programy
kategorie

Memoriał Wagnera 2019. Aleksander Śliwka: Cieszy nasza reakcja na przegranego seta

Polscy siatkarze powinni wygrać z Serbią 3:0 w Memoriale Wagnera 2019. W trzecim secie, przy stanie 16:13, przydarzył im się jednak przestój i triumf przypieczętowali dopiero w czwartej odsłonie. Aleksander Śliwka znalazł jednak pozytyw tej sytuacji. Udaną końcówką czwartego seta drużyna pokazała, że jest mocna psychicznie, co będzie bardzo ważne podczas kwalifikacji olimpijskich.

Tranksrypcja:Chcieliśmy wygrać jak jak najszybciej i podkreślić to zwycię...
rozwiń
Gra się do końca
Serbowie po walczyli zagrali bardzo dobrze w końcówce
Aleksandar atanasijević zagrał parę dobrych zagrywek w końcu syna uciekli już było ciężko
Rada Miasta Cieszyna pewno reakcja nasza nanana tego przegranego setup o 4:00 mieszkaliśmy lepiej i dowiedzieć
Zwycięstwo do końca
Nosi się wyżej tak
To co najważniejsze czyli jako drużyna potraficie się
Przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę
Tak ja myślę że przede wszystkim Zwycięstwa budują budują pewność siebie i
I tak też się tak to się z tym przypadku tutaj do tej pory mecze sparingowe Wygrywamy także atmosfera
A takie czucie czucie siebie i pewność siebie Jest Jest Jest coraz większy a Mam nadzieję że
Mam jeszcze mam jeszcze trochę Reserved Reserved naszej grze na pewno będziemy to analizować na pewno sztab szkoleniowy
Pracuję nad tym aby wychwycić rzeczy w których możemy być jeszcze lepsi i myślę że na Gdańsk już wszystko będzie idealnie