bGWUbrXE
bGWUbrXI
bGWUbrXM
programy
kategorie
bGWUbrXF

Nowa mutacja koronawirusa. Wielka Brytania odcięta od świata

Odkrycie nowej mutacji koronawirusa w Wielkiej Brytanii sprawiło, że kolejne kraje zakazują lotów z tego kraju. Loty zawiesiła już m.in. Belgia, Holandia, Włochy czy Polska. Zakaz przemieszczania się z Królestwa zaczął obowiązywać w nocy z niedzieli na poniedziałek, dlatego wielu podróżnych zdecydowało się na zmianę terminu swojego wylotu z Wielkiej Brytanii. W innym przypadku nie mogliby już opuścić kraju. Taka sytuacja sprawiła, że londyńskie dworce i lotniska przeżywały oblężenie podróżnych, którzy w ostatniej chwili zdecydowali się na wyjazd. Filmy z przepełnionych lotnisk błyskawicznie rozchodzą się po sieci. Rząd Wielkiej Brytanii wprowadził specjalne, dodatkowe obostrzenia dla Londynu i okolic. Wszystko przez coraz większą liczbę nowych zakażeń koronawirusem odnotowaną na Wyspach Brytyjskich. Dlatego władze nalegają, by nie podróżować na święta, o ile nie jest to konieczne.

108 reakcji
29
23
56
Podziel się
bGWUbrXH
Komentarze (56)
21-12-2020
AminaChyba nie mogą doczekać się spadków po rodzicach i dziadkach .
zobacz więcej komentarzy (56)

Programy Wirtualnej Polski

bGWUbrXR
KOMENTARZE
(56)
Amina
2 lata temu
Chyba nie mogą doczekać się spadków po rodzicach i dziadkach .
szydra
2 lata temu
chaos na lotniskach a pokazujecie stacje kolejowa St Pancrass International, rzetelne dziennikarstwo🤣
Koszmar
2 lata temu
Pis już wczoraj powinien zamknąć granice
bGWUbrYj
Mówią, że
2 lata temu
Polska zakaz lotów od jutra, żeby pierwsza córka do domku na święta wróciła
góral
2 lata temu
I to jest piękne w kraju nakazy, zakazy obostrzenia duża część krajów europejskich już się pozamykała, a u nas weekend, czas spokoju i opanowania, możecie wszyscy przylatywać ewentualnie jak ktoś będzie chciał może się przebadać, to ja ewentualnie się zastanowię do tych nakazów, zakazów które na obecną chwilę są bezsensu bo za chwilę będziemy mieli to co na wyspach, rządzący chyba nie znają takiego słowa jak dynamika, przewidywanie przeciwdziałanie itd. a w ogóle to chciałem się zapytać "czy leci z nami pilot"
Najnowsze komentarze (56)
mari
2 lata temu
Niektórym udało się przyjechać na święta z WB. Tylko jak później wrócić???
lubudubu
2 lata temu
pis nie zamknął granicę z Anglią bo czeka kiedy wróci Małgorzata Sadurska, była minister u Dudy , kto będzie ponosić za to odpowiedzialność jak rozniesie się wirus ?
Dzaba
2 lata temu
piszą tak jakby ta niby panika była wywołana mutacją wirusa, a jest tylko spowodowana tym, że bandyci odcinają ludziom powrót do rodzin i nic więcej.
Www
2 lata temu
Taaaaaa, twardy brexit.😀😀😀
stadion narod
2 lata temu
Lemparty - lecznica oferuje swoje usługi- czynne cała dobe . Kostnica non stop zwłaszcza tak z tydzień po pluciu na policjantów
łowcabaranów
2 lata temu
lemparty pokazcie odwage i zóbcie ...zlot lempartów...najlepiej pod Narodowym ....albo przed Powązkami,ale tam już trochę ciasno się robi od takich mądrali co się was słuchali
do antisocjal
2 lata temu
w tvn zawsze jest widno bo to postępowa i tolerancyjna telewizja
Art
2 lata temu
dla 50fundów wiekszej wypłaty pozostaja do ostatniej chwili a teraz sie obudzili z ręka w nocniku, ponad 12 lat tam siedza i dla paru groszy sie łaszczą....
bGWUbrYb
Mama
2 lata temu
Wyjechali żeby cieszyć się lepszym życiem, swobodą, zarabiać więcej. To ci co pozostali w kraju budują dobrobyt Polski, a nie ci co wyjechali do "lepszego" świata. Jak potrzebowaliśmy rąk do pracy to ich nie było, bo za tak małe pieniądze nie chciało się pracować. Teraz niech siedzą tam gdzie są i nie przywożą nam nowych wirusów. Poradzimy sobie sami.
Rybak
2 lata temu
pływam na kutrze rybackim moge podpłynąc ale 10 tys funtów od osoby, zobaczymy komu bardzo zależy...
Czytelnik
2 lata temu
Tylko dzisiaj z Wielkiej Brytanii przyleci do Polski 3000 tysiące osób. Ponieważ nikt ich nie bada na Covid , na lotniskach , to będziemy mieli szybko efekty tych świątecznych podróży. Przecież mało kto z nich pójdzie dobrowolnie do Sanepidu, aby zrobić sobie test. Potem ci ludzie będą jeździli transportem publicznym, robili zakupy ,spotykali się z rodzinami, znajomymi. Polski rząd na to pozwala, bo sam jest największym wirusem oraz zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia.
Art
2 lata temu
Uchodźcy mniej rozwinięci i potrafia morze przepłynąć łodziami, a jak arystokracja na splendor ...........
realista
2 lata temu
Mao zakazał żeby czasem zamówione inwazyjne genetyczne substancje nie były uznane za bezużyteczne na zeszło roczną grypę. Gdzie to jest człowiek dla tych tyranów i oszustów?
Art
2 lata temu
opuscili Polske w czasach niedoli niechaj teraz siedza sobie w tym Raju i wcale tutaj nie wracają....
bGWUbrYD
bGWUbrXK
bGWUbrYK
bGWUbrYL