku mają go z kolei przekonywać zarówno premier Mateusz Morawiecki, jak i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zastępca Szumowskiego w Ministerstwie Zdrowia stwierdził, że "wszelkie tego typu spekulacje nie są uzasadnione". - Te plotki nic nie wnoszą (...) Mamy sezon ogórkowy w mediach, stąd próba szukania sensacji, jaką byłaby niewątpliwie zmiana na stanowisku ministra zdrowia. Rozmowy na ten temat nie mają jakiegokolwiek sensu - powiedział Janusz Cieszyński. Więcej w materiale wideo.

Tranksrypcja:Dobrze. To w takim razie zanim o tych technicznych rzeczach ...
rozwiń
Czy w takim razie to czy będzie nowy minister zdrowia, czy będzie obecny minister zdrowia dowiemy się przed drugą falą jeszcze?
Panie redaktorze. Myślę, że te wszystkie spekulacje są zupełnie nieuzasadnione. Pan minister Szumowski jest na urlopie - co zresztą przybliżyły Polakom dwa tabloidy na serii zdjęć.
I myślę, że tutaj wszystkie jakby decyzje należą oczywiście do pana premiera. Natomiast ja bym się tutaj do tych plotek w żaden sposób się nie chciał odnosić, bo w mojej ocenie one nic nie wnoszą.
I to są tak jak mówiłem jedynie plotki. No tak, ale dzisiaj jeden z tabloidów pisze, że minister Szumowski już nie chce być ministrem, a bardzo namawiają go do tego, żeby jednak tym ministrem był.
Zarówno prezes Kaczyński jak i premier Morawiecki. No i dlatego pytam pan, czy pan coś o tym wie. Czy minister Szumowski chce dalej być ministrem Szumowskim.
Panie redaktorze. Myślę, że jeżeli w tym tytule, o którym pan mówi, wskazywano, że pan premier Morawiecki, pan prezes Kaczyński na jakieś tematy rozmawiają z panem ministrem Szumowskim.
To najlepiej właśnie pana prezesa i pana premiera zapytać o to, co mu przekazywali. No ja mogę pana zapewnić, że w żadnych takich rozmowach nie uczestniczyłem.
Dlatego nie jestem w stanie się do tego odnieść. No myślę, że jest taki sezon ogórkowy trochę w mediach. Są wakacje, nie ma takich gorących tematów, jakie jeszcze były kilka tygodni temu.
No i stąd zawsze próba szukania takiej sensacji. No i taką sensacją niewątpliwie byłaby zmiana na stanowisku ministra zdrowia.
Myślę, że tutaj absolutnie rozmowy na ten temat nie mają w tym momencie jakiegokolwiek sensu.
3 reakcje
0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
30-07-2020
ziutaale bajka z mchu i paproci
zobacz więcej komentarzy (3)

Programy Wirtualnej Polski

bEggNunl
KOMENTARZE
(3)
ziuta
11 miesięcy temu
ale bajka z mchu i paproci
11 miesięcy temu
jeszcze na świecie wspaniałe zimy.
11 miesięcy temu
jeszcze na świecie wspaniałe zimy.
bEggNunD
Najnowsze komentarze (3)
11 miesięcy temu
jeszcze na świecie wspaniałe zimy.
11 miesięcy temu
jeszcze na świecie wspaniałe zimy.
ziuta
11 miesięcy temu
ale bajka z mchu i paproci
bEggNunX
bEggNune
bEggNuoe
bEggNuof