bEECwXZw
bEECwXZA
bEECwXZE
programy
kategorie
bEECwXZx

Myśliwiec F-15C Eagle w akcji. Zobacz pokaz sił armii USA

To były pierwsze takie ćwiczenia od czterech lat. Piloci 493. Dywizjonu Myśliwskiego mieli okazje przetestować ostrzał na żywo ze swoich myśliwców F-15C Eagle. Siły Powietrzne USA testowały pocisk szkoleniowy NATM-9M. Wszystko odbyło się w ramach ćwiczeń nad Oceanem Atlantyckim. W sieci pojawiły się krótkie nagrania pilotów. Można na nich zobaczyć wszystko z ich niezwykłej perspektywy. W szkoleniu testowano m.in. wykorzystanie amunicji przeciwko dronom i zapewnienie gotowości bojowej załóg amerykańskich myśliwców. F-15 Eagle to ciężkie myśliwce przewagi powietrznej, przystosowane do działań w każdych warunkach atmosferycznych. Te maszyny, w kolejnych wersjach, służą skutecznie amerykańskiej armii już od ponad 30 lat.

17-12-2020
128 reakcji
26
64
38
Podziel się
Komentarze (38)
17-12-2020
jadącyA potem zdziwienie skąd tyle różnych pierwiastków w mięsie ryb.
zobacz więcej komentarzy (38)

Programy Wirtualnej Polski

bEECwXZJ
KOMENTARZE
(38)
jadący
9 miesięcy temu
A potem zdziwienie skąd tyle różnych pierwiastków w mięsie ryb.
nico
9 miesięcy temu
Pilot w okularkach i leci. A u nas okulary były przeciwwskazaniem nawet na szybowce. U nas ze wszystkim robi się cyrk.
Irasiad
9 miesięcy temu
30 lat? To prawie nówki. MON szykuje się do zakupu?
bEECwYab
miki
9 miesięcy temu
oczywiście myśliwce przewagi powietrznej - w obronie demokracji w stylu usa
stary numer
9 miesięcy temu
..ponad 30 lat ! pora zrobić materiał reklamowy i teraz sprzedać za dobre pieniądze starocie Polakom.
Najnowsze komentarze (38)
szczupak55
9 miesięcy temu
Rosjanie mają lepsze.
Markos
9 miesięcy temu
Ale pokazał nasi piloci lepsi nawet filmy robią lepiej
miroslaw5
9 miesięcy temu
Marna sprawa.
Zibi 2
9 miesięcy temu
ciekawe czy jest szybszy od rakiet rosyjskich supersonicznych . Wątpię W razie prób tylko pilota szkoda . Wyszkolenie pilota to czas i wydatek ..
Naukowiec
9 miesięcy temu
takimi samolotami to na aborygenów do Australii, dzidą je strącą , ale rzeczywiście jankesi pastwili się nad Irakijczykami , wymordowali bardzo wiele niewinnych ludzi , to było morderstwo tych biednych ludzi !!! Nie znaleziono fabryk broni chemicznej i biologicznej , porostu pomylili Izrael z Irakiem !!! Bo te wszystkie bronie produkuje Izrael , oraz produkuje bąby atomowe , neutronowe i inne śmierci nośne wynalazki !!! To Izrael użył broni chemicznej w Iraku , Syrii !!! Czas by jankesi tam uderzył i zniszczyli ten terrorystyczny kraj jakim jest Izrael !!!
Obserwator
9 miesięcy temu
Ten myśliwiec ma już 48 lat, tak więc to chyba żadna nowość.
kacper
9 miesięcy temu
pytam sie co zaMĄdrzy ludzie piszą te wspaniałe artykuły chyba sami Profesorzy
Kruk
9 miesięcy temu
Te myśliwce są tak dobre tylko w wyobrażni polskich pismaków przy minus 30 gradusow nawet nie odpali
bEECwXZT
AQQ
9 miesięcy temu
miał szczęście ze się nie zastrzelił !
JA.
9 miesięcy temu
na kim to robi wrażenie ten filmik samolocik frunie i pilot sie rozejrzał czy nie ma w pobliżu Migów wystrzelił rakietę co tu jest ciekawego wartego uwagi??????
polak
9 miesięcy temu
Nie ma już USA ,kiedyś USA było potęgą teraz USA jest made in China ,szkoda gadać co sie porobiło .
strach
9 miesięcy temu
Myśliwiec F-15C Eagle w akcji. Zobacz pokaz sił armii USA A co będzie jak Rosyjska potęga wystartuje w powietrze ???????????????
antyklerykał
9 miesięcy temu
/...Równo dziesięć lat temu amerykańskie i brytyjskie wojsko (z oddziałem tchórzliwych “sprzymierzeńców” na sznurku) rozpoczęło “Operację Iracka Wolność”, inaczej “Shock and Awe”, inaczej “Operacja Zniszczyć Niebezpieczną Infrastrukturę Iraku i Zacząć Ponad Dziesięcioletni Atak na Irakijczyków i Okupację ich Kraju”. Jak dotąd, bezpośrednim skutkiem tego “wyzwolenia” było zamordowanie co najmniej 1,5 miliona irackich cywilów i wysiedlenie z domów co najmniej 5 milionów. To na dodatek do milionów zabitych i doprowadzonych do nędzy i wyniszczenia przez narzucone przez USA sankcje ekonomiczne w poprzedniej dekadzie. Śmiercionośne podkładanie bomb do samochodów trwa do dzisiaj. Jednym słowem, Irak nie był wyzwalany – był niszczony i to niszczony rozmyślnie..........więcej w artykule /Dekada ludobójstwa w Iraku. Nowe dowody na wykorzystanie szwadronów śmierci/
antyklerykał
9 miesięcy temu
/... USA są jedynym krajem, który użył broni atomowej w atakach na ludność cywilną: w Hiroszymie i Nagasaki, gdzie zginęło w ułamku sekundy łącznie ok. 150.000 ludzi. W Kosowie i Iraku, USA ponownie użyły broni radioaktywnej, uranu-238, z tragicznymi dla ludności cywilnej skutkami, szczególnie w południowym Iraku gdzie setki dzieci, kobiet i mężczyzn zmarło i umiera na raka i inne choroby spowodowane przez kontakt z pyłem uranowym. ,...........................Trudno jest dokładnie nawet ustalić ile razy i gdzie USA interweniowały militarnie. Oblicza się jednak, że w krótkim czasie swego istnienia jako niepodległe państwo od 1776, USA przeprowadziły ok. 400 akcji militarnych i ok. 6000 ukrytych interwencji w ponad 100 krajach. [ 3 ] Tylko od czasu II Wojny Światowej, USA zbombardowały aż 19 krajów, w tym tak małe i biedne jak Guatemala i Grenada, nie mówiąc o zmasakrowaniu Wietnamu, Iraku, czy ostatnio Afganistanu. .......więcej /Bój się USA/
bEECwYav
bEECwXZC
bEECwYaC
bEECwYaD