bEggnUlg
bEggnUlk
bEggnUlo
programy
kategorie
bEggnUlh

Nieoczekiwana przyjaźń kota i psa. Nagranie z rosyjskiego miasteczka chwyta za serce

Zwierzęta często przyjaźnią się ze sobą. Czy mowa o psach i kotach, czy o chomikach i papużkach - internet pełen jest nagrań ich zachwyconych właścicieli. Jednak te dwa koty z rosyjskiego miasteczka wyniosły pojęcie przyjaźni na zupełnie nowy poziom. Dwójka kierowców nagrała, jak futrzaki eksortują przez drogę rannego psa, który, bez ich pomocy, mógłby nie zdążyć przejść na drugą stronę. Koty wydają się również zapewniać psu wsparcie psychiczne, ocierając się o niego i nie odchodząc za daleko. Niestety, być może nigdy nie dowiemy się, jak zakończyła dalej potoczyły się losy tej trójki.

552 reakcje
485
35
32
Podziel się
Komentarze (32)
28-07-2020
ZdzichuKoty pomogły a człowiek nagrał i pojechał dalej.
zobacz więcej komentarzy (32)

Programy Wirtualnej Polski

bEggnUlt
KOMENTARZE
(32)
Zdzichu
11 miesięcy temu
Koty pomogły a człowiek nagrał i pojechał dalej.
mparker
11 miesięcy temu
Zwierzeta pomogly a czlowiek pojechal dalej. To nie chwyta za serce tylko jest smutne, ze czlowiek nie zareagowal na te sytuacje, nie zatrzymal sie tylko nagral i pojechal dalej zostawiajac ranne zwierze. Dlaczego ludzie sa tak podli?Jak mozna zostawic kogokolwiek bez pomocy. To zalosne jak dla mnie :(
Vox
11 miesięcy temu
Predzej kot pomoze psu niz polak polakowi. To jedna z glownych przyczyn dlaczego dalej jestescie w 4 literach i nie liczycie sie na arenie swaitowej i nic zanaczacego gospodarczo po ponad 30 latach demakracji. Wasza jakby "mentalnosc". Wedlug historykow zaczelo sie mniej wiecej od czasow Sobieskiego i trwa do dzis. Taka natura. Pomyslcie o tych slowach za kolejne 30 lat. Pozdrawiam ze slonecznego Monachium.
bEggnUlL
kj
11 miesięcy temu
Żyjemy w świecie, gdzie zwierzęta mają więcej empatii, niż ludzie. Przszłość rysuje się w bardzo ciemnych barwach.
gość
11 miesięcy temu
NIE DOWIEMY SIĘ BO WSPÓŁCZUJĄCY KIEROWCA NAGRAŁ FILMIK I POJECHAŁ DALEJ NIE UDZIELAJĄC POMOCY,ALE CZEGO ŻĄDAĆ OD CZLOWIEKA
Najnowsze komentarze (32)
boni
10 miesięcy temu
Nagrać prosto , ale zainteresować się rannym zwierzęciem ? -Po co . Koty pomogą. Zal chwyta za serce jak bezduszny jest człowiek.
lesio
11 miesięcy temu
Uwielbiam te dorabiane ideologie oraz przypisywanie cech i zachowań ludzkich dla zwierząt. Koty pomogły rannemu psu przejść przez jezdnię, bo sam mógłby nie zdążyć. A jak one mu pomogły? Podtrzymywały go, niosły, a może ciągnęły? No i wspierały psa psychicznie, ocierając się o niego. Kto ma, ten wie, że często przymilają się ocierając się o nogi domowników. Jeden pies tylko wie, co te koty od niego chciały. Autor ubolewa, że nie wiadomo jak potoczyły się losy tej trójki. To ja dopiszę, a co. Po drugiej stronie ulicy miały punkt pierwszej pomocy dla zwierząt. Futrzaki wyjęły środki opatrunkowe i opatrzyły rany pieskowi. A potem odprowadziły go do weterynarza. Tam psina otrzymała fachową pomoc. Razem zapłacili tyle co kot napłakał i udali się na spotkanie z myszami, bo z nimi też się przyjaźnią. A dalej to już wiadomo, grill, piwko, gitara itp, itd.
Gość
11 miesięcy temu
Będą jeść tę broń ?
Sara
11 miesięcy temu
Nagrać i zostawić . Tak może się zachować tylko coś zwane człowiekiem.
Aga
11 miesięcy temu
Wstyd. Nagrał z muzyczką chwytającą za serce wrzucił w na neta i pojechał dalej. Brawo postawa godna człowieka. Ale ile lajków na fejsie będzie... to jest bezcenne.
Kim
11 miesięcy temu
Prędzej kot pomoże psu, niż człowiek człowiekowi. Pies - przyjaciel człowieka, nie odwrotnie. :(
Godfather
11 miesięcy temu
Lubie zwierzeta, nie lubie ludzi.
Atei
11 miesięcy temu
homo sapiens to najgłupsze i bezduszne stworzenie na ziemi. Jeśli istnieje biblijne "niebo", to zapewne są tam wszystkie stworzenia oprócz człowieka.
bEggnUlD
Niestety
11 miesięcy temu
"Niestety, być może nigdy nie dowiemy się, jak zakończyła dalej potoczyły się losy tej trójki." Dalej to czeka ich tam w Rusi, życie na kocią łapę. Czyli całkiem pieski żywot. :(
Predator jede...
11 miesięcy temu
Kot nie czwlowiek, pomoze nawet i psu..... Czlowiek nie pomoze nawet bliskiemu.
abuksan
11 miesięcy temu
A co? Miały konsumować na ruchliwej drodze? A za duży żeby go przeciągnąć.
onek
11 miesięcy temu
Sam nie pomógł. Ale w internety z ckliwą muzyczką wrzucił. Ile już like'ów?
taaa
11 miesięcy temu
Być może nigdy nie dowiemy się, jak potoczyły się losy tej trójki? Czy ktoś pomógł rannemu psiakowi czy koty były z nim do końca, a potem odeszły, bo człowiek pojechał sobie dalej.
Fejra
11 miesięcy temu
ZDĘBIAŁ - proszę poszerzać swój zasób słownictwa
bEggnUmf
bEggnUlm
bEggnUmm
bEggnUmn