bDyHwxTo
bDyHwxTs
bDyHwxTw
programy
kategorie
bDyHwxTp

Michał Woś o Jarosławie Kaczyńskim: na pewno podejmie najlepszą z możliwych decyzji

Wicepremier Piotr Gliński stwierdził w niedzielę, że trzeba będzie wprowadzić nowe obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa i że nastąpi to lada moment. Wicepremier Jacek Sasin dowodzi, że takiej potrzeby nie ma. - Ani wicepremier Gliński, ani wicepremier Sasin nie są ministrami zdrowia, a to minister zdrowia na bieżąco monitoruje sytuację i podejmuje takie decyzje - stwierdził w programie "Tłit" minister środowiska Michał Woś. - Czy minister zdrowia Łukasz Szumowski jest jedyną osobą, która może przekonać prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że wybory 10 maja nie mają sensu? - dopytywał ministra prowadzący program Michał Wróblewski. - Jarosław Kaczyński ma dobry ogląd sytuacji, ma pełne dane, pełne informacje, śledzi też na bieżąco wszystkie ważne kwestie - odparł Michał Woś. - Prezes Kaczyński doskonale samodzielnie podejmuje decyzje, konsultując je z osobami, które prezentują też rozbieżne punkty widzenia. Ma pełne spektrum...

rozwiń
Tranksrypcja:Panie Ministrze, do której opinii panu jest bliżej? Bo wczor...
rozwiń
I, że jego zdaniem to najpewniej stanie się w najbliższym czasie. Z kolei wicepremier Jacek Sasin powiedział wieczorem w Polsat News, że nie jest dzisiaj konieczne zaostrzanie tych rygorów.
I zastanawiam się, do której opinii panu bliżej? No i jakie jest zdanie rządu oficjalne. Bo tutaj mamy dwugłos.
Wybrnę trochę salamonowo. Ani pan premier Gliński, ani pan premier Sasin nie są ministrami zdrowia. To minister zdrowia na bieżąco monitoruje sytuacje i podejmuje tę decyzję.
Więc ja nie wiem, czy to jest konieczność. Czyli tutaj ogromna odpowiedzialność leży teraz na ministrze zdrowia, Łukaszu Szumowskim - dla wielu jest bohaterem przecież.
I zastanawiam się - tu znowu takie pytanie polityczne - czy dzisiaj minister Szumowski jest jedyną osobą, która może przekonać Jarosława Kaczyńskiego.
Że te wybory 10 maja ze względów zdrowotnych - już nie politycznych, po prostu nie mają prawa się odbyć?
Jarosław Kaczyński ma bardzo dobry ogląd sytuacji. Jest zorientowany w tym, co się dzieje, ma pełne dane, pełne informacje.
Śledzi też na bieżąco wszystkie ważne kwestie.
I naprawdę nie jest tak, że jedna osoba wpłynie, czy nie wpłynie na prezesa Kaczyńskiego.
Prezes Kaczyński doskonale samodzielnie podejmuje decyzje, konsultując je z różnymi punktami widzenia, z różnymi osobami, które prezentują rozbieżne punkty widzenia.
Więc na pewno w ramach tego spektrum informacji, które ma, podejmie najlepsze z możliwych decyzji.
2 reakcje
0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
30-03-2020
figaJa też mam nadzieję,że JK podejmie najlepszą decyzję, i skieruje swojego wiernego żołnierza Wosia oraz jego całą rodzinę do pracy w najbliższej komisji wyborczej.
zobacz więcej komentarzy (2)

Programy Wirtualnej Polski

bDyHwxTB
KOMENTARZE
(2)
figa
10 miesięcy temu
Ja też mam nadzieję,że JK podejmie najlepszą decyzję, i skieruje swojego wiernego żołnierza Wosia oraz jego całą rodzinę do pracy w najbliższej komisji wyborczej.
maq
10 miesięcy temu
Po co płacić premierowi, członkom rządu i prezydentowi, skoro prezes radzi sobie w pojedynkę?
Najnowsze komentarze (2)
maq
10 miesięcy temu
Po co płacić premierowi, członkom rządu i prezydentowi, skoro prezes radzi sobie w pojedynkę?
figa
10 miesięcy temu
Ja też mam nadzieję,że JK podejmie najlepszą decyzję, i skieruje swojego wiernego żołnierza Wosia oraz jego całą rodzinę do pracy w najbliższej komisji wyborczej.
bDyHwxUn
bDyHwxTu
bDyHwxUu
bDyHwxUv