bEhTXUUQ
bEhTXUUU
bEhTXUUY
programy
kategorie
bEhTXUUR

Niebezpieczne odkrycie w lesie w Lubuskim

Straż leśna dokonała niebezpiecznego odkrycia z czasów II wojny światowej. Strażnicy w trakcie jednego z patroli w Nadleśnictwie Skwierzyna natknęli się na dziwny dół. Oględziny wskazywały na niemiecki granatnik przeciwpancerny tzw. Panzerfaust. Ze względu na wysokie ryzyko wybuchu, leśnicy zabezpieczyli miejsce i wezwali policję wraz z patrolem saperskim. Pracownicy Lasów Państwowych podejrzewają, że znalezisko odkryte zostało w wyniku nielegalnej eksploracji lasu z użyciem wykrywacza metalu. Znalazca, zdając sobie sprawę z zagrożenia, opuścił miejsce, nie wzywając policji. Warto dodać, że w przypadku znalezienia podobnych przedmiotów zawsze trzeba wzywać odpowiednie służby. Tylko dzięki takiej postawie unikniemy tragedii.

160 reakcji
73
55
32
Podziel się
Komentarze (32)
17-02-2021
Pyra
To wina przepisów które karzą poszukiwaczy. Państwo jest strasznie pazerne i zazdrosne o to co jest w ziemi, nie wolno nic zbierać, nawet jak rolnik po swoim polu chodzi...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (32)

Programy Wirtualnej Polski

bEhTXUVd
KOMENTARZE
(32)
Pyra
4 miesiące temu
To wina przepisów które karzą poszukiwaczy. Państwo jest strasznie pazerne i zazdrosne o to co jest w ziemi, nie wolno nic zbierać, nawet jak rolnik po swoim polu chodzi z wykrywaczem to już jest Policja i pełno problemów.
Anna
4 miesiące temu
nie wezwał służb bo by miał gwarantowaną rewizję w domu
...
4 miesiące temu
Za to, że znalazca nie zgłosił komu trzeba należy podziękować ustawodawcy - miał donieść na siebie? Inna sprawa, że mógł chociaż to zakopać...
bEhTXUVv
szpondel
4 miesiące temu
Zakaz poszukiwania wykrywaczem, zakaz posiadania broni, zakaz zabierania czegokolwiek z wykopania, poniżej 0,5 m głębokoości, zakaz po karą zabierania dosłownie czegokolwiek z plaży, co morze wyrzuciło... Ile jeszcze przybędzie opresyjnych po karą zakazów zbierania, zrobienia, posiadania czegokolwiek. Państw i rząd nie jest do końca pewien swojego istnienia, skoro tak nieprzytomniw tworzy i wprowadza opresyjne dla obywatela prawo Jest jeszcze jedno ale.. TO DOTYCZY WSZYSTKICH RZĄDZĄCYCH BEZ WZGLĘDU NA OPCĘ POLTYCZNĄ. TO JEST BARDZO CIEKAWE.
pflickki
4 miesiące temu
Gdyby sam to zglosil to jestem na 100 procent przekonany ze na upomnieniu to by sie skonczyla....dobrze zrobil , niech sami sobie wystawia mandat.....
Najnowsze komentarze (32)
WPAP
4 miesiące temu
weśta to dajta polski armie bo jeim brakuje broni i majo tylko zepsute karabiny grota chyba nawet roweckiego
eBOX24 oszust
4 miesiące temu
Jeszcze tysiące takich znalezisk leży w ziemi, na całym świecie można szukać i jest to uregulowane. U nas lepiej żeby zgniło niż miał by ktoś to odkopać. Czas zmienić rząd dosyć PiS, PO, Konfederacji, PSL, SLD.
Amen
4 miesiące temu
Kazdemu przydałby sie taki .......... szczególnie teraz.
qba
4 miesiące temu
Po co powiadamiać służby ? żeby narobić sobie dużo nieprzyjemności, wystarczy w czasach obecnego reżymu zakopać i zapomnieć. Powiadomić to można by było gdyby tu funkcjonowało normalne prawo na razie nie funkcjonuje.
Kazek
4 miesiące temu
to strażnicy leśni byli na patrolu czy spacerze ???!!!!!
dowódca WOT
4 miesiące temu
To powstańcy gromadzą się w lesie. Jarosław nawet się okopał. Koło Kielc powstańcy trenują unieszkodliwianie czołgów, przy pomocy granatników. Szyby wypadają z okien!!!
XDD
4 miesiące temu
Mój tata jest wielkim fanem "wykopków" nie robi nic złego, tylko szuka monet co jest w tym złego ot że ktoś ma pasje przeciez państwo i tak ma wywalone na te monety aha zapomniałem to jest nasza "kochana"( chyba pazerna)
uhgji
4 miesiące temu
Rozbawili mnie !!! Powinno się powiadomić służby !!!! kupa śmiechu !!!! Wystarczy przeczytać wypociny tych złodziei w ustawach i wiadomo dlaczego nie warto tego robić !!!!
bEhTXUVn
wendl
4 miesiące temu
dobrze, że nie wybuchło strasznie groźna broń zwłaszcza po 70 latach :-D
kiwi
4 miesiące temu
to nie granat o promienistym polu rażenia, a ładunek kumulacyjny... luzik. ja bym się z nim rozprawił, choćby z ciekawości.
nero
4 miesiące temu
Trzeba było napalić ognisko a nie jeszcze fatygować saperów .
mg-42
4 miesiące temu
A niby walczą z pozostałościami po KOMUNIE.A nieżyciowych komunistycznych przepisów bronią jak Grecy TERMOPIL
2wojna
4 miesiące temu
Nieznane momenty walk.Juz wiemy ze przez ten las jechaly kolumny radzieckich czolgow T34 na Berlin
Archi
4 miesiące temu
Dokładnie, jak większość tutaj komentarzy i ja przyznam, że wina leży po stronie państwa czytaj ustawy. Hobby które jest przestępstwem, tylko w Polsce, smutne.
bEhTXUVP
bEhTXUUW
bEhTXUVW
bEhTXUVX