bCZKCZcQ
bCZKCZcU
bCZKCZcY
programy
kategorie
bCZKCZcR

Niemcy: kolejne przypadki infekcji koronawirusem

W tym miasteczku w Nadrenii Północnej-Westfalii życie wręcz zamarło. Panuje nastrój przygnębienia i ostrożność. Ludzie mają nadzieję, że nie zostali zainfekowani koronawirusem. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

Tranksrypcja:No...
rozwiń
jest
chłopiec
mam
sobie
ze
mną
będzie ciepło i wiatr wiatr na hormon TSH ten telefon się rozłącza cannot be
of any szklarnie ślady bo jesteś w 1 osoby Sensi Bloom Fun Arena Fight Londynem
Aleksandra
jesteś A wiesz co to jest
dyrektor
Do
A
Barrel
Select and Valentine Coffee galeria Alfa inny fragen was trinken święta Kunegunda auslassen
171 reakcji
46
80
45
Podziel się
Komentarze (45)
03-03-2020
Adam T
Po pierwsze nie ma paniki. - Wszystko funkcjonuje, firmy i sklepy są czynne. Jedynie szkoły są zamknięte. Miejscowi są rozwścieczeni manipulacją mediów, która podkręca...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (45)
bCZKCZdd
KOMENTARZE
(45)
Adam T
7 miesięcy temu
Po pierwsze nie ma paniki. - Wszystko funkcjonuje, firmy i sklepy są czynne. Jedynie szkoły są zamknięte. Miejscowi są rozwścieczeni manipulacją mediów, która podkręca niepotrzebnie panikę. Mamy w okolicach kontrahentów, którzy jednogłośnie tak twierdzą, więc im wierzę bardziej, niż mediom. Tam szkoły się zamyka jak są niewielkie mrozy i nikt nie mówi o panice.
Julka
7 miesięcy temu
Pozostanie w domu ludzi zarazonych przyniesie lepsze efekty niz kiedy wszyscy pobiegna do szpitala i beda sie nawzajem zarazac. Ten wirus jest grozny tylko dla starszych lub oslabionych innymi chorobami ludzi.
gusia
7 miesięcy temu
co za bzdura, prawie wszystkie niemieckie małe miasteczka tak wyglądają, jak opustoszałe. Dużo jeżdżę po Niemczech i czy to północ czy południe Niemiec, małe miasteczka wyglądają, jakby tam nikt nie mieszkał... od zawsze....
bCZKCZdv
Najnowsze komentarze (45)
Michael Wolf
7 miesięcy temu
Mieszkam w sąsiednim landzie, do Nordrhein-Westfalen mam paręnaście kilometrów i powiem tak: nie widać paniki, tylko w marketach notorycznie brakuje mąki i cukru....
Marek
7 miesięcy temu
Mieszkam w Niemczech. O panice dowiedzialem sie z tego "newsa".....
Driver
7 miesięcy temu
Jechałem w zeszłym tygodniu busem między innymi przez Geilenkrichen, czy jakoś tak, na pace prawie 3 tony to jechałem landem, żeby uniknąć inspekcji i żeczywiście, miasteczka tam wyglądają jak po jakiejś apokalipsie, zero ruchu na drodze, zero ludzi, wszystko wygląda jak by było pozamykane. Podjeżdżam pod Lidla, zamknięty, dalej Rewe, zamknięty. Wiedziałem, że pod Ratheim jest Park, więc zajeżdżam i co widzę, pustki, spożywcze zamknięte, media, obi Rossman, wszystko pozamykane a wy piszecie, żeby paniki nie siać, tam panika jest już od przynajmniej dwóch tygodni i gdyby nie panika to chorych byłoby 10 razy więcej.
foch
7 miesięcy temu
38c to nie goraczka,smiech na sali jak manipuluja ludzmi
bkz
7 miesięcy temu
.......... autorze , nikomu szczeka nie opadla, lub wypadla , nikt nie oniemial, ???? nie do wiary !!!
Virr
7 miesięcy temu
A to ciekawe! Dlaczego żadna międzynarodowa instytucja nie prowadzi dochodzenia skąd ten wirus się wziął?
TR6
7 miesięcy temu
Przestańcie ludzi straszyć nie ma żadnej paniki w Niemczech wszystko jest spokojnie na szczęście . Takie mamy informacje od osób które tam mieszkają , przypadki na pewno są i będą ale te osoby są pod opieką medyczną więc na razie jest wszystko dobrze.Ludzie nie popadajcie w panikę którą media to wszystko nakręcają ! stosujcie się do zaleceń medycznych czyli dbać o mycie rąk itp. Na zwykłą grypę więcej ludzi umiera i jakoś takiej paniki nie było.
Vinotu
7 miesięcy temu
Mieszkam w Niemczech i ogladalem w telewizji program o wirusie. Praktycznie i krotko mozna stwierdzic: nieudolny rzad i ministrowie poobsadzni na stnowiskach ze wzgledow rodzinnych i politycznych nie maja absolutnie zadnej recepty co robic dalej! Wszystko co pokazuja to tylko jakies izolatki i oczekiwanie, ze wybawienie przyjdzie z Ameryki lub Chin!! Nie do wiary! Niemiecka farmkologia lezy na dnie i jest jak zreszta wszystko tutaj niedofinansowne, nawet antybiotyki sprowadzalo sie z Chin-brak srodkow zabezpieczajcych nawet w szpitalch a instytuty tutejsze wykzuja sie jakas pozorna i bezuzyteczna praca. Wiec nie narzekajcie na Polske!!
bCZKCZdn
ACATE
7 miesięcy temu
TYLKO SZKOŁY ODBYWAJA PROFILAKTYCZNA KWARANTANNĘ . nIE SIEJCIE LIPY
ACATE
7 miesięcy temu
PO CO WY KŁAIECIE . NIE MA PANIKI, NIE MA WYSTRASZONYCH LUDZI WSZYSCY SPOKOJNIE PODCHODZA DO TEGO , TYM BARDZIEJJ,ZE TAM DWIE OSOBY ZOSTAŁY ZARAŻONE Z CZEGO TEN MĄŻ JEST W STANIE CIĘZKIM. aLE TO BZDURA ,ZE PANUJE PANIKA
mm
7 miesięcy temu
Koronawirus w Moskwie! Władze Rosji nie ukrywały, że to może być "katastrofa Koronawirus wciąż rozprzestrzenia się na świecie. Pierwszy przypadek zakażenia odnotowano m.in. w Moskwie. To niepokojące doniesienia, biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi rosyjskich polityków, że epidemia groźnego wirusa w ich kraju beda "katastrofą". Z najnowszych informacji wynika, że pierwszy przypadek koronawirusa potwierdzono w Moskwie. Rosyjskie służby przekazały, że chodzi o młodego mężczyznę, który 23 lutego przyleciał z Włoch. Lekarze podobno określają przebieg choroby u niego jako łagodny. Rosja - po za zamknięciem granicy dla ruchu osobowego - drastycznie ograniczyła połączenia lotnicze i wstrzymała ruch pociągów. Linie lotnicze mają otrzymać odszkodowania z rosyjskiego budżetu. Zakazano również sprowadzania produktów żywnościowych z Chin. Z przeprowadzonych badan laboratoryjnych wszystkich osób przybywających do Rosji z Chin, przeprowadzono wywiady i przekazano ich pod nadzór lekarzy w miejscu zamieszkania. Według stanu na 25 lutego br. 37225 osób jest nadal monitorowanych” - poinformował Rospotrebnadzor. Dane sa zatajone w Rosji ilu jest chorych , a ilu zmarlo Najwiecej zarazonych jest Petersburgu..okolo 3160 osob i, a umiera okolo ???? W tylko w jednym miejscu centrum Lachta w Petersburgu zanotowano b.duze natężenie zarażenia koronawirusem Zarazeni wirusem sa szybko wywożeni na sybir w nieznane nikomu miejsca,a tych co nie przezyli sa paleni za miastem w specjalnych krematoriach które były zrobione na potrzeby wojny i przemieszczają sie w dowolne miejsce..uzywane były juz na wojnie z ukraina. Unia nie widzi problemu, a powinna zamknąć wszystkie granice z państwami geaniczacene z EU gdzie problem istnieje.. A tu trzeba szczelnie pozamykać granice , w szczególności na wschodzie Polski z Rosja i dalej.
AK
7 miesięcy temu
Mieszkam w Niemczech. Panikę to robią Polskie media. Tutaj wszystko funkcjonuje. Nie ma w sklepach pustych półek jak to pokazują w Polsce. Ludzie są ostrożniejsi ale nie ma żadnej paniki.
Nord
7 miesięcy temu
Ktoś i po coś steruje paniką.
123456
7 miesięcy temu
ssmańskich dziadków strach obleciał widzę
bCZKCZdP
bCZKCZcW
bCZKCZdW
bCZKCZdX