bDYQPEro
bDYQPErs
bDYQPErw
programy
kategorie
bDYQPErp

Najmniejszy gryzoń świata

Czy wiesz jak nazywa się i wygląda najmniejszy gryzoń na świecie? Jeśli nie wiesz, to odpowiedź znajdziesz w wideo. Z pewnością zaskoczy cię wygląd i rozmiar tego stworzenia.

179 reakcji
124
6
49
Podziel się
Komentarze (49)
22-03-2020
hohoNiezły słodziak:)
zobacz więcej komentarzy (49)

Programy Wirtualnej Polski

bDYQPErB
KOMENTARZE
(49)
hoho
rok temu
Niezły słodziak:)
No sliczna
rok temu
bestia
fgh
rok temu
Że nic go nie nazdepło jak wchodzili na Arkę Noego.
bDYQPErT
szkod-nick
rok temu
Na stronie głównej jest tytuł "... jedyny przedstawiciel swojego gatunku" a chodzi o rodzaj. Autor tekstu niech przypomni sobie wiadomości ze szkoły podstawowej, bo w tym momencie wyszedł na kompletnego dyletanta
😚
rok temu
Kochany jest! 😍
Najnowsze komentarze (49)
MarBor
rok temu
słodziak
Ivo
rok temu
Ciekawe czy w tym gatunku znajdzie się tam taki przykurcz, samotny kawaler, wybraniec, na którego zagłosują inne gryzonie, którym nie będzie się chciało szukać nasionek... a inne nieroby wymyślą jakąś religię...
Krewetka
rok temu
Co za inteligent podpisał ten filmik ostatni przedstawiciel gatunku na ziemi? Zamówienie z dnia 2020-03-12 nr 10100597144150 to przedstawiciel ostatniego gatunku z tego rodzaju
tade
rok temu
Fajne skrzyżowanie kangura z myszą przy udziale kota.
pytanie
rok temu
ile takich trabkocośtam trzeba na gar bigosu?
antyzwierz
rok temu
Możecie chociażby na czas epidemii nie promować tych p zwierząt, które zgotowały nam taki los jak obecna epidemia? Na wymioty mnie rwie jak widzę zwierzęta, przez nie znów ginie tysiące ludzi. Zwierzęta doprowadziły do niemalże wszytkich edpidemii, prawie każda z nich była zoonozą.
jaxx
rok temu
Jestem za tym aby wszyscy ludzie umarli na koronwirusa. Niech swiat przejmą takie słodziaki. Przynajmiej bedzie piękniej !
ANGEL
rok temu
KOCHANY STWORECZEK !
bDYQPErL
Chińczyk
rok temu
Chińczyk wszystko zje.
PRT
rok temu
Fajny zwierzak :)
Jtj
rok temu
Jakaś bujna, żółta czupryna? Kogoś to przypomina! I fryzura podobna. A ta długość to z ogonkiem (bardzo długi) czy bez? Przy tym śliczne stworzenie!
me
rok temu
jestem ciekaw w jakim labolatorium go stworzono ;]
Kikokimora
rok temu
"Dietę tego gryzonia stanowią nasiana oraz liście LICZNYCH PUSTYNNYCH ROŚLIN" Brawo autor! Słyszałem o zmianach klimatu i zmianach w przyrodzie ale żeby aż tak? Poza tym gryzek jest przemileńki, wygląda trochę jak talib;)
andy
rok temu
Wolność jest wtedy, kiedy mam prawo wyboru !!! I wszystko w temacie !
bDYQPEsn
bDYQPEru
bDYQPEsu
bDYQPEsv