bESuiERg
bESuiERk
bESuiERo
programy
kategorie
bESuiERh

Nagranie z Gryfowa Śląskiego. Podszedł do auta i się zaczęło

Monitoring przed jednym z marketów w Gryfowie Śląskim zarejestrował zuchwałą kradzież samochodu 30 grudnia. Mężczyzna jechał wieczorem razem ze swoim 15-letnim synem autem marki BMW 6GT o wartości 250 tys. złotych. Zatrzymał się na chwilę pod marketem. Zostawił w środku swojego syna. Po chwili, gdy wszedł do sklepu, pojawił się inny mężczyzna, który po prostu wsiadł do samochodu i powiedział młodemu pasażerowi, że ma wysiąść z auta. Nastolatek zrobił tak, jak mu złodziej powiedział i BMW 6GT odjechało w siną dal. Złodziej nie nacieszył się zdobyczą zbyt długo, gdyż od razu powiadomiono policję i przygotowano obławę. Ruszył pościg za skradzionym autem, a na ulicach zorganizowano blokady. W końcu udało się zatrzymać złodzieja, dzięki współpracy policji z sąsiednich powiatów. Auto zostało odzyskane i zwrócone. Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim postanowił o tymczasowym aresztowaniu dla 25-letniego złodzieja na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

07-01-2021
359 reakcji
276
18
65
Podziel się
Komentarze (65)
07-01-2021
rocoi po co sąd złapany na gorąco? rączka na pieniek i po sprawie
zobacz więcej komentarzy (65)

Programy Wirtualnej Polski

bESuiERt
KOMENTARZE
(65)
roco
11 miesięcy temu
i po co sąd złapany na gorąco? rączka na pieniek i po sprawie
sam
11 miesięcy temu
W takim przypadku jeżeli jest złapany na "gorącym uczynku" rozprawa powinna trwać 10min !!! Co tu sądzić ? Przecież sprawa jest prosta jak gwóźdź! W idealnym świecie gościu po wyciągnieciu z samochodu dostał by 9g sprawiedliwości i po krzyku, ale "tu mamy cywylyzacje!!" jak to mówiła Balcerkowa więc kara więzienia byłaby adekwatna !
asd
11 miesięcy temu
Jednak BMW to stan umysłu. Zostawił dzieciaka w aucie. W dodatku z kluczykami i auto na chodzie. Powinni właściciela auta obciążyć kosztami akcji i dodatkowo zabrać prawo jazdy (przecież jest zakaz pozostawiania auta bez nadzoru)
bESuiERL
JARO65
11 miesięcy temu
Jasne 10 lat za kradzież fury Świadome zabicie na pasach lub chodniku max 6 lat, Witamy w kraju absurdu.
rmk
11 miesięcy temu
Mógł zaparkować przyzwoicie tam gdzie się parkuje samochody nie blokowa wjazdu i zabezpieczyć auto a nie że praktycznie każdy mógł wejść, sami się o to proszą
Najnowsze komentarze (65)
Pawełrozsądny
10 miesięcy temu
Ten wymiar kar jest żałosny. Zatrzymany na 3 miesiące grozi 10 lat więzienia. Na pewno gość umiera ze strachu, trudniąc się takimi rzeczami wpisane jest to w ryzyko "zawodowe". Przymusowe roboty złodziejom wszystkim dać z nogami związanymi łańcuchem i chłostę co tydzień, ile mnie pieniędzy na darmozjada by poszło i wielu by zrezygnowało z takiego sposobu na zarobek
HTP
10 miesięcy temu
nic mu nie zrobią, powie że chciał sie przejechać, to tylko czasowy zabór mienia może zawiasy a i tego nie jestem pewien
Żarcik
11 miesięcy temu
Za 250 000 tys. uciąć rączkę? A co ucinać za wiele milionów??? Nie , nie główkę. Za zdolność nagrodzić stanowiskiem ministra finansów, jak min. " pinindzy nie ma i nie będzie".
Reggi
11 miesięcy temu
Nauczy się zamykać samochód, nie zostawiać kluczyków w stacyjce. Dobrze, że młodemu nic się nie stało.
Mimoza
11 miesięcy temu
i ktoś akurat stał i to filmował z ręki? Bo to na pewno nie nagranie z monitoringu. A jak wiemy pod każdym marketem zawsze stoi ktoś, kto telefonem nagrywa parking, bo to takie nowe hobby w czasach lockdownu.
126p
11 miesięcy temu
A starego malucha tez tak by szukali???????????????
kris
11 miesięcy temu
popieram inicjatywę roco . Lapę na pieniek tak jak robili Maurowie.
tomek
11 miesięcy temu
a gdzie to BMW 6 GT???? bo takiego to nie widziałem jeszcze. jakaś premiera?????????
bESuiERD
Mr. Ówa
11 miesięcy temu
może chciał się tylko przejechać, rok w zawieszeniu, to i tak aż za dużo.
rowerzysta
11 miesięcy temu
Grozi mu do 10 lat?! On z automatu ma dostać dychę bo nie ma żadnych okoliczności łagodzących do tego jeszcze stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Bo nie piszą czy go ścigano po ulicach czy drogach i to ma być dodane do tej dychy nie inaczej!!!! 15 do 18 do odsiadki z automatu a nie jakieś śmieszne "grozi mu".
ben
11 miesięcy temu
Zostawił włączony silnik żeby co?- dziecko mając 15 lat nie zmarzło w aucie?A auto tyle warte!!!/głupota!-No chyba że to celowe było........?!
zdz
11 miesięcy temu
Widać że to ustawione już całkiem im odbija grunt by artykuł był !!
Adamo
11 miesięcy temu
To nie "kradzież" panie redaktor, ale rozbój i kara dużo wyższa!
pas
11 miesięcy temu
w USA dostałby dożywocie a w Polsce wyjdzie po 6 miesiącach
...
Następna strona
bESuiESf
bESuiERm
bESuiESm
bESuiESn