programy
kategorie

Mercedes Actros - spełniłem marzenie z dzieciństwa

W naszej redakcji zwykle testujemy samochody osobowe. Zdarza się jednak, że do Krakowa przyjedzie wyjątkowy pojazd, zupełnie inny od tych, których testy najczęściej możecie oglądać na AutoCentrum. A gdy do tego jest spełnieniem marzeń, emocje sięgają zenitu. Przykładem takiego właśnie samochodu może być Mercedes Actros, który na tydzień stał się autem na co dzień dla Mateusza. To ponad 8-tonowy potwór, który mierzy prawie 4 m wysokości i dysponuje ogromnym silnikiem o mocy ponad 400 KM oraz momentem obrotowym o absurdalnej dla zwykłego kierowcy wartości 2800 Nm. Do tego jest w nim możliwość swobodnego wyprostowania się w kabinie, 2 łóżka do spania oraz ogromna liczba schowków i widoczność godna mieszkania na pierwszym piętrze. Brzmi świetnie, ale w mieście czeka na kierowcę też wiele pułapek, które nie ułatwiają życia z takim pojazdem. Jak więc spisał się Mercedes Actros? Co najbardziej podobało się Mateuszowi, a co sprawiło mu największą trudność? Zapraszamy...

rozwiń
1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
27-10-2020
blekotaCałkiem wyjątkowy skoro ma 4000 cm wysokości. Ja też już nie chodzę do szkoły. Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej łeeeee.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(1)
blekota
3 lata temu
Całkiem wyjątkowy skoro ma 4000 cm wysokości. Ja też już nie chodzę do szkoły. Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej łeeeee.
Najnowsze komentarze (1)
blekota
3 lata temu
Całkiem wyjątkowy skoro ma 4000 cm wysokości. Ja też już nie chodzę do szkoły. Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej łeeeee.