bEUQrjvU
bEUQrjvY
bEUQrjwc
programy
kategorie
bEUQrjvV

Opuszczona ubojnia. W środku klimat jak z horrorów

Nieczynna ubojnia staje się kolejnym celem grupy Urbex Team Kwidzyn. Przechodząc do głównej hali nieczynnych zakładów mięsnych, w części pomieszczeń zastali widoki rodem z amerykańskich horrorów. Jak sami wspominają "niektóre maszyny wyglądały na tyle groźnie, że autentycznie dostaliśmy gęsiej skórki na samą myśl, przez co musi przejść to biedne zwierzę przeznaczone na kiełbasę. Nieznacznej ulgi dodawała nam świadomość, że przed poddaniem dalszej obróbce skrawaniem zwierzęta były w miarę szybko uśmiercane'. Więcej informacji i ciekawostek znajdziesz na stronie Urbex Team Kwidzyn.

27-10-2021
86 reakcji
18
46
22
Podziel się
Komentarze (22)
27-10-2021
martaWszystkim smakoszom mięsa proponowałabym wycieczkę do czynnej ubojni...
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

bEUQrjwh
KOMENTARZE
(22)
marta
miesiąc temu
Wszystkim smakoszom mięsa proponowałabym wycieczkę do czynnej ubojni...
normalny
miesiąc temu
No i gdzie ten horror ? Normalny zakład pracy i tyle. Przypominam: mięso nie rośnie na drzewach.
Artur
miesiąc temu
Sugeruję już przestać promować tych ludzi z Kwidzyna , ponieważ to co oni robią to jest normalnie włamanie. Promowanie takich działań doprowadzi do tego że za chwilę z nierdzewki której są tony w tym zakładzie nie będzie nic. Szanujący się URBEX to wchodzenie do faktycznie porzuconych miejsc a nie wchodzenie do czyjejś własności, nawet jeżeli jest to np . bank . Kolejna sprawa to nie ma czegoś takiego jak "obróbka zwierząt metodą skrawania" Ośmieszają się "odkrywcy" a Wy za nimi....
bEUQrjwz
hihhot
miesiąc temu
Liczebność populacji ludzkiej to około 7,8 mld osób.. z tego trawożerców jest około 300-500 ml. Moda nie zastąpi pokarmu..za kilka kilkanaście lat wróci głóg ...trawa go nie ugasi.... heheh..
Ad vocem
miesiąc temu
Jedno ze zdań panów wiztytujących rzeźnię: wiem że gadam głupoty, ale czasem trzeba. Wszystko w temacie. A znawcy tematu z nich!!! Armagedon!
Najnowsze komentarze (22)
Aga
miesiąc temu
A słyszał ktos z was roslinozercow o tym,że w naturze zwierzę zabija i zjada drugie zwierzę?!Toż to podłość!😱😂
Aga
miesiąc temu
No pewnie,że to nie komedia,to co-proponujecie wypuścić wszystkie zwierzęta hodowlane na ulice???Niech się rozmnażają w naturalnych warunkach ku chwale ojczyzny!Zobaczymy co wtedy powiecie pseudo eko,śmieszne ludziki.
2bylec
miesiąc temu
Zwięrzę jak się znajduje w tym miejscu z groźnymi maszynami to już nie żyje i jest mu wszystko jedno.
ppp
miesiąc temu
nie promujcie jakichś młokosów chcących zaistnieć.... od mamusi uciekli do jakiejś hali zgasili światło i nagrali HORROR!!!! buhahaha
wierny
miesiąc temu
a co przeżywa ziemniak przerabiany na frytki?
sam
miesiąc temu
Zgłosić włamanie i kradzież
Marek
miesiąc temu
Czy nie ma kary za łażenie po czyjeś własności ?
prawda
miesiąc temu
dobra chlopaki się spisali interesujące
bEUQrjwr
myjka
miesiąc temu
Właściciel chce aby ktoś zutylizował to co nie podlega składowaniu na wysypisku. Ktoś chyba powinien wykonać swoje służbowe obowiązki.
lubię mięso
miesiąc temu
z tych komentarzy wynika że coraz większa moda na islam i zakaz spożywania mięsa a przecież to islam preferuje rytualny ubój a ci co są przeciwko mięsożercom pewnie nie mają nic przeciwko zamachom na ludzi a to też islamski rytuał , no i chciałbym zobaczyć tych co to są przeciwko mięsnym daniom jak obżerają się szczawiem i mirabelkami albo pokrzywą . Hipokryzja iście rządowa albo debilizm skrajny z myśleniem że mięsko pochodzi z supermarketu. takie czasy na miarę intelektu
jaca
miesiąc temu
w części pomieszczeń zastali widoki rodem z amerykańskich horrorów Przecierz to krowy sojowe
jemywszysto
miesiąc temu
a jeść to sie chce?
Pol
miesiąc temu
Wszystko można zrozumieć, ale to zwyczajnie WŁAMANIE i towarzystwo powinno odpowiadać z kodeksu karnego! można zrobić reportaż ale za zgodą właścicieli a nie na włam.
wal;ensa
miesiąc temu
ale schabowego z kapustka albo goloneczkę pod piwko to sie by zżarło co
bEUQrjwT
bEUQrjwa
bEUQrjxa
bEUQrjxb