bGZiKkDE
bGZiKkDI
bGZiKkDM
programy
kategorie
bGZiKkDF

Opuszczona ubojnia. W środku klimat jak z horrorów

Nieczynna ubojnia staje się kolejnym celem grupy Urbex Team Kwidzyn. Przechodząc do głównej hali nieczynnych zakładów mięsnych, w części pomieszczeń zastali widoki rodem z amerykańskich horrorów. Jak sami wspominają "niektóre maszyny wyglądały na tyle groźnie, że autentycznie dostaliśmy gęsiej skórki na samą myśl, przez co musi przejść to biedne zwierzę przeznaczone na kiełbasę. Nieznacznej ulgi dodawała nam świadomość, że przed poddaniem dalszej obróbce skrawaniem zwierzęta były w miarę szybko uśmiercane'. Więcej informacji i ciekawostek znajdziesz na stronie Urbex Team Kwidzyn.

27-10-2021
88 reakcji
19
46
23
Podziel się
bGZiKkDH
Komentarze (23)
27-10-2021
martaWszystkim smakoszom mięsa proponowałabym wycieczkę do czynnej ubojni...
zobacz więcej komentarzy (23)

Programy Wirtualnej Polski

bGZiKkDR
KOMENTARZE
(23)
marta
rok temu
Wszystkim smakoszom mięsa proponowałabym wycieczkę do czynnej ubojni...
normalny
rok temu
No i gdzie ten horror ? Normalny zakład pracy i tyle. Przypominam: mięso nie rośnie na drzewach.
Artur
rok temu
Sugeruję już przestać promować tych ludzi z Kwidzyna , ponieważ to co oni robią to jest normalnie włamanie. Promowanie takich działań doprowadzi do tego że za chwilę z nierdzewki której są tony w tym zakładzie nie będzie nic. Szanujący się URBEX to wchodzenie do faktycznie porzuconych miejsc a nie wchodzenie do czyjejś własności, nawet jeżeli jest to np . bank . Kolejna sprawa to nie ma czegoś takiego jak "obróbka zwierząt metodą skrawania" Ośmieszają się "odkrywcy" a Wy za nimi....
bGZiKkEj
hihhot
rok temu
Liczebność populacji ludzkiej to około 7,8 mld osób.. z tego trawożerców jest około 300-500 ml. Moda nie zastąpi pokarmu..za kilka kilkanaście lat wróci głóg ...trawa go nie ugasi.... heheh..
wal;ensa
rok temu
ale schabowego z kapustka albo goloneczkę pod piwko to sie by zżarło co
Najnowsze komentarze (23)
Aleksandra
12 miesięcy temu
Czas najwyższy zamknąć horror dla zwierząt!😢😢😢
Aga
rok temu
A słyszał ktos z was roslinozercow o tym,że w naturze zwierzę zabija i zjada drugie zwierzę?!Toż to podłość!😱😂
Aga
rok temu
No pewnie,że to nie komedia,to co-proponujecie wypuścić wszystkie zwierzęta hodowlane na ulice???Niech się rozmnażają w naturalnych warunkach ku chwale ojczyzny!Zobaczymy co wtedy powiecie pseudo eko,śmieszne ludziki.
2bylec
rok temu
Zwięrzę jak się znajduje w tym miejscu z groźnymi maszynami to już nie żyje i jest mu wszystko jedno.
ppp
rok temu
nie promujcie jakichś młokosów chcących zaistnieć.... od mamusi uciekli do jakiejś hali zgasili światło i nagrali HORROR!!!! buhahaha
wierny
rok temu
a co przeżywa ziemniak przerabiany na frytki?
sam
rok temu
Zgłosić włamanie i kradzież
Marek
rok temu
Czy nie ma kary za łażenie po czyjeś własności ?
bGZiKkEb
prawda
rok temu
dobra chlopaki się spisali interesujące
myjka
rok temu
Właściciel chce aby ktoś zutylizował to co nie podlega składowaniu na wysypisku. Ktoś chyba powinien wykonać swoje służbowe obowiązki.
lubię mięso
rok temu
z tych komentarzy wynika że coraz większa moda na islam i zakaz spożywania mięsa a przecież to islam preferuje rytualny ubój a ci co są przeciwko mięsożercom pewnie nie mają nic przeciwko zamachom na ludzi a to też islamski rytuał , no i chciałbym zobaczyć tych co to są przeciwko mięsnym daniom jak obżerają się szczawiem i mirabelkami albo pokrzywą . Hipokryzja iście rządowa albo debilizm skrajny z myśleniem że mięsko pochodzi z supermarketu. takie czasy na miarę intelektu
jaca
rok temu
w części pomieszczeń zastali widoki rodem z amerykańskich horrorów Przecierz to krowy sojowe
jemywszysto
rok temu
a jeść to sie chce?
Pol
rok temu
Wszystko można zrozumieć, ale to zwyczajnie WŁAMANIE i towarzystwo powinno odpowiadać z kodeksu karnego! można zrobić reportaż ale za zgodą właścicieli a nie na włam.
bGZiKkED
bGZiKkDK
bGZiKkEK
bGZiKkEL