bDzwZLtw
bDzwZLtA
bDzwZLtE
programy
kategorie
bDzwZLtx

Migracje zwierząt. Katastrofalne skutki zmian klimatu

Rosnące temperatury wody w oceanach powodują przemieszczane się morskich roślin i zwierząt coraz to dalej od równika. Do takich wniosków doszli badacze z Bristolu i Exeter po analizie danych z ponad 100 lat. Okazało się, że w pobliżu równika drastycznie spada populacja stworzeń, które migrują w kierunku ziemskich biegunów. Badacze byli zaskoczeni ogromną skalą zjawiska.

Tranksrypcja:
rozwiń
h&m
kuchnie
na
wymiar
712 reakcji
135
338
239
Podziel się
Komentarze (239)
30-03-2020
MarcinProblem w tym, że naukowcy jeszcze niewiele widzieli...
zobacz więcej komentarzy (239)

Programy Wirtualnej Polski

bDzwZLtJ
KOMENTARZE
(239)
Marcin
10 miesięcy temu
Problem w tym, że naukowcy jeszcze niewiele widzieli...
ol
10 miesięcy temu
Niesamowite , niedługo pewnie ogłoszą że ziemia jest okrągła
pfu
10 miesięcy temu
W średniowieczu było cieplej, w epoce starożytnego Rzymu jeszcze cieplej, a w epoce starożytnego Egiptu jeszcze cieplej. Za to 10 tys. lat temu była epoka lodowcowa, która skończyła się masowym wymieraniem i ogromnym wzrostem poziomu oceanów. Naukofcy widzą drzewa ale nie widzą lasu. Jak zwykle chodzi o kasę.
bDzwZLub
Robert
10 miesięcy temu
Artykuł, ja to w WP o niczym. Ani jednej nazwy zwierzęcia, żadnych szczegółów. Chyba Greta T. pomagała to pisać. Dlaczego wirtualna polsko tak dziadujecie?
Aldo
10 miesięcy temu
Bieguny magnetyczne zdążają do równika, nastąpi wkrótce przemagnesowanie ziemi, nie było go od 750 mln lat, a powinno być co 250 mln lat, więc są różne anomalie na które człowiek nie ma rady, ani sposobu mimo szczerych chęci!!!
Najnowsze komentarze (239)
HALO
10 miesięcy temu
CZYTAM TYTUŁ, PATRZĘ NA ZDJĘCIE myślę to dopiero będzie petarda: naukowcy będą prosić o więcej smogu bo powietrze zbyt czyste się zrobiło. Nie. Bociany. Idzie wiosna. Migracja z krajów a Afrykańskich na północ?
123
10 miesięcy temu
Czarne i śniade też na północ.
jedyny mistrz...
10 miesięcy temu
nasi polscy dziennikarze mają tendencję do zabierania się za tematy, o których nic nie wiedzą. Przez poznane 2 dni wcześniej szczątkowe informacje w temacie danej dziedziny robią błędy (często dotyczące konstrukcji zdań). Czytając te artykuły lituję się nad biednymi dziećmi poznającymi świat.. a świat jest taki wielki.. czy starczy im czasu i zapału by w końcu dowiedzieć się dlaczego ptaki migrują i czy jest to bezpieczne dla ryb w północnej wiśle?
pawlo0
10 miesięcy temu
A jakim cudem "naukowcy" oczekują stabilnego klimatu?? Stabilny,niezmienny klimat to zaledwie krótkie,nic nie znaczące epizody w dziejach Ziemi, a 95% czasu istnienia planety, to czasy zmiennego klimatu. Krótko: sytuacja wraca do normalności, kończąc ten , trwający zaledwie ok 10 tys lat wyjątek. Jeżeli 'naukowcy ' tego nie wiedzą, to nieuki z nich, a nie naukowcy.
biedny60
10 miesięcy temu
sama natura.....
Polk
10 miesięcy temu
Bandziory znowu cygania u nas -19 1 kwietnia Zima bardo mrozna gdzie te cieplenie kto ich oplaca
DDT
10 miesięcy temu
Wczoraj, 31 marca padał śnieg, a temperatury były poniżej zera. Oczywiście ZMIANY KLIMATU, bo GLOBALNEGO OCIEPLENIA NIE MA.
pitu pit
10 miesięcy temu
Z niecierpliwością czekam na aligatory na bulwarach i słonie w centrum. Jakieś piranie w Zegrzu też były by atrakcją....
bDzwZLtT
RYBAK
10 miesięcy temu
NIE DBALIŚCIE O PRZYRODĘ TO MACIE WIRUSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VZ
10 miesięcy temu
TO NAJWYZEJ BEDZIEMY ZNOWU MIEC LWY W EUROPIE. STAROZYTNI GRECY NA LWY POLOWALI. ZYLY TEZ NA ZIEMIACH POLUDNIOWEJ FRANCJI. NIC NOWEGO. JAKI TO JEST PROBLEM. KIEDYS SAHARA BYLA MORZEM.
!!!!!!!!
10 miesięcy temu
jak zwykle wszedzie pelno ynteligentnych inaczej ....prezes i rezimowa tvpis powiedza ze ziemi jest plaska a oni w to uwierza
?????
10 miesięcy temu
jak zwykle wszedzie pelno ynteligentnych inaczej ....to nie globalne ocieplenie na swykonczy tylko za kilkadziesiat lat jakis kolejny zmutowany wirus
siwy
10 miesięcy temu
Kto dzisiaj słucha naukowców. Liczą się sportowcy, politycy i celebryci
Wszystkiemu
10 miesięcy temu
winna Greta za malo się angażowała
...
Następna strona
bDzwZLuv
bDzwZLtC
bDzwZLuC
bDzwZLuD