programy
kategorie

Nietypowy rozładunek bagaży w Moskwie. Pasażerka wszystko nagrała

Jednej z pasażerek samolotu, który przyleciał do Moskwy w niedzielę (19 grudnia), udało się zarejestrować nietypowy sposób rozładunku samolotu. Na filmie widać jak pracownicy lotniska Wnukowo wyrzucają torby z pokładu, wprost na beton. Następnie rzucają torbami w kierunku samochodu ciężarowego. Nagranie opublikowała nawet państwowa agencja informacyjna RIA Nowosti, która zamieściła również stanowisko administracji lotniska. Według nich, pracownicy nie wyrzucają z pokładu bagaży pasażerów, którzy przylecieli do Moskwy. Ich zdaniem są to torby z kocami, które są dostępne dla pasażerów w trakcie lotu. Koce, po załadunku na pojazd ciężarowy miały zostać zawiezione do pralni chemicznej.

21-12-2021
0
0
73
Podziel się
Komentarze (73)
21-12-2021
BubuIm dalej na wschód tym większy smród.
zobacz więcej komentarzy (73)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(73)
Bubu
2 lata temu
Im dalej na wschód tym większy smród.
DD11
2 lata temu
Widać że to są takie same pakunki i na pewno to są pościele do prania lub ręczniki .
Mikel
2 lata temu
ja wiem ,że w Rsoji wszystko jest możliwe, ale bagaże zwykle nie jeżdżą ciężarówką a poz a tym są w lukach bagażowych a nie w przedniej części kokpitu
Wojtek
2 lata temu
torby bagażowe są rzucane niemal na wszystkich lotniskach
Pewnie!
2 lata temu
Widać że to nie bagaże ! Wiem ile ważą bagaże podróżnków .... tak by se łapkami nie podrzucali jak to robią ! Afera O NIC !!!!
Najnowsze komentarze (73)
J-23 .
2 lata temu
Najlepiej to myśleć o sobie a nie interesować się kimś i czymś typowe wschodnie myślenie i oczywiście po locie trzeba jeszcze gdzieś złożyć odpowidnii donos - dziadostwo nieskończenie .
nie LOT
2 lata temu
Tak właśnie skutkuje zatrudnianie ukraińców! A tak ma marginesie na lotnisku w Balicach w latach osiemdziesiątych bywało nie wiele lepiej!
abrakadabraba...
2 lata temu
To są worki ze śmieciami. Ten sposób sprzątania jest reprezentatywny dla większości portów lotniczych. Nie ma czym się podniecać.
zenobiusz
2 lata temu
Spoglądając na filmik widać wyraźnie, że wszystkie rzucane torby są identyczne, więc bardzo prawdopodobne, że to koce do prania z pokładu.
arahat
2 lata temu
widac ze babcia lata od kolchozu do kolchozu...takie akcje na calym swieicie ale news na nobla: rosja!!!
yes
2 lata temu
to normalne a nie wyjątkowe.tak postępują na każdym lotnisku.
1,2,3
2 lata temu
nie pochwalam ale widziałem podobny rozładunek normalnego bagażu pasazerskiego na lotnisku w Madrycie. Myslę, ze to powszechny sposób na lotniskach.
inastraniec
2 lata temu
he,he, a czego możesz żądać od takiego kraju ?
zle geny maja...
2 lata temu
ruskie cokolwiek dotkna, to musza, zniszczyc...
GHJGJY
2 lata temu
WOW WSZĘDZIE JEST TAK SAMO PARYŻ,LONDYN,MOSKWA
cds
2 lata temu
To nie są bagaże pasażerów, to tylko koce zapakowane w torby od turystów. Ruskie potrafią łgać prawie tak dobrze jak szydło i BORowiki po wypadku z seicento.
ktoś
2 lata temu
Jestem przekonany, że to rzeczywiście tak jest, bo wszystkie torby są takie same i widać wypełnione czyś miękkim.
bzdura
2 lata temu
z daleka widać, że to nie są walizki, nie wiem po co powielać niesprawdzone bzdury
kloss
2 lata temu
Zawsze kiedy leciałem przez Moskwę (Szeremietiewo) to moje bagaże odbierałem zmasakrowane. Raz nawet Aerofłot płacił mi za nową walizkę. Trzeba przyznać że zapłacili bez problemu, ale chyba dlatego że znają swój personel naziemny. Podejrzewam, że dokładnie tak jak na filmiku wygląda u nich większość operacji lotniskowych.
...
Następna strona