bGZqWPCI
bGZqWPCM
bGZqWPCQ
programy
kategorie
bGZqWPCJ

Nowoczesny dom z bali z widokiem na Tatry. Koszty utrzymania zaskakują

To najlepsze połączenie tradycji z nowoczesnością. Dom, który ma pasować do swojej okolicy, a jednocześnie jest naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dom z bali nie musi kojarzyć się już z tradycyjną górską chatą. Właściciele tej nieruchomości postawili na dużą i rodzinną przestrzeń z licznymi przeszkleniami i widokiem na panoramę Tatr. Okna z widokiem na góry zastosowano także w łazience przy samej wannie. Imponująca wysokość salonu została odpowiednio wygłuszona dzięki prostemu patentowi – płyty karton-gips na skosach niwelują pogłos. Dlaczego wciąż buduje się domy z drewna? Są estetyczne, według niektórych tańsze, a ich mieszkańcy cenią sobie ich walory prozdrowotne – w takich domach po prostu lepiej się oddycha. Szczególnie doceniają je alergicy. A jak wygląda ogrzewanie domu z bali? Koszt okazuje się być zaskakująco niski. Ile trzeba zainwestować w budowę takiego domu? Tego wszystkiego dowiesz się z kolejnego odcinka programu "Pomysł na...

rozwiń
220 reakcji
55
101
64
Podziel się
bGZqWPCL
Komentarze (64)
25-03-2022
adaJak dobrze, że nie stać mnie na 300 metrowy dom. Nie musze tego opalać, sprzątać itp.
zobacz więcej komentarzy (64)

Programy Wirtualnej Polski

bGZqWPCV
KOMENTARZE
(64)
ada
rok temu
Jak dobrze, że nie stać mnie na 300 metrowy dom. Nie musze tego opalać, sprzątać itp.
lolek
rok temu
ciekaw jestem jak umyją okna na wysokości 7m tani na pewno nie jest
Jaś
rok temu
Czyli, jak będzie przerwa w dostawie prądu to do domu już nie wejdę bo nie zadziała elektroniczny zamek, w lecie to nie wieki problem ale zimą????
bGZqWPDn
mac
rok temu
Juz przewraca sie im we lbach z tymi cenami.
wdih
rok temu
Komentarze na wielu polskich stronach zablokowane ???
Najnowsze komentarze (64)
ANNA
rok temu
Mam dom 130 m a marzy mi się 37,oczywiście zostawiłabym dorosłe dzieci.
dziwne
rok temu
drewno wymaga stałego nadzoru na temperaturą i wilgotnością ..... a po kilku latach czuć w nich zgnilizną nie pomagają nawet impregnaty do walki z pleśnią które ekologiczne zbyt nie są .....
1111
rok temu
ale bzdury .
rowerzysta
rok temu
Jak ukradnę w dobie inflacji dwa miliony to sobie taki wybuduję obok zaprezentowanego.
hahahahahaha
rok temu
przecież galerie maja likwidować, a tu popatrz
DD.
rok temu
Ciekawe kogo z WP jest ta chata bo artykuł od chyba dwóch tygodni jest pokazywany na WP .
Jasiu
rok temu
Wyjątkowo nie funkcjonalny dom. Nawet wymiana żarówki w salonie wymaga pomocy alpinisty nie mówiąc już o myciu okien dachowych.... Nawet za darmo bym nie chciał :)
dom z drewna ...
rok temu
......... sezon do 15 listopada i wyjazd do domu / w Polsce skończyło się tanio .... nawet domy sezonowe ___ utrzymanie bardzo drogie ! .... koszty kosmos .. i tylko masz ten dom ,, świata nie zwiedzasz .. / zastanawiamy się czy nie lepszy kamper .
bGZqWPDf
dom z drewna ...
rok temu
... na wsi w lesie nad jeziorem ,, duży .... opłaty za prąd latem OK .... od połowy września podgrzewanie wieczorem / drzewo musi być wygrzane , za salon 3 sypialnie kuchnię ubikacje kabinę podgrzewacz wrzesień 500\, .. za pazdziernik listopad + suszenie grzybów.. 1000 tylko za prąd/wszystkie koszty szamba wywóz śmieci i Eco 2,5 do 3 tysięcy ... tak było do zeszłego roku przy grzaniu na 50% ,a teraz ?
Roman
rok temu
działka 5 mln.Dom 4 w stanie surowym.Inwestycja na każdą kieszeń.Kto wypisuje te bzdury?
Lokals
rok temu
Ja ta chata kosztowała 1,5 banki to ja Im dam dwie. Niech mi zbudują i pol banki jest ich.
Remo
rok temu
jakby co, to drewno ma przenikalność cieplną 10x gorszą niż styropian... No i te okna wielkie, nie chcę widzieć tego rachunku za ogrzewanie.
m.et
rok temu
Okna będzie mył robot. Dzisiaj to nie problem. Gorzej z malowaniem
UNIA
rok temu
Ja w Białostockiej spółdzielni mieszkaniowej nie korzystam wcale z ogrzewania i podgrzanej wody a muszę rocznie płacić 1800 zł .l Takie złodziejstwo demokratyczne w RP.
...
Następna strona
bGZqWPDH
bGZqWPCO
bGZqWPDO
bGZqWPDP