bHoMhZWY
bHoMhZXc
bHoMhZXg
programy
kategorie
bHoMhZWZ

MMA. Jan Błachowicz chce nacieszyć się mistrzowskim pasem. "To cały czas do mnie nie dociera"

- To cały czas do mnie nie dociera. To była długa podróż, żeby go zdobyć. Nie wiem, czy to się dzieje naprawdę. Moja głowa jest ciągle gdzie indziej. Tego nie da się opisać - mówi Jan Błachowicz tuż po powrocie do Polski z pasem mistrza federacji UFC. - Nie myślę o kolejnym występie. Na razie chcę się nacieszyć tym co się dzieje - dodaje wojownik z Cieszyna. Błachowicz zdradził, że najprawdopodobniej nie będzie bronił tytułu w tym roku, bowiem w grudniu zostanie ojcem. Jak przyznaje, był świadomy wielkiego wsparcia polskich fanów przed pojedynkiem o mistrzostwo. - W ostatnim tygodniu przed walką odcinam się od internetu, ale wiedziałem, co się dzieje. Starałem się o tym nie myśleć, żeby nie zblokować się. Wszystko zdało egzamin, bo nie byłem spięty - mówi. Zręcznie uniknął odpowiedzi na pytanie o gaże za starcie. - Strasznie wszyscy lubią rozmawiać o pieniądzach. Życzę każdemu, żeby zarabiał za swoją pracę zarabiać jak najwięcej - stwierdził.

28-09-2020
3 reakcje
1
1
1
Podziel się
bHoMhZXb
Komentarze (1)
29-09-2020
negativeŚwietna robota, skromny człowiek, który potrafi się wypowiedzieć przed kamerą. Dzięki za dobrą walkę i gratulacje z okazji zdobycia pasa!
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bHoMhZXl
KOMENTARZE
(1)
negative
3 lata temu
Świetna robota, skromny człowiek, który potrafi się wypowiedzieć przed kamerą. Dzięki za dobrą walkę i gratulacje z okazji zdobycia pasa!
Najnowsze komentarze (1)
negative
3 lata temu
Świetna robota, skromny człowiek, który potrafi się wypowiedzieć przed kamerą. Dzięki za dobrą walkę i gratulacje z okazji zdobycia pasa!
bHoMhZXX
bHoMhZXe
bHoMhZYe
bHoMhZYf