bGjOXsqc
bGjOXsqg
bGjOXsqk
programy
kategorie
bGjOXsqd

Niebezpieczne przechwycenie bombowca. Amerykanie oburzeni zachowaniem Rosjan

USA oskarża Rosję o to, że dwa ich myśliwce dokonały "niebezpiecznego i nieprofesjonalnego" przechwycenia amerykańskiego bombowca, który leciał nad Morzem Czarnym. Do zdarzenia doszło w piątek, 28 sierpnia, nad wodami międzynarodowymi. Myśliwce, zidentyfikowane jako rosyjskie Su-27, miały podlatywać bardzo blisko bombowca oraz powodować turbulencje i ograniczać widoczność Amerykanom. Ten manewr nazywany jest "uderzeniem głową". Moskwa oświadczyła, że ich samoloty miały zapobiec naruszeniu powietrznej granicy Federacji Rosyjskiej.

717 reakcji
237
215
265
Podziel się
bGjOXsqf
Komentarze (265)
31-08-2020
Zenek leci sobie spokojnie bombowiec w pokojowych zamiarach, pewnie chciał kwaty zrzucać z nieba a ci go bezczelnie zaczepiają!
zobacz więcej komentarzy (265)

Programy Wirtualnej Polski

bGjOXsqp
KOMENTARZE
(265)
Zenek
2 lata temu
leci sobie spokojnie bombowiec w pokojowych zamiarach, pewnie chciał kwaty zrzucać z nieba a ci go bezczelnie zaczepiają!
Edek
2 lata temu
Jak widać morze czarne znajduje się w USA
ciekawy
2 lata temu
Skoro bombowiec B-52 (nosiciel broni jądrowej) lata nad Morzem Czarnym to Rosjanie pilnują swoich granic. Jak zareagowali by Amerykanie gdyby rosyjski bombowiec strategiczny latał np. w pobliżu Florydy ?
bGjOXsqH
Michal
2 lata temu
brawo dla odwaznych rosyjskich pilotow niech pilnuja granic swojego kraju przed bandytami z USA
BojąŚeRuskich
2 lata temu
Biedni USAmerykanie zrobili pod siebie i namoczyli się ze strachu. A nie lepiej latać nad swoją Florydą.
Najnowsze komentarze (265)
sigi2
2 lata temu
confetti , zieliński zamówił.
Piotruś Pan
2 lata temu
Na pewno przechwytu dokonali Marsjanie lub inne zielone ludziki
Real
2 lata temu
A co Jankesi - żołdacy najbardziej terrorystycznej i przestępczej armii świata robią nad Morzem Czarnym ? Jankesów trzeba skutecznie usunąć ze wszystkich baz wojskowych (najczęściej eksterytorialnych) również z Polski, by odebrać im możliwość rozpętania trzeciej wojny światowej z obcego (w tym naszego terytorium). To wymarzona sytuacja do podpalenia Europy i unicestwienia Europy w automatycznym jądrowym ataku nuklearnym. Rozmieszczenie baz wojskowych Jankesów na terenie Polski nie pozostawia złudzeń, że w 15 minut po ataku Jankesów na Rosję (pewnie poprzez zdalne odpalenie pocisków) spowoduje fizyczną likwidację Polski w uderzeniu odwetowym po 10-15 minutach od odpalenia amerykańskich rakiet. Czy obecne polskie władze nie są w stanie rzetelnie ocenić zgranego, zadłużonego i zdesperowanego bankruta, rozdrażnionego klęskami swojej polityki terroryzmu państwowego wobec świata, dla którego jedyną szansą zmiany położenia stało się rozpętanie wojny światowej z jej epicentrum w Europie ?
Florysław V
2 lata temu
Co ten artykuł ma wykazać ? Nie rozumiem o co chodzi ? Kto to inspiruje? Czy nada;l działa w III RP , - V Kolumna ?
Boss
2 lata temu
skąd wiadomo ze od razu kogoś oszukali? Chyba nie jest przestępstwem przebierać się w stroje historyczne i jeździć sobie zabytkowym autem?
Bodzio
2 lata temu
Rosjanie już na wodach międzynarodowych są nazywani zagrożeniem, a ten jankes pod granicą obcego państwa jakoś nie. Ciekawe podejście ale nie zaskakujące.
razabi
2 lata temu
Amerykanie oskarżą Rosję i obciążą kosztami prania mundurów bohaterskich pilotów co na przelot w pobliżu granic Rosji nie założyli pampersów.
Leirbag
2 lata temu
Ach ta dramaturgia ta muzyka. Uff myślałem, ze samolat spadnie . . .
bGjOXsqz
OOOlo
2 lata temu
Wydaje mi się że słusznie Amerykanie protestują, ich bąbowiec mógł zostać uszkodzony jeśli rosyjski kukuruźnik zbliżył by się za blisko do niewidzialnego, najnowocześniejszego Amerykańskiego bąbowca. Z drugiej strony patrząc, to skąd pitot kuruźnika, nie mają radaru miał wiedzieć że to niewidzialny Amerykański bąbowiec???
Prala
2 lata temu
Możecie z Ruskich śmiać ale oni mają mniej do stracenia w konflikcie wojennym niż amerykanie, pamiętajcie o tym. Wielka nadzieja w tym że Chiny nie wtrącą się do konfliktu bo tego NATO by nie udzwigneło
BasiaK
2 lata temu
Ponieważ temat dotyczy Rosji i Stanów Zjednoczonych, zawitała do nas ponownie Olencja, która dba o naszą słuszną orientację polityczną, czyli żebyśmy w obronie Ukrainy poszli na wojnę z Rosją. Dziś podpisuje się m.in. jako ha ha, wiadomo, wyjaśniam, ech, prawda, pytanie, hmm, nie wiem, ojej i Polacy! Zmienia nicki ale ma tak charakterystyczny styl, że rozpoznaje się ją natychmiast. Powitajcie ją z tradycyjną polską gościnnością.
polak
2 lata temu
Amerykanie prężyli muskuły i dostali prztyczka.
POlewus
2 lata temu
Ruskie ciągle bezczelnie wtrącają się w wewnętrzne sprawy USA. I to na całym świecie.
ha ha
2 lata temu
Morze Czarne nie należy do Rosji.
...
Następna strona
bGjOXsrb
bGjOXsqi
bGjOXsri
bGjOXsrj