programy
kategorie

Niecierpliwy kierowca passata. Wyprzedzał, jadąc po chodniku

W Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Żwirowej doszło do sytuacji na drodze, którą trudno wytłumaczyć racjonalnie. Policja otrzymała nagranie przypadkowego świadka, na którym widać, jak kierowca passata wyprzedza znajdujące się przed nim auta, jadąc... po chodniku. Funkcjonariusze dotarli już do niecierpliwego kierowcy i z pewnością nie będzie on mógł liczyć na łagodne potraktowanie. Tego typu zachowanie naraziło na niebezpieczeństwo nie tylko inne pojazdy, ale przede wszystkim ludzi, którzy mogli nagle znaleźć się na drodze tego auta. Policja dzięki uruchomionej skrzynce mailowej: stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl dostaje wiele nagrań z wideorejestratorów, na których widać poważne złamania przepisów ruchu drogowego. Dzięki temu kierowcy dopuszczający się takich zachowań mogą być ukarani.

257 reakcji
58
111
88
Podziel się
Komentarze (88)
14-09-2020
repWyjdzie mamuśka z posesji z wózkiem na chodnik, bo przecież po chodniku auta nie jeżdżą i potem tragedia. Karać za takie cwaniactwo !
zobacz więcej komentarzy (88)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(88)
rep
3 lata temu
Wyjdzie mamuśka z posesji z wózkiem na chodnik, bo przecież po chodniku auta nie jeżdżą i potem tragedia. Karać za takie cwaniactwo !
miro
3 lata temu
mam nadzieje że policjanci na bardzo długo wybija mu z głowy kierowanie pojazdami
sękacz
3 lata temu
On nie powinien kierować pojazdami.To chory człowiek!Mam nadzieję,że policja poinformuje,co uczyniono z tym piratem chodnikowym.
Autmex
3 lata temu
Co za kretyński tytuł?!!! "BMW jechało za wolno"?!!! Ono w ogóle nie jechało bo stało za autem czekającym na możliwość skrętu w lewo!!! Tytuł sugerował, że kierowca BMW utrudniał ruch innym, a to nie prawda!!!
driver
3 lata temu
BMW wcale nie jechało za wolno, ale stało - auto przed nim skręcało w lewo i przepuszczało jadących z przeciwka. Facet z owsikami w d. jechał po chodniku zanim auta przed nim ruszyły.
Najnowsze komentarze (88)
Mikuś
3 lata temu
I teraz mu mandacik 1000 zł, czyli więcej niż jest warta ta socjalna krypa
Hard
3 lata temu
Socjalów ponosi ostatnio ułańska wyobraźnia
Zgredomir
3 lata temu
znowu napisy zasłoniły całą akcję
Gorzowianin
3 lata temu
BO TO PO LEWEJ to parking PRZY CMENTARZU.. a kawałek dalej główny wejście gość SIĘ na pogrzeb ŚPIESZYŁ, A WY TACY OKRUTNI....
Gorzowianin
3 lata temu
BO TO PO LEWEJ to parking PRZY CMENTARZU.. a kawałek dalej główny wejście gość SIĘ na pogrzeb ŚPIESZYŁ, A WY TACY OKRUTNI....
Wujo
3 lata temu
Zabrać prawo jazdy dożywotnio...
stach
3 lata temu
Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
apococito?
3 lata temu
Kobieta nagrała niemca, który lżył polskich pracowników, mieniąc się hitlerowcem. Został ukarany przez sąd I instancji. Złożył apelację, a w sądzie apelacyjnym została dodatkowo ukarana osoba, która nagrała jego zachowanie i je udostępniła. Tak więc panicz z passata ma jeszcze szansę pociągnąć do odpowiedzialności nagrywającego. Jaki kraj, takie prawo.
Rowerzysta
3 lata temu
jadący po ulicy, gdy obok jest ścieżka rowerowa nie różni się NICZYM od tego Passata...
Rhw
3 lata temu
SPRAWA JAKO WYKROCZENIE POWINNA TRAFIĆ DO SĄDU A SĄD POWINIEN DAĆ ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW BY KIEROWCA MIAŁ CZAS NA REFLEKSJĘ CO DO SWOJEGO ZACHOWANIA !
Zgred
3 lata temu
Art. 174. Kodeksu Karnego § 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Kruger
3 lata temu
Przy ul. Zwirowej w Gorzowie jest cmentarz komunalny. Ciekawe,gdzie sie frustrat spieszyl?
burak w BMW
3 lata temu
Wieśwagen i wszystko jasne
tim
3 lata temu
Zabrać prawko i niech chodzi po chodnikach
...
Następna strona