programy
kategorie

Nagroda money.pl. Wybieramy najlepszych w biznesie

- Ten rok jest wyjątkowy. W tym roku warto docenić u przedsiębiorców zdolność przetrwania i dostosowania się do otaczających warunków. Na pewno warto też docenić zdolność utrzymania załogi w firmie - mówiła w programie "Money. To się liczy" wicepremier i członek kapituły nagrody money.pl Jadwiga Emilewicz. - To niezmiennie rok poszukiwania efektywności, wiec kryterium innowacyjności będzie tym, na co będę zwracać uwagę - przekonywała wicepremier.

Tranksrypcja:Jest pani w kapitule nagrody gospodarczej Money.pl - my do k...
rozwiń
I jedno pytanie: za co pani zdaniem w tym takim no niewątpliwie wyjątkowym, ale też niełatwym roku warto będzie doceniać przedsiębiorców?
Co po prostu pani zdaniem i będzie pani brała podczas wyboru tych firm?
Tak. Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie do udziału, bo to myślę, że tych nagród dla przedsiębiorców jest wiele, różne redakcje organizują.
Natomiast ten rok jest rzeczywiście rokiem wyjątkowym. Myślę, że wszyscy członkowie kapituły będą się bardzo uważnie i nieco innym okiem patrzeć na nominowanych do nagrody.
Na pewno w tym roku to jest taka zdolność przetrwania i dostosowania - jest tym, co warto docenić.
Na pewno warto doceniać zdolność do tego, aby pozostawić załogi, pozostawiać pracowników, utrzymywać w pełni pracowników u siebie w firmie.
Ale także, no ja nieustannie i niezmiennie - ten rok to także rok nowych wyzwań, to jest także rok, gdzie staramy poszukiwać się efektywności przed tymi nowymi trudnymi czasami, które są przed nami.
Zatem to kryterium innowacyjności będzie zawsze tym, na które ja zwracam uwagę i będę na to także zwracać uwagę i w tym roku.
2 reakcje
1
1
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(0)