bGarSTDo
bGarSTDs
bGarSTDw
programy
kategorie
bGarSTDp

Mord rodziny Romanowów. Bolszewicy myśleli, że zabili całą rodzinę cara

Rodzina Romanowów została okrutnie potraktowana przez bolszewików. Zbrodniarze zamordowali cara Rosji Mikołaja II wraz z żoną, synem i czterema córkami. Na łaskę nie mogła liczyć nawet najbliższa służba. Nie wszyscy członkowie carskiej rodziny zostali pojmani i straceni, część z nich przeżyła. Materiał powstał w oparciu o tekst opublikowany na łamach portalu WielkaHistoria.pl. Chcesz się dowiedzieć więcej przeczytaj artykuł: Caryca Maria Fiodorowna. Bolszewicy wcale nie zamordowali całej rodziny Romanowów.

28-05-2021
159 reakcji
57
40
62
Podziel się
bGarSTDr
Komentarze (62)
28-05-2021
Niki
Wszyscy bolszewicy, którzy uczestniczyli w zamordowaniu rodziny carskiej byli narodowości żydowskiej - NIE BRAŁ W TYM UDZIAŁU ANI JEDEN ROSJANIN! (...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (62)

Programy Wirtualnej Polski

bGarSTDB
KOMENTARZE
(62)
Niki
rok temu
Wszyscy bolszewicy, którzy uczestniczyli w zamordowaniu rodziny carskiej byli narodowości żydowskiej - NIE BRAŁ W TYM UDZIAŁU ANI JEDEN ROSJANIN! ( dociekliwi mogą odszukać nazwiska WSZYSTKICH oprawców i mocodawców)
o,pimpek
rok temu
no pewnie amerykanie to też nie mordowali murzynów, tylko uwalniali ich od cierpień bycia niewolnikiem
Henryk
rok temu
To że Żydzi przewodzili rewolucji w Rosji to fakt. Dlatego rewolucja ta była popieraną przez Niemców narodowości żydowskiej, gdzie bankierzy żydowscy odmówili finansowania wojny lecz pieniądze przesyłali na podtrzymanie rewolucji. Wiedział o tym Hitler i dlatego to też mogło być powodem nienawiści do Żydów. Szkoda że obecna Rosja nadal upaja się negatywnymi bohaterami rewolucji, którzy często nie byli narodowości rosyjskiej co doprowadziło ten kraj do poniesienia ogromnych ofiar prawdziwych patriotów, zadanych ze strony przywódców bolszewickich np. Stalina.
bGarSTDT
Zeblaze
rok temu
Oczywiście. Bolszewicy nie mordowali swoich obywateli i ludności ościennych państw tak samo jak i mniemiaszki z pod znaku złamanego krzyża.
Anka
rok temu
ale car Mikołaj II też rozkazał strzelac do demonstrantów
Najnowsze komentarze (62)
magneto
rok temu
Zbrodniarze??? Co????????? W którym miejscu?
Sapiens
rok temu
Car miał też krew na rękach wysyłając tysiące ludzi na smierć lub katorgę, w tym wielu niewinnych Polaków. Dlatego mi go nie żal. Żal mi jego dzieci, a jeszcze bardziej ofiar jego panowania. Bolszewizm to natomiast żydowski wynalazek. W bolszewickich władzach byli prawie sami Żydzi. To oni zamordowali cara i jego rodzinę. Teraz Żydzi wprowadzają nowy porzadek świata, aby nas zniewolić w komunistyczny sposób.
CXZ
rok temu
Szydzi to nie narodowosc narodowosc jest Izraelska
Ja TC
rok temu
"Kult romanowów" wraca w rosji! (tak z małej litery) Czar putinowskiej władzy jest podparty carską tradycją . Specjalne uczelnie szkolą elitę służbistów oddanych bez reszty władcy! Wszystko na starą monarchistyczną modę i ubeckie metody propagandowe ! Najmłodsza ze zdjęcia ujawniła się w usa gdzie została potajemnie przewieziona ale nikt nigdy nie potwierdził tego genetycznie.??? ps. W stanach jeszcze długo były , a z zasadzie nadal są środowiska porosyjskiego układu monarchii ! Jeszcze przed rewolucją uciekali do lepszego świata. Pies lał na ich pamięć , bo mieli krew na rękach milionów!
KX1
rok temu
I bardzo dobrze zrobili. Wypierdków jacy uważają się za lepszych i pławią w przywilejach a innych traktują jak niewolników trzeba wybić najlepiej 3 pokolenia w przód i trzy w tył bo nigdy nie uznają idei równości
CXZ
rok temu
Bolszewicy byli panstwem wrogim IIRP uwazali ze Polska jest panska.. Stad ta wyprawa w 1920r.. stosunki z Rosja sie polepszyly jak Polsce zmieniono ustroj po 1945r na komunistyczno socjalistyczny jaki miala prl i znowu pogorszyly sie po 1989r jako ze Polska stala sie wasalem Usizraela i Eu..
CXZ
rok temu
bOLSZEWICY MORDOWALI rOSJAN PRAWOSLAWNYCH NA POTEGE aRYSTOKRACJE, BURZUAZJE, INTELIGENCJE to byli kaci narodu rosyjskiego mordowali wg ideologii komunizmu i mysli marksa i Engelsa Zamordowali ich okolo 60 miln
Macro
rok temu
Historia lubi sie powtarzac, nastepna rewolucja bedzie swiat przeciwko 7ydom. Hates/Gates na pierwszej lini walki
bGarSTDL
BOLSZEWIK:
rok temu
Jak byscie byli uczciwi, to opowiedzieli byscie o tym, ze bolszewicy chcieli Romanowa postawic przed rewolucyjnym sadem, ale front sie zblizal do miejsca internowania Romanowow, a mienszewicy uwolniajac Romanowow znow odrodzili by ruch monarchistyczny. A ze monarchisci buduja logike swojej "swietej" wladzy na pokrewienstwie krwi z rodem "carskim", inaczej; nie ma Romanowow, nie ma monarchii... CHWALA BOLSZEWIKOM ZA TA EGZEKUCJE !
Wujek z USA
rok temu
Okazuje się, że Bolszewicy nie byli tacy bardzo źli, bo z całej rodziny carskiej zamordowano tylko kilka sob.
Katolik
rok temu
Zrobili dobrze dla Polski - im wiecej chaosu w Rosji tym lepiej dla naszego kraju. Gdy tam byl spokoj to Rosja zawsze miala tendencje do podrzegania do wojny w innych krajach. Niech ich Bog blogoslawi, ze wykonczyli rodzine CARA.
dfgh
rok temu
Bolszewicy bronią bolszewików, no nie wszystkich, dwoje mniej niż się oficjalnie podaje, prawdę objawioną podają z Izraela
Swein
rok temu
Pierwowzorem tej masakry była rewolucja francuska. Jedni i drudzy świętują rocznicę wyżynania własnego narodu.
JZM
rok temu
A gdzie są Francuzi co ścinali królów na szafocie? Co święci?
...
Następna strona
bGarSTEn
bGarSTDu
bGarSTEu
bGarSTEv