programy
kategorie

NBP nie wyda monety na 100 lat Senatu. Belka: mówiąc krótko, to brzydko pachnie

NBP nie wybije okazjonalnej monety na 100-lecie Senatu, ale jednocześnie Jacek Sasin zdecydował, że Poczta Polska wyda znaczek z okazji 30-lecia Radia Maryja. Co na to Marek Belka? - Radio Maryja jest rzeczą oczywiście stukrotnie ważniejszą, niż jakiś tam Sejm, Senat i wszystko razem wzięte. Trzeba mieć trochę realizmu - ironizował w programie "Newsroom" w Wirtualnej Polsce były szef Narodowego Banku Polskiego. Po chwili, już zupełnie poważnie, Belka powiedział, że bardzo często NBP odmawia wybicia monet kolekcjonerskich. - W sytuacji, która jest dzisiaj, że Senat jest zdominowany przez opozycję, taka odmowa, mówiąc krótko, brzydko pachnie - ocenił były premier.

485 reakcji
77
308
100
Podziel się
Komentarze (100)
27-08-2021
TED55Przecież w Polsce, nic się nie zmieniło. Nadal rządzi dyktator z zakonnikiem. A biedny ciemnogród, wspiera ich finansowo i w głosowaniu.
zobacz więcej komentarzy (100)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(100)
TED55
2 lata temu
Przecież w Polsce, nic się nie zmieniło. Nadal rządzi dyktator z zakonnikiem. A biedny ciemnogród, wspiera ich finansowo i w głosowaniu.
Katotaliban
2 lata temu
Bierzcie przyklad z Czechów są miliardy do przodu brak konkordatu, nie opłacanie katechetów, nie rozdawanie ziemi w najlepszych miejscach z 95% upustem. Np Wiecie kto ma najwięcej ziemi w kujawsko pomorskim biskup toruński pona 10 tys ha
Koperta
2 lata temu
Od sprzedaży będą tantiemy?
KrzyniuJan
2 lata temu
Wstyd i żenada
Beata Sz.
2 lata temu
I ten znaczek się im po prostu należał!
Najnowsze komentarze (100)
LoLo
2 lata temu
Nie chcą wybić monety aby większej inflacji nie powodować. :)
NIC
2 lata temu
niech te deboli z nbp wybija monete z jajami rydzyka i kaczynskiego bo coz to za wielkie postaci panstwa polskiego a ich czlonki powinny spoczac w kaTEDRZE NA WAWELU
111
2 lata temu
Mamy nasz własny ,wymodlony przecież > Taliban< .
B.KATOLIK
2 lata temu
POPARCIE TRWAM PRZED WYBORAMI TO BĘDZIE JAK RYTUALNY POCAŁUNEK W MAF...........
Antoni
2 lata temu
Nawet mnie to nie dziwi. Przecież Senat tylko przeszkadza PiS-owcom, a Glapińskiego to nie sam kulawy wyznaczył na prezesa NBP??? Glapiński miał ładną przeszłość i wszystko zmarnotrawił. Teraz ja bym mu ręki nie podał. Jak można tak upaść dla kasy?
wujek dobra r...
2 lata temu
Od czasów PRL po dzisiejsze rządzi ideologia - wtedy czerwony PZPR a teraz czarny KLER
jan
2 lata temu
zenada wstyd porazka sredniowiecze .ponizaja polske ile sie da ,dalej na tance u rydzyka ,tylko na tyle was stac
prezes
2 lata temu
najpierw musimy zlikwidować PO , a potem rozliczyć PiS za Radio Maryja i będzie dobrze w Polsce
jAN
2 lata temu
ślimok dostał polecenie od Kim Dzong Kwaka to i tak zrobił
Ponuraczek
2 lata temu
WP kasuje wpisy które są mu nie wygodne, przypomnę tylko ze za PO bezrobocie było w Polsce prawie 30%, podniesiono wiek emerytalny, z perspektywą dalszego podnoszenia, wszech obecna korupcja, no i nie zamkniecie pana Rydzyka za głoszenie swoich prawd, i oni ponownie chcą rządzić? tak to wstyd ze RM jest ważniejsze od senatu, ze KK ważniejsze od Polski, to wstyd, ale ludzie chcą jakoś żyć, a nie słyszeć jak dawniej za PO ze nie ma pieniędzy na to i owo, a zadłużenie rośnie lawinowo, nie po to nas zachód wyzwalał spod komunizmu żeby na tym nie zarobić, a kasowanie niewygodnych wypowiedzi czyni Was podobnym do radia Maryja, dzięki temu może kiedyś i na waszą cześć wydrukują jakiś znaczek pocztowy albo order głoszącego prawdę.
Zagłoba
2 lata temu
Polscy biskupi na lata swe stare na chama w Polsce zniszczyli wiare =Zrobili z wiary naszych ojców dochodowy interes pokazujac wszystkie oblicza sekty ludzi chorych psychicznie i w zakłamaniu wykozystujacy naród a z wiernych zrobili instytucje dochodowe i z budżetu też=??
mysz18
2 lata temu
Było lepiej jak Maryja radia nie słuchała!!! A TERAZ GNĘBIENIE WSZYSTKICH i nakazy życia według ,co kościół każe. Więcej przykazań kościelnych niż w dekalogu,gdzie sam kler do dekalogu się nie stosuje. Rząd narzucający narodowi ustawy pod kościół to już całkowite przegięcie. Najwyższy czas oddzielić państwo od kościoła i przynajmniej uzdrowić emocje wśród narodu. PiS GŁOSU MOJEGO JUŻ NIE ZOBACZY!!
jerzy
2 lata temu
RADIO MARYJA JAKAŚ CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA SŁUCHA A WIĘC JEST Z TEGO JAKIŚ POŻYTEK , A JAKI JEST Z SENATU?
Obserwator RP
2 lata temu
Ten kraj to ciemnogród i wstyd n=mi że jestem Polakiem .
...
Następna strona