bFGOQxOs
bFGOQxOw
bFGOQxOA
programy
kategorie
bFGOQxOt

"Nigdy nie ma takiej sytuacji, żeby nie można było jakoś pomóc". Anna Komorowska o sytuacji na granicy

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz bardziej napięta. Coraz większe grupy osób próbują przedrzeć się przez zasieki ustawione przez Straż Graniczną. Ze względu na temperatury, które spadają w nocy w okolice zera stopni Celsjusza, wiele osób potrzebuje pomocy - ciepłych ubrań, koców, a niekiedy nawet pomocy medycznej. Na prośbę prezydenta Andrzeja Dudy na granicę transport humanitarny wysłał również polski rząd. W programie "Newsroom WP" głos w sprawie pomocy dla uchodźców zabrała również była pierwsza dama, Anna Komorowska. - Nigdy nie ma takiej sytuacji, żeby nie można było jakoś pomóc. Nawet ze świadomością, że się wszystkim nie pomoże. Trzeba pomagać tak, jak człowiek może. Postarać się wczuć w sytuację tych, którzy są w potrzebie. Nie siedzieć bezczynnie i nie być obojętnym. Bo to jest najgorsze. I pomyśleć o opinii, jaka idzie o naszym kraju - powiedziała Anna Komorowska.

84 reakcje
4
40
40
Podziel się
Komentarze (40)
26-10-2021
emkaile zadeklarowała dać ?
zobacz więcej komentarzy (40)

Programy Wirtualnej Polski

bFGOQxOF
KOMENTARZE
(40)
emka
7 miesięcy temu
ile zadeklarowała dać ?
zyczliwy
7 miesięcy temu
jeszcze te kobiecine wyciagneli na posmiewisko ukryj sie kobieto chyba cCie Jolka zaprosola zeby lepiej wygladac przy Tobie,
Basia
7 miesięcy temu
O Bosze jaki wieloryb.Niech zabierze do domu ze 20 biedakow
bFGOQxOX
xxx
7 miesięcy temu
pamiętacie , JAK POLACY NIE MIELI PRACY , NIE MELI CO DO GARNKA WŁOŻYĆ , NIE MIELI NA BUTY DLA DZIECI ,NIE MIELI Z CZEGO OPŁACIĆ CZYNSZU - TO MIELI WZIĄĆ KREDYT I WYJECHAĆ ZA GRANICĘ .
Alojzy Bonk
7 miesięcy temu
W jakim celu ten wywiad? A nie lepiej lepić pierogi dla wnuków w Budzie ruskiej. Salony już się skończyły bezpowrotnie i Jolce też.
Najnowsze komentarze (40)
Goście
7 miesięcy temu
Boże jak ta baba wygląda i ona była pierwszą damą
Emeryt
7 miesięcy temu
Bulowa i BEZA za aborcją skrobac dzieci nienarodzone ale już na granicy pomoc dzieciom
Polak
7 miesięcy temu
Niech Jola ich weźmie do willi w Kazimierzu
żałosne
7 miesięcy temu
wstydź się!!!! żenada!!! kobito!!!! to sama se pomagaj!!!!! Nie wpuszczać!!!!!!! ci co przeszli nielegalnie to przestępcy!!!! bo nielegalne przekroczenia granicy to przestępstwo!!!! po blisko trzech miesiącach jak Białoruś sprowadza na granicę migrantów!!! to nie można mówić, że to tylko wina łukaszenki!!! bo ci migranci chyba po trzech miesiącach wiedzą, że to lipa, także sami sobie są winni oni doskonale mają świadomość że postępują nielegalnie!!!!! do komoroskiej : ilu polskich bezdomnym pomogłaś!!!????? ilu polskim dzieciom pomogłaś!!!! żenada !!!!
Z..k
7 miesięcy temu
Podobno taka tragedia n’a granicy à te PIERWSZE DAMY rozesmiane i widac szczesliwe.
Witek
7 miesięcy temu
Takie muły nami rządziły
Robson
7 miesięcy temu
Pomożesz, jak nie będziesz się pokazywać i twój skompromitowany mąż również.
ASDF
7 miesięcy temu
pytam ? KOMU TA PANI POMOGŁA .
bFGOQxOP
lelo
7 miesięcy temu
komor i kwach już nie mogą to wysłali baby na łowy na arabów,niech se każda weźmie po dwóch do domu i będą wszyscy szczęśliwi.
Krt
7 miesięcy temu
A oddała już co wyniosła z pałacu prezydenckiego ?
mwd....
7 miesięcy temu
Paniusie niech wezmą do siebie ,macie wille i kasę. WARA OD zwykłych obywateli ,to dzięki rządom waszych mężów po 45 latach pracy mam 2 tysiące emerytury .I wg . was mam jeszcze utrzymywać imigrantów .?Jakim trzeba być hipokrytą, czemu nie martwicie się o Polskie rodziny i ich dzieci.?
Z..k
7 miesięcy temu