bEIUibPE
bEIUibPI
bEIUibPM
programy
kategorie
bEIUibPF

Migranci pobici przez chorwacką policję. Pałkami przeganiano ludzi z granicy Unii Europejskiej

Nie tylko od strony Polski migranci próbują przedostać się na obszar Unii Europejskiej. Sytuacja zaostrza się także na Bałkanach, a dokładnie na granicy Chorwacji z Bośnią i Hercegowiną. Chorwaccy urzędnicy badają postawione ostatnio zarzuty dotyczące przekroczenia uprawnień przez tamtejszą policję, która miała stanowczo zawracać migrantów, próbujących się dostać z Bośni na obszar Unii Europejskiej, bijąc ich pałkami. O sprawie zrobiło się głośno po upublicznieniu nagrania dziennikarzy z międzynarodowej organizacji Lighthouse Reports, która zarejestrowała brutalny moment zawracania przybyszów w pobliżu granicy z Bośnią i Hercegowiną. Adalbert Jahnz, rzecznik Komisji Europejskiej, powiedział w Brukseli, że nagrania wideo są "bardzo niepokojące". - Akty przemocy i złe traktowanie migrantów, osób ubiegających się o azyl i uchodźców są nie do zaakceptowania i muszą zostać zbadane - powiedział na konferencji prasowej. Chorwacka policja była już wielokrotnie...

rozwiń
72 reakcje
35
3
34
Podziel się
Komentarze (34)
08-10-2021
brawoI tak sie powinno bronic granic.
zobacz więcej komentarzy (34)

Programy Wirtualnej Polski

bEIUibPR
KOMENTARZE
(34)
brawo
1 tyg. temu
I tak sie powinno bronic granic.
MAC
1 tyg. temu
dobrze zrobili. Migranci to zagrożenie
gienia
1 tyg. temu
Brawo Chorwacjo za obronę granic! Tak powinno się to robić! Dziękujemy za te informacje! To dobry przykład jak inni sobie radzą z najazdem na Europę!
bEIUibQj
BBBB
1 tyg. temu
piękny widok
ELVIS
1 tyg. temu
WŁASNIE UE UMYŁO RĘCE
Najnowsze komentarze (34)
Haha
6 dni temu
brawo - tak trzymać !
idzi
6 dni temu
doskonały przykład dla Polskich pograniczników. Brawo Chorwaci. A dla tych wszystkich lewaków to powiem tak niech spróbują ja przekroczyć granice w stronę Białorusi lub Rosji na Mierzei Wiślanej.
.Xx
7 dni temu
Czemu te pasożyty nie idą do bogatych krajów arabskich ? Chyba dlatego że tam musieliby pracować na swoje utrzymanie, do krajów unii europejskiej ciągnie ich bogaty socjal i bezkarność z przestępstwa.
No proszę
7 dni temu
Pałować ile się ma sił bo inaczej nas te brudasy pozarażają jakimś syfem i zjedzą nasze fundusze !
Ilon7
1 tyg. temu
w sumie to żal mi troche Niemców, ich gospodarka długo nie pociągnie takiej rzeszy darmozjadów
Jony jONY
1 tyg. temu
Nikt ich tu nie zapraszał a jak chcą to niech robią to zgodnie z przepisami a nie bez prawnie przekraczają granice. Wszyscy politycy którzy ich zapraszają powinno się ich spakować i zawieść do ich domów by mieszkali z nimi jak chcą być tacy dobrzy i również to samo dla dziennikarzy i tych którzy ich żałują chcą mieć dobrze niech walczą z władzą u siebie. Brawo Chorwaci Ja musiałem robić testy paszporty żeby jechać na wakacje a ta banda bezkarnie chce sobie siedzieć w Europie.
ZIBI
1 tyg. temu
Nasza SG Ma sie od nich uczyc jak dzialac!
666
1 tyg. temu
Prawidłowa podstawa
bEIUibQb
Gromek
1 tyg. temu
Chorwaci mogą sobie pozwolić na taką obronę granic bo mają normalną opozycję. Nasza opozycja już dawno powinna być wywieziona taczkami do Niemiec. Niestety tak się nie da po wciąż Tusk ma niezerowe poparcie wśród Polaków. No chyba że to nie Polacy.
Przekroczenie...
1 tyg. temu
No racja, przecież mieli ich głaskać... UE to dno i wodorosty!!!
Bright
1 tyg. temu
Ubiegają się o azyl przekraczając nielegalnie zieloną granicę??
GOzyzlyxl
1 tyg. temu
Od czego Policja Straż Graniczna i Służby maja broń i pałki również? Czy to kino?
Uzificof
1 tyg. temu
tusk,ubolek i reszta tez będą się tak tłumaczyć przed Tym, Co ich czeka.
czytelnik
1 tyg. temu
Brawo !!!!!!!
bEIUibQD
bEIUibPK
bEIUibQK
bEIUibQL