programy
kategorie

Niebezpieczna kofeina. Każda jej ilość szkodzi kobietom w ciąży

Najnowsze badania dowodzą, że nie ma bezpiecznego poziomu kofeiny dla kobiet w ciąży. Nawet jej najmniejsza ilość może wpłynąć na rozwój płodu. Badacze z Uniwersytetu w Reykjaviku przeanalizowali ciąże ponad 50 kobiet, które skończyły się negatywnie. Mowa o poronieniach, przedwczesnych porodach, białaczkach dziecięcych czy nadwadze i otyłości u dzieci. Okazuje się, że w 42 przypadkach matki piły w ciąży kawę. W 14 przypadkach stwierdzono, że bezpośrednią przyczyną komplikacji była zbyt duża ilość kofeiny w organizmach płodów.

93 reakcje
16
55
22
Podziel się
Komentarze (22)
28-08-2020
dziadekBzdury i głupoty urodziłam dwoje dzieci cały czas piłam kawę są normalnymi dziećmi pokończyli studia mają własne rodziny są normalni nie wierzcie w bzdury i głupotę
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(22)
dziadek
4 lata temu
Bzdury i głupoty urodziłam dwoje dzieci cały czas piłam kawę są normalnymi dziećmi pokończyli studia mają własne rodziny są normalni nie wierzcie w bzdury i głupotę
Kawiarz
4 lata temu
Jakie jest źródło tej informacji ?
rzetelna
4 lata temu
W pierwszej ciąży uważałam, nie piłam kawy i jadłam samo zdrowie - syn urodził się zdrowy ale w zachowaniu odstaje od swoich rówieśników, ciężko go czegoś nauczyć, z owoców zje banan i jabłko a warzyw nawet nie tknie. Druga ciąża - jadłam wszystko, piłam kawę codziennie - córka urodziła się zdrowa, wcina wszystko co podsunie jej się pod nos, a inteligencją i zachowaniem prześciga swojego starszego braciszka. Oto moje źródło informacji
hmmm
4 lata temu
Jak ludzkość dotrwała do naszych czasów. Może wróćmy do praktyki zamykania ciężarnych w ciemnych niewietrzonych pokojach i całe dnie niech modlą się.
Bajdy
4 lata temu
Najbardziej szkodzi glifosat, którym naszpikowana jest żywność
Najnowsze komentarze (22)
Luna
4 lata temu
Nie szkodzi kobietom w ciąży! Szkodzić może płodom, a i to jest bardzo wątpliwe.
jotka
4 lata temu
Czasami czytam te rewelacje i wierzyć mi się nie chce jakie głupoty są w nich wypisywane: - ziemniaki są rakotwórcze - instrukcja jak obierać banany - kawa jest szkodliwa (kilka dni temu pisali o dobroczynnym wpływie kawy ) - rewelacyjna panierka dla schabowych (okazało się nią pospolite ciasto naleśnikowe) - tylko tak (tu receptura) zrobisz doskonałą mizerię - rosół z kurzych udek to nie rosół . . . . czy ktoś z szanownych redaktorów dostał pensję za rok z góry i teraz raczy nas bezsensownymi rewelacjami, żeby nie wylecieć z roboty za nieróbstwo? Czasem zastanawiam się, czy jest tam jakiś szef, czy wszystko puszczone jest "na żywioł"
atom
4 lata temu
Ciekawe czy te panie w ciąży oddychały ? Pewnie gdyby tego nie robiły urodziłyby zdrowsze dzieci . W powietrzu jest mnóstwo zanieczyszczeń .
hahhaha
4 lata temu
za 3 dni będzie artykuł o zdrowotnych właściwościach kawy i że jedna filiżanka w ciąży wpływa pozytywnie, tyle warte te teksty, bełkot totalny, aha badania na ilu kobietach? 50? kto te teksty wypuszcza ;D
PENELOPA
4 lata temu
ABSOLUTNE BZDURY !!!!! W CIĄZY NIC NIE MOGLAM JESĆ ...WYMIOTOWAŁAM NA POTĘGE . MOJA MAMA MOWIŁA ZE DZIECKO BEDZIE MIAŁO CZARNĄ SKORĘ......KILKA DZIENNIE....CORKA MA JUZ 59 LAT ,JEST B, ZDOLNAZ DOKTORATEM.......PRZESTANCIE PISAĆ O TAKICH BADANIACH!!!!!
Statystyk
4 lata temu
Pomidory powodują raka: 99% chorych na nowotwory jadło pomidory, a 99% tych, którzy nigdy nie jedli pomidowow nie choruje na nowotwory.
uwierzyłem...
4 lata temu
Kto był sponsorem badań? Producenci herbaty czy soków owocowych? Papier przyjmie każdą bzdurę a naukowcy każdą okazję, żeby zaistnieć.
kuba
4 lata temu
może te 50 kobiet był również ochrzczonych, albo miało blond włosy i to było przyczyną....
mózg
4 lata temu
Może by tak źródła z których korzystał autor? No chyba, że jedynym źródłem tej jakże oszałamiającej wiedzy jest on sam.
Uczony
4 lata temu
Były też badania, z których wynika, że wiele kobiet u których stwierdzono nieprawidłową ciążę piło herbatę, wodę mineralną, soki owocowe i jadło chleb z masłem.
Gość
4 lata temu
Szczepionkowcy zwalają winę na kofeinę, żeby odwrócić uwagę od toksycznych szczepionek.
bkz
4 lata temu
Ale brednie !!!
Bajdy
4 lata temu
Najbardziej szkodzi glifosat, którym naszpikowana jest żywność
Jola
4 lata temu
to chyba normalne ze w ciazy kobieta nie powinna uzywac zadnych uzywek !!! to wiedza wszystkie normalne kobiety !!!