bCZtJcJM
bCZtJcJQ
bCZtJcJU
programy
kategorie
bCZtJcJN

Mistrz parkowania. Zawstydził kierowców

Ten kierowca Forda Explorera drugiej generacji pokazuje, jak może wyglądać parkowanie równoległe w ciasnym miejscu. Nie obyło się bez paru "dotknięć" samochodu z tyłu, ale kierowca i tak wybrnął z tego imponująco. Manewry przy wyjeżdżaniu nagrał obserwujący całą sytuację świadek.

1087 reakcji
893
124
70
Podziel się
Komentarze (70)
10-06-2020
Emeryt
Tak szukam i szukam i szukam - ale tej zemsty to nie znalazłem. Parkowania też nie widać - ponieważ pan kierowca został zablokowany. Tak wynika z tekstu. Za to że jest...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (70)
bCZtJcJZ
KOMENTARZE
(70)
Emeryt
4 miesiące temu
Tak szukam i szukam i szukam - ale tej zemsty to nie znalazłem. Parkowania też nie widać - ponieważ pan kierowca został zablokowany. Tak wynika z tekstu. Za to że jest MISTRZEM W WYJEŻDŻANIU - to się zgadzam. Tylko panu autorowi coś się ten tego jak małemu króliczkowi
Lech
4 miesiące temu
Kto pisze te durne tytuły ?
dfnfgn
4 miesiące temu
W niektórych krajach, szczególnie europy południowej tak się parkuje, zderzaki i samochody są wszystkie porysowane.
bCZtJcKr
Najnowsze komentarze (70)
Adamski...
4 miesiące temu
Wyjeżdżał z Parkingu,jak parkował pewnie miał dużo więcej miejsca.
T63
4 miesiące temu
To było wyjeżdżanie nic trudnego
Dorek
4 miesiące temu
Wspaniale sobie poradziła (widać że to kobieta siedzi za kierownicą ) no czasem głąby nie myślą jak parkują nie raz taką sytuacje miałam
Meander
4 miesiące temu
Tam jest zakaz postoju. Takich mistrzów mamy pełno w Polsce też
Autmex
4 miesiące temu
Zamiast je tak obstukiwać, to powinien jednego i drugiego delikatnie przepchnąć (zdarzało mi się tak zrobić). Auto ma największy wymiar po przekątnej i można tak się zablokować, że już nie będzie ruchu nawet na centymetr!!!
pra wo
4 miesiące temu
Przepychanie jest możliwe w USA ale nie w RP.Ja nie dotknąłem samochodu ale po miesiącu policjant dopatrzył się rysy na moim starym samochodzie a nie na niby uszkodzonym samochodzie zgłaszającego. Musiałem zapłacić 3oo zł. i 5 punktów. Taka to sprawiedliwość w RP.Bezprawie policji i urzędników oraz sądu jest na poziomie mafii.
brooklyn
4 miesiące temu
w New York to regular , strach wracac do Polski jesli takie parkowanie to tam problem
Siła stoicyzm...
4 miesiące temu
Dobre wyjechał z ciężkiej sytuacji na lightcie :-) Dobrze, że zachował spokój bo nie jeden burak z nerwów by pobił tych co go zablokowali lub po prostu skasował ich na wstecznym i pełnym gazie ....ale wtedy by też uszkodził też swój samochód nie warto ...to samo z pobiciem dostał by wyrok później by pracy nie dostał i by siedział w więzieniu a tak wyjechał sobie pokazał kunszt kierowania i olał frajerów co go zastawili ale powinni oni dostać mandat bo jak można tak kogoś zastawić ! Szok !
bCZtJcKj
wykonać +
4 miesiące temu
idealnie...a tych co go zablokowali oblać wrzącym kwasem i poodcinać kończyny nagrywać to komórka i słuchacmuzyki przy tym.
niwbieski
4 miesiące temu
Akurat z to drogi kolego nie nakłada się mandatów
das
4 miesiące temu
Juz pomijajac to, ze ani to parkowanie, zemsty to ze swieca szukac, to ten napis na koncu "WP produkcja 2020" jest chyba nie na miejscu.
39ta!poprawka...
4 miesiące temu
Na egzaminie na prawko jest zakaz skręcania kół w miejscu
S.
4 miesiące temu
Rzeczywiście, bardzo się "zemścił", bo wyjechał?
KAmil
4 miesiące temu
Po pierwsze to on nie parkował tylko wyjeżdżał z parkingu. Po drugie, na kim i w jaki sposób się zemścił? Autor artykułu nawet się nie podpisał i w sumie się nie dziwię, bo pod takim badziewiem każdy by się wstydził poddpisać.
...
Następna strona
bCZtJcKL
bCZtJcJS
bCZtJcKS
bCZtJcKT