programy
kategorie

Niespodzianka ze śmieciarki. Chłopiec nie posiadał się z radości

W wieku 2 lat bał się śmieciarki, teraz 4-letni Jaycob z Kalifornii przezwyciężył swoje obawy i z niecierpliwością czeka na jej przybycie każdego tygodnia. Jaycob często podskakuje z radości, gdy słyszy, jak skręcają za rogiem i zmierzają w jego stronę. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem pracownicy sortowni śmierci zrobili chłopcu wielką niespodziankę Podarowali Jaycobowi zestaw zabawek! Powiedzieli, że nikt na nich nie czeka co tydzień jak Jaycob. Reakcja chłopca była bezcenna.

07-01-2022
203 reakcje
165
12
26
Podziel się
Komentarze (26)
07-01-2022
Szacunek dla ludzi pracyMożna być dumnym również z takiej pracy. Można być dobrym człowiekiem. U nas podchodzi się do takich ludzi jak do kogoś gorszego. Jakim prawem? Brawo dla tego Pana.
zobacz więcej komentarzy (26)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(26)
Szacunek dla ...
3 lata temu
Można być dumnym również z takiej pracy. Można być dobrym człowiekiem. U nas podchodzi się do takich ludzi jak do kogoś gorszego. Jakim prawem? Brawo dla tego Pana.
anatolka
3 lata temu
Piękne!
babcia
3 lata temu
Urocze. Ale ten wóz na śmieć super ! Nie dziwię się małemu ,że nim zachwycony...
Wow
3 lata temu
Jakie to miłe!
KKK
3 lata temu
przy....szacie się do pisowni...Atak po prawdzie...stać was jest na tak ,,prosty" LUDZKI gest
Najnowsze komentarze (26)
sampras36
3 lata temu
skoro to Kalifornia to jakim cudem kierownica jest z prawej strony. Mi to wygląda na Australie!
ożóg
3 lata temu
tobyło rok temu ichyba jeszcze wcześniej . wyciągają materiały co jakiś czas zmieniają tytuł i ciągle mamy to samo
luk
3 lata temu
Pełen szacunek z mej strony dla każdej wykonywanej pracy. Miło popatrzeć na szczęśliwych ludzi, a szczególnie gdy raduje się dziecko.
Ser
3 lata temu
Jak myślicie, co tydzień ktoś z rodziców nagrywał oczekiwanie chłopaka na śmieciarkę, czy może miał tego dnia niezwykłego farta? To właśnie ojciec kupił tę zabawkę, dogadał się z pracownikami i wyszło tak miło i uroczo. Fakt, nie zmienia to dobrej woli kierowcy śmieciarki, ale przede wszystkim to zasługa ojca.
smok
3 lata temu
drugiego kosza nie opróznili
Twój naprowad...
3 lata temu
Proszę Was ludzie dorośnijcie wreszcie bo jak na razie to bardzo łatwo Wami manipulować . Pomyślcie czasem logicznie . Maluch mógł mieć wcześniej traumę więc ojciec kupił zabawkę i porozmawiał z pracownikami żeby podarowali chłopakowi gdy podjadą zabrać śmieci . Druga opcja to to ,że chłopcu mógł się podobać taki fajny samochód . Ogólnie brawo za pomysłowość dla dobrego taty oby takich ojców więcej.
Kubuś Plusz
3 lata temu
Ten kerowca to za bardzo prawy jest i to dosłownie. Chyba, że przeniósł się chłopak do Ausralii i tera się już kangurskich aut nie boi.
wyborca
3 lata temu
od kiedy w USA samochody maja kierownicę z prawej strony ,redaktorzy nie kompromitujcie się.
Hanys
3 lata temu
Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie
ciekawostka
3 lata temu
i za każdym razem mama to nagrywa telefonem? czy ukartowała to ze smieciarzem żeby dostać lajki
kkk11
3 lata temu
proszę można sprawić jednym bezinteresownym prezentem radość kilkunastu osobą, sam sie cieszę czytając o czym s takim ,może jestem jakiś inny bo sprawia mi radoche nawet to jak kogoś wpuszczę przed siebie czekającego jadąc samochodem i podziękuje zawsze wtedy mowie ze ktoś taki innemu też pomoże wjechać, moje takie powiedzmy motto to robiąc komuś uprzejmość sprawiamy sobie odrobine radości na cały dzień ,oby dla nich też byl to wspaniały dzień zresztą na pewno będzie
Człowiek
3 lata temu
" pracownicy sortowni śmierci zrobili chłopcu wielką niespodziankę "
Miazga
3 lata temu
Git że go nie przejechał toż to tylko ameryka
danny
3 lata temu
moj młodszy (4 lata) jest fanatykiem pociągów i przejazdów kolejowych. Codziennie po przedszkolu jedziemy na pobliski przejazd, żeby zobaczyć, jak się zamyka