bCZgGQWI
bCZgGQWM
bCZgGQWQ
programy
kategorie
bCZgGQWJ

Mark Felt - człowiek, który pogrążył Nixona

Watergate - polityczny skandal, po którym prezydent USA - Richard Nixon - ustąpił ze stanowiska. Afera najprawdopodobniej nie przerodziłaby się w trwający dwa lata kryzys konstytucyjny, gdyby nie pewien agent FBI. To Mark Felt, wtedy zastępca dyrektora biura, przekazywał dziennikarzowi "Washington Post" kolejne informacje na temat decyzji podejmowanych przez Nixona i jego administrację. Bob Woodward nie mógł ujawnić swojego źródła, więc przez 30 lat było ono znane jako "Głębokie Gardło". W 2005 roku Felt postanowił się ujawnić na łamach magazynu "Vanity Fair". W ten sposób dowiedzieliśmy się, kim był człowiek, który doprowadził do upadku 37 prezydenta USA.

109 reakcji
30
21
58
Podziel się
Komentarze (58)
31-07-2020
RealJakie szczelne układy zasilania silnika w tym KAMAZIE. Tylko podziwiać. Nasze samochody wojskowe dawno przestałyby jechać.
zobacz więcej komentarzy (58)
bCZgGQWV
KOMENTARZE
(58)
Real
2 miesiące temu
Jakie szczelne układy zasilania silnika w tym KAMAZIE. Tylko podziwiać. Nasze samochody wojskowe dawno przestałyby jechać.
obatel
4 miesiące temu
..nagonka na drogie czeresnie..??!!
Realista nisk...
2 miesiące temu
A teraz pokażcie mi zachodnie auto ciężarowe bez przeróbek, które poradzi sobie tak jak ten Kamaz.
bCZgGQXn
Najnowsze komentarze (58)
max
3 tyg. temu
Sensacją to było by wykopanie nie toporków lecz jakowejś gwintowanej flinty z ładowaniem odtylcowym..... Jaka to sensacja skoro wiadomo iż w przedmiotowym okresie rąbano się toporami a nie strzelano .
marcowy
3 tyg. temu
Koszt tych (2 toporków) prac wykopkowych to będzie kilkadziesiąt tysięcy. jak to sensacja. Warto?
zuzia
4 tyg. temu
Taaa, mój dom ma takie właśnie wymiary. Twierdza ???
histo(e)ryk
4 tyg. temu
No rzeczywiście, przy tych wymiarach "fortecy" max 50 chłopa mogło wywijać maczetami i kijami na murach - tosz to potęga! Żadna armia nie da rady!!!
Cyber-Armee
4 tyg. temu
Jednak rosyjskie mysliwce wykonaly gest pozdrowienia amerykanskiego Kolegi po fachu machajac skrzydelkami czyli zamiary mieli przyjazne a przy okazji zaznaczyli, ze sa tu, czuwaja i zareaguja jak amerykanski BOBARDÍROWSZCZIK mialby ochote naruszyc rosyjska przestrzen powietrzna. Inna rzecz to co maja do szukania Amerykanie na obcym kontynencie i u granic Rosji? To czysta amerykanska prowokacja.
A mowili,
4 tyg. temu
że na Marsie nie ma atmosfery
Pasterz
4 tyg. temu
Taka refleksja mnie naszła, co do komentarzy pod informacjami medialnymi czy kaczkami dziennikarskimi, że nigdy nie padła ciekawa i sensownie w temacie treść. Tylko są to drwiny, jakoby anonim myślał, że zabrzmiał błyskotliwie lub, co gorsze są to polityczne paszkwile, wybuchy niekontrolowanych emocji, agresją słowną. Natomiast refleksja mnie naszła taka, że większość tychże komentujących przez fakt jaki sobą reprezentują z ukrycia komputera w spotkaniach realnych to milczki, przytakujące i godzące się na wszystko. Nie hejt z mojej strony, tylko refleksja, że tego i tak nie da się powstrzymać, zminimalizować, czy emocjonalnie opanować. Owieczki.
Sama prawda
4 tyg. temu
Niedowiarków poinformuję że miasto to zostało rozpoznane przez archeologów po odciskach obuwia jakie nosił Jezus chodząc po wodzie a buty te do dziś nazywane są Jezuskami.
bCZgGQXf
kamizelka.
4 tyg. temu
W Rosji to siekiera i łom to jest magiczny klucz uniwersalny.
Nikt
4 tyg. temu
Jedynym zagrożeniem dla człowieka jest sam człowiek. A zwierzęta są drapieżne. Taka ich natura. Ten żółw jest piękny i wspaniały.
Kam
4 tyg. temu
Człowiek jest zagrożeniem każdego gatunku
Wypuścić go!
4 tyg. temu
Jaki śliczny!
Mechanik
4 tyg. temu
A wiecie, ze pilot bombowca który zrzucił te bombę na Nowej Ziemii w Rosji pomimo, że odleciał na ponad 60km nie przeżył tego " próbnego " wybuchu? A druga kwestia... czy to prawda że rząd polski pocichu oddaje wydobycie polskich nowoodkrytych złóż metali szlachetnych w ręce firm żydowskich...?
zenon
4 tyg. temu
Dziennikażyna coś gdzieś słyszał, niesumienność czy też zwykłe kłamstwo to standard w naszych mediach.
...
Następna strona
bCZgGQXH
bCZgGQWO
bCZgGQXO
bCZgGQXP