bGjLFhLU
bGjLFhLY
bGjLFhMc
programy
kategorie
bGjLFhLV

Motocyklista zaliczył wywrotkę. Tym razem miał szczęście

Dobre warunki drogowe i piękne słońce kuszą motocyklistów. Części z nich dodają odwagi. Zapominają o ostrożnym i bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Tym razem obeszło się bez większych obrażeń. Motocyklista na rudzkim odcinku DW 902 miał wypadek. Brawura i nadmierna prędkość fana dwóch kółek na zakręcie skończyła się wywrotką i ślizgiem na pobocze.

04-05-2020
465 reakcji
75
235
155
Podziel się
Komentarze (155)
04-05-2020
HYde#
Miał dawca organów szczęście że kierowca TIRa patrzył na pas obok a przedtem pewnie w lusterko. Nawiasem mówiąc - jak ktoś NIE UMIE jeździć SZYBKO- niech jeździ zgodnie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (155)

Programy Wirtualnej Polski

bGjLFhMh
KOMENTARZE
(155)
HYde#
2 lata temu
Miał dawca organów szczęście że kierowca TIRa patrzył na pas obok a przedtem pewnie w lusterko. Nawiasem mówiąc - jak ktoś NIE UMIE jeździć SZYBKO- niech jeździ zgodnie z przepisami.
;l;l;l
2 lata temu
piękna gleba buhahaha
Ja
2 lata temu
Brawo kierowca TIRa.
bGjLFhMz
mar
2 lata temu
Drodzy motocykliści czy pomyślicie czasem o człowieku który w takim wypadku was rozjedzie??? Niektórzy mają traumę do końca życia. Cała rodzina takiego kierowcy ma potem koszmar.
motór
2 lata temu
ja mam WSK-ę i przynajmniej mnie nie kusi do bicia rekordów a frajda z jazdy w piękną niedzielę też jest.
Najnowsze komentarze (155)
Seba
2 lata temu
pod względem umiejętności widzę mogą konkurować z us army
Zgred
2 lata temu
Szczerze mówiąc to niewiele z tego filmu wynika. Może i wyprzedzał brawurowo i może i się wciskał między ciężarówki ale to ciężarówka go zmiażdżyła - jego i dostawczaka z przodu więc to może jednak kierowca wojskowej ciężarówki się zagapił i staranował samochody jadące z przodu ? Dosyć typowy przebieg zdarzenia - całkiem często spotykany w Polsce. Zostawiają za małe odstępy i potem zabiją ludzi. Jakby tych aut nie było to by wjechał w ciężarówkę jadącą z przodu.
NIGDY
2 lata temu
W taki konwój się nie wcina takie są skutki jazdy na byle czym w konwoju ciężarówek (nigdy) jasne
Jaguar
2 lata temu
Tacy są kieroFFcy BM srui Audin. Stare Audi czy BMW kieroFFcy tacy sami. Z tych nowszychmyślą ze mają luksusowe auta a taknaprawdę to auta z dolnej pułki. Tylko Mercedes iJaguar.
pull up pull ...
2 lata temu
myślał że zmieści się śmiało
a lex
2 lata temu
z nagrania widac że niezbyt szybko , Właściciel audi skręcał bo mu sie to należało .
iza
2 lata temu
Czyżby to miszcz Puzio ???
Tgdh
2 lata temu
Po diabły gonił tego Merca???
bGjLFhMr
max
2 lata temu
Niestety to nie motocyklista a "motorzysta, amator, pasjonata" i nie ma pojęcia o składaniu się w zakręty a o przeciwskręcie nie słyszał. Całe szczęście, że kierowca tego morderczego zabójczego TIR'a okazał się doświadczonym kierowcą jadącym wzorowo i zakończył akcję pozytywnie.
Pan
2 lata temu
W tytule czytamy : ' nie miał żadnych szans"... To bezczelne oszukiwanie potencjalnych czytelników ( widzów ) . Ten motocyklista zaraz potem wstał i pojechał dalej.
polak
2 lata temu
pewnie nigdy na rowerze gość nie jeździł - widać z jaką pozycją "na wyprostowanego" pokonuje zakręt - ehhh, to że ma się kaskę i można sobie kupić "motór" to nie wszystko - trzeba jeszcze mieć dużo pokory i sporo doświadczenia !!!
Kuba
2 lata temu
Ot, typowy motocyklista. Przecież jeżdżą bezpiecznie (jak sami twierdzą). Dobrze, że nikogo nie uszkodził, bo co z nim - to dla mnie obojętne.
ebmazur
2 lata temu
patrz nie tylko w lusterka - motocykliści są wszędzie , nawet tam , gdzie ich nie powinno być . Swoją drogą ten zakręt to "gwiazda " filmików z wypadkami
mario
2 lata temu
hamował przednim hamulcem i go katapultowało. Kierowca TIRa opanowany
...
Następna strona
bGjLFhMT
bGjLFhMa
bGjLFhNa
bGjLFhNb