bEqOQuMk
bEqOQuMo
bEqOQuMs
programy
kategorie
bEqOQuMl

Nagranie z Gryfowa Śląskiego. Podszedł do auta i się zaczęło

Monitoring przed jednym z marketów w Gryfowie Śląskim zarejestrował zuchwałą kradzież samochodu 30 grudnia. Mężczyzna jechał wieczorem razem ze swoim 15-letnim synem autem marki BMW 6GT o wartości 250 tys. złotych. Zatrzymał się na chwilę pod marketem. Zostawił w środku swojego syna. Po chwili, gdy wszedł do sklepu, pojawił się inny mężczyzna, który po prostu wsiadł do samochodu i powiedział młodemu pasażerowi, że ma wysiąść z auta. Nastolatek zrobił tak, jak mu złodziej powiedział i BMW 6GT odjechało w siną dal. Złodziej nie nacieszył się zdobyczą zbyt długo, gdyż od razu powiadomiono policję i przygotowano obławę. Ruszył pościg za skradzionym autem, a na ulicach zorganizowano blokady. W końcu udało się zatrzymać złodzieja, dzięki współpracy policji z sąsiednich powiatów. Auto zostało odzyskane i zwrócone. Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim postanowił o tymczasowym aresztowaniu dla 25-letniego złodzieja na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

07-01-2021
359 reakcji
276
18
65
Podziel się
Komentarze (65)
07-01-2021
rocoi po co sąd złapany na gorąco? rączka na pieniek i po sprawie
zobacz więcej komentarzy (65)

Programy Wirtualnej Polski

bEqOQuMx
KOMENTARZE
(65)
roco
7 miesięcy temu
i po co sąd złapany na gorąco? rączka na pieniek i po sprawie
sam
7 miesięcy temu
W takim przypadku jeżeli jest złapany na "gorącym uczynku" rozprawa powinna trwać 10min !!! Co tu sądzić ? Przecież sprawa jest prosta jak gwóźdź! W idealnym świecie gościu po wyciągnieciu z samochodu dostał by 9g sprawiedliwości i po krzyku, ale "tu mamy cywylyzacje!!" jak to mówiła Balcerkowa więc kara więzienia byłaby adekwatna !
asd
7 miesięcy temu
Jednak BMW to stan umysłu. Zostawił dzieciaka w aucie. W dodatku z kluczykami i auto na chodzie. Powinni właściciela auta obciążyć kosztami akcji i dodatkowo zabrać prawo jazdy (przecież jest zakaz pozostawiania auta bez nadzoru)
bEqOQuMP
JARO65
7 miesięcy temu
Jasne 10 lat za kradzież fury Świadome zabicie na pasach lub chodniku max 6 lat, Witamy w kraju absurdu.
rmk
7 miesięcy temu
Mógł zaparkować przyzwoicie tam gdzie się parkuje samochody nie blokowa wjazdu i zabezpieczyć auto a nie że praktycznie każdy mógł wejść, sami się o to proszą
Najnowsze komentarze (65)
Pawełrozsądny
6 miesięcy temu
Ten wymiar kar jest żałosny. Zatrzymany na 3 miesiące grozi 10 lat więzienia. Na pewno gość umiera ze strachu, trudniąc się takimi rzeczami wpisane jest to w ryzyko "zawodowe". Przymusowe roboty złodziejom wszystkim dać z nogami związanymi łańcuchem i chłostę co tydzień, ile mnie pieniędzy na darmozjada by poszło i wielu by zrezygnowało z takiego sposobu na zarobek
HTP
6 miesięcy temu
nic mu nie zrobią, powie że chciał sie przejechać, to tylko czasowy zabór mienia może zawiasy a i tego nie jestem pewien
Żarcik
7 miesięcy temu
Za 250 000 tys. uciąć rączkę? A co ucinać za wiele milionów??? Nie , nie główkę. Za zdolność nagrodzić stanowiskiem ministra finansów, jak min. " pinindzy nie ma i nie będzie".
Reggi
7 miesięcy temu
Nauczy się zamykać samochód, nie zostawiać kluczyków w stacyjce. Dobrze, że młodemu nic się nie stało.
Mimoza
7 miesięcy temu
i ktoś akurat stał i to filmował z ręki? Bo to na pewno nie nagranie z monitoringu. A jak wiemy pod każdym marketem zawsze stoi ktoś, kto telefonem nagrywa parking, bo to takie nowe hobby w czasach lockdownu.
126p
7 miesięcy temu
A starego malucha tez tak by szukali???????????????
kris
7 miesięcy temu
popieram inicjatywę roco . Lapę na pieniek tak jak robili Maurowie.
tomek
7 miesięcy temu
a gdzie to BMW 6 GT???? bo takiego to nie widziałem jeszcze. jakaś premiera?????????
bEqOQuMH
Mr. Ówa
7 miesięcy temu
może chciał się tylko przejechać, rok w zawieszeniu, to i tak aż za dużo.
rowerzysta
7 miesięcy temu
Grozi mu do 10 lat?! On z automatu ma dostać dychę bo nie ma żadnych okoliczności łagodzących do tego jeszcze stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Bo nie piszą czy go ścigano po ulicach czy drogach i to ma być dodane do tej dychy nie inaczej!!!! 15 do 18 do odsiadki z automatu a nie jakieś śmieszne "grozi mu".
ben
7 miesięcy temu
Zostawił włączony silnik żeby co?- dziecko mając 15 lat nie zmarzło w aucie?A auto tyle warte!!!/głupota!-No chyba że to celowe było........?!
zdz
7 miesięcy temu
Widać że to ustawione już całkiem im odbija grunt by artykuł był !!
Adamo
7 miesięcy temu
To nie "kradzież" panie redaktor, ale rozbój i kara dużo wyższa!
pas
7 miesięcy temu
w USA dostałby dożywocie a w Polsce wyjdzie po 6 miesiącach
...
Następna strona
bEqOQuNj
bEqOQuMq
bEqOQuNq
bEqOQuNr