bGMYcOUQ
bGMYcOUU
bGMYcOUY
programy
kategorie
bGMYcOUR

"Nigdy nie ma takiej sytuacji, żeby nie można było jakoś pomóc". Anna Komorowska o sytuacji na granicy

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz bardziej napięta. Coraz większe grupy osób próbują przedrzeć się przez zasieki ustawione przez Straż Graniczną. Ze względu na temperatury, które spadają w nocy w okolice zera stopni Celsjusza, wiele osób potrzebuje pomocy - ciepłych ubrań, koców, a niekiedy nawet pomocy medycznej. Na prośbę prezydenta Andrzeja Dudy na granicę transport humanitarny wysłał również polski rząd. W programie "Newsroom WP" głos w sprawie pomocy dla uchodźców zabrała również była pierwsza dama, Anna Komorowska. - Nigdy nie ma takiej sytuacji, żeby nie można było jakoś pomóc. Nawet ze świadomością, że się wszystkim nie pomoże. Trzeba pomagać tak, jak człowiek może. Postarać się wczuć w sytuację tych, którzy są w potrzebie. Nie siedzieć bezczynnie i nie być obojętnym. Bo to jest najgorsze. I pomyśleć o opinii, jaka idzie o naszym kraju - powiedziała Anna Komorowska.

84 reakcje
4
40
40
Podziel się
bGMYcOUT
Komentarze (40)
26-10-2021
emkaile zadeklarowała dać ?
zobacz więcej komentarzy (40)

Programy Wirtualnej Polski

bGMYcOVd
KOMENTARZE
(40)
emka
rok temu
ile zadeklarowała dać ?
zyczliwy
rok temu
jeszcze te kobiecine wyciagneli na posmiewisko ukryj sie kobieto chyba cCie Jolka zaprosola zeby lepiej wygladac przy Tobie,
Basia
rok temu
O Bosze jaki wieloryb.Niech zabierze do domu ze 20 biedakow
bGMYcOVv
xxx
rok temu
pamiętacie , JAK POLACY NIE MIELI PRACY , NIE MELI CO DO GARNKA WŁOŻYĆ , NIE MIELI NA BUTY DLA DZIECI ,NIE MIELI Z CZEGO OPŁACIĆ CZYNSZU - TO MIELI WZIĄĆ KREDYT I WYJECHAĆ ZA GRANICĘ .
Alojzy Bonk
rok temu
W jakim celu ten wywiad? A nie lepiej lepić pierogi dla wnuków w Budzie ruskiej. Salony już się skończyły bezpowrotnie i Jolce też.
Najnowsze komentarze (40)
Goście
rok temu
Boże jak ta baba wygląda i ona była pierwszą damą
Emeryt
rok temu
Bulowa i BEZA za aborcją skrobac dzieci nienarodzone ale już na granicy pomoc dzieciom
Polak
rok temu
Niech Jola ich weźmie do willi w Kazimierzu
żałosne
rok temu
wstydź się!!!! żenada!!! kobito!!!! to sama se pomagaj!!!!! Nie wpuszczać!!!!!!! ci co przeszli nielegalnie to przestępcy!!!! bo nielegalne przekroczenia granicy to przestępstwo!!!! po blisko trzech miesiącach jak Białoruś sprowadza na granicę migrantów!!! to nie można mówić, że to tylko wina łukaszenki!!! bo ci migranci chyba po trzech miesiącach wiedzą, że to lipa, także sami sobie są winni oni doskonale mają świadomość że postępują nielegalnie!!!!! do komoroskiej : ilu polskich bezdomnym pomogłaś!!!????? ilu polskim dzieciom pomogłaś!!!! żenada !!!!
Z..k
rok temu
Podobno taka tragedia n’a granicy à te PIERWSZE DAMY rozesmiane i widac szczesliwe.
Witek
rok temu
Takie muły nami rządziły
Robson
rok temu
Pomożesz, jak nie będziesz się pokazywać i twój skompromitowany mąż również.
ASDF
rok temu
pytam ? KOMU TA PANI POMOGŁA .
bGMYcOVn
lelo
rok temu
komor i kwach już nie mogą to wysłali baby na łowy na arabów,niech se każda weźmie po dwóch do domu i będą wszyscy szczęśliwi.
Krt
rok temu
A oddała już co wyniosła z pałacu prezydenckiego ?
mwd....
rok temu
Paniusie niech wezmą do siebie ,macie wille i kasę. WARA OD zwykłych obywateli ,to dzięki rządom waszych mężów po 45 latach pracy mam 2 tysiące emerytury .I wg . was mam jeszcze utrzymywać imigrantów .?Jakim trzeba być hipokrytą, czemu nie martwicie się o Polskie rodziny i ich dzieci.?
Z..k
rok temu
Jak przez kilka lat nasze dzieci musialy stac w kolejkach z nami po 10dkg. masla,po mleko, chleb itd. to te pierwsze damy wszystko mialy i polskimi dziecmi sie nie interesowaly. Mialy tylko jedna karteczke n’a buty i jak byly za male juz to robilo sie dziure w paluszkach.To byly PIEKNE lata.
Zdziwony
rok temu
Dziwne, że wtedy gdy u władzy byli ich mężowie, nie protestowały, że tyle polskich dzieci żyło w skrajnej biedzie.
Weź kredyt, z...
rok temu
W 2015 roku w trakcie kampanii prezydenckiej młody człowiek podszedł do Pana Bronisława Komorowskiego z pytaniem: "Jestem jeszcze młody, ale kiedyś będę chciał pracować i co pan zrobi, żebym pracował w Polsce, żebym nie wyjechał do Anglii. Moja siostra trzy lata szukała pracy i zarabia 2 tys. zł, jak ma kupić mieszkanie?". Urzędujący wówczas prezydent Komorowski poradził młodemu człowiekowi, żeby wziąć kredyt i zmienić pracę - wykazując się przy tym kompletnym brakiem zrozumienia i empatii w stosunku do młodych Polaków skazanych albo na egzystowanie na progu minimum socjalnego za to z potężnymi kredytami albo na emigrację zarobkową. W 2021 roku pani Anna Komorowska mówi: "Postarać się wczuć w sytuację tych, którzy są w potrzebie. Nie siedzieć bezczynnie i nie być obojętnym. Bo to jest najgorsze." Ciekawe, że za prezydentury Komorowskiego, ani ona ani jej mąż kompletnie nie wczuwali się w sytuację polskiej młodzieży zmuszonej do egzystowania na progu minimum socjalnego w kraju lub do emigracji zarobkowej. Podwójna moralność niestety.
bGMYcOVP
bGMYcOUW
bGMYcOVW
bGMYcOVX