bEhpmTWs
bEhpmTWw
bEhpmTWA
programy
kategorie
bEhpmTWt

Oskarżenia o mobbing w nyskiej policji. Nowe fakty ws. policjantki

Pięć miesięcy, zamiast 30 dni, zajęło specjalnej komisji powołanej w Komendzie Wojewódzkiej w Opolu stwierdzenie, że komendant Edward F. nie dopuścił się mobbingu wobec nadkomisarz Małgorzaty Jeżewskiej. To najnowsze informacje w sprawie uporczywego nękania, jakie wyjawiła policjantka z Nysy. Wirtualna Polska dotarła do kobiety. Jeżewska poinformowała w rozmowie z nami m.in., że w piśmie komisji dodatkowo pomylono nazwę miejscowości (mowa w nim o Krapkowicach, zamiast o Nysie). To, w odczuciu funkcjonariuszki, świadczy o braku rzetelności i ignorancji dla jej sprawy. Małgorzata Jeżewska to ceniona funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Nysie. Przez 24 lata pracy w policji zawsze miała bardzo dobrą opinię kolegów i przełożonych. Problemy zaczęły się, gdy komendantem został Edward F. Wtedy zaczęły się podważania jej kompetencji, wulgarne komentarze, wymuszanie na innych policjantach zbierania haków na nadkomisarz Jeżewską. Superwizjer TVN dotarł do rozmów...

rozwiń
291 reakcji
125
45
121
Podziel się
Komentarze (121)
12-05-2021
z14
Policja to najbardziej uwikłana w układy instytucja jaką spotkałem... Przypomina to układy jak w mafii, zależności, koneksje i kliki. Ale oficjalnie jest super jak w...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (121)

Programy Wirtualnej Polski

bEhpmTWF
KOMENTARZE
(121)
z14
miesiąc temu
Policja to najbardziej uwikłana w układy instytucja jaką spotkałem... Przypomina to układy jak w mafii, zależności, koneksje i kliki. Ale oficjalnie jest super jak w serialu "Policjantki i policjanci".... :-)
kos
miesiąc temu
Ma szczęście że komisja to jej nie uznała winną nękania komendanta
FELEK
miesiąc temu
CHORY KRAJ SKORO DOPUSZCZA SIE PRZESTĘPSTW WOBEC TYCH KTÓRZY SAMI MAJĄ PRZESTĘPSTWA UJAWNAIĆ I BADAĆ.
bEhpmTWX
remi
miesiąc temu
Zanim się kogoś awansuje na szefa, powinno sie ocenić jego charakter i stosunek do podwładnych. Manipulanci i wredne jednostki powinny mieć zakaz szefowania. Na zawsze.
młodsze zero
miesiąc temu
Miała wiele szczęśćia że nie oskarżyli jej o nękanie komendanta. Zarówno tzw komendant jak i prokurator mający problemy ze wzrokiem (nie widzi nękania) powinni być co najmniej zawieszeni ale to nie Juszczyszyn czy inny Tuleja więc decyzja wiadoma.
Najnowsze komentarze (121)
emeryt
miesiąc temu
te kłamczuchy to jak oliwa ,zawsze wypłyną na wierzch,a wy młode kobitki zanim wstąpicie w te szeregi ,to się głęboko zastanówcie i porozmawiajcie z emerytami co mówią o tej swojej firmie
marynarz ret.
miesiąc temu
szkoda tej dziewczyny oj szkoda , pojda te paly po niej jak walcem , nie ma szans z nimi , ale trzymam za nia kciuki , musi bardzo uwazac po jej podloza mega swinie na bank !!!!!!!! wytrwalosci bo odwage Pani ma !!!!!!!powodzenia !
Sert
miesiąc temu
To jest typowy obraz polskiego państwa.
Andrzej.
miesiąc temu
Komendant z PiS wszystko może, jak obajtek. Chcieliście takiej polski.
świadomy
miesiąc temu
jak to w tym chorym kraju , wszystko zamiata się pod dywan a ręka rękę myje
aaaj
miesiąc temu
Eee, ale o co chodzi, układ hierarchiczny jest analogiczny jak w KK i wszystkich służbach. Wszystko zależy od prędkości i kierunku wiatru, no i tych nieujawnianych czynników.
b. kryminalny
miesiąc temu
Rapacki , glina z krwi i kości wydał dobrą diagnozę . Pozbyto się w 2016 i 2017 roku doświadczonych policjantów którzy mogliby jeszcze służyć kilkanaście lat . Bo zaczynali w MO lub SB .Większość z ich to byli prawdziwi pasjonaci i świetni fachowcy , lewusy uciekają na emeryturę przy pierwszej okazji czyli 15 latach służby . Na ich miejsce często awansowano wg politycznych kryteriów , bo ktoś miał w rodzinie lub bliskich znajomych działaczy czy posłów PiS albo w kręgach klerykalnych . Mierni ale wierni . Dostając stanowiska bez stosownych umiejętności , doświadczenia i wykształcenia są jak pretorianie . Wiedzą ,że przy zmianie władzy muszą odejść bo często są zaangażowani politycznie . Policjantom którzy nawet 25 czy 27 lat służyli na linii w wolnej Polsce obniżono o 60-70 % emerytury bo zaczynali w PRL . Teraz tym co zaczynali po 1990 i chcą odejść na emerytury daje się 2,5 tys. zł co miesiąc do pensji aby tylko nie odeszli bo nie ma kim pracować . To jest Polska !
Obserwator
miesiąc temu
Do takich jednostek jak policja i wojsko nie powinno się przyjmowania na stanowiska funkcjonariuszy i żoł zawodowych. W tych jednostkach wykonuje się rozkazy wykonania zadań co w stosunku do kobiet wygląda na mobbing lub znęcanie. A dowódca - komendant nie będzie prosił o wykonanie zadania , co w takich przypadkach kobiety liczą na inne ich traktowanie bo nie są w stanie wykonania zadania. Od takich ludzi jak d-ca - komendant obywatele oczekują konkretnych działań w trudnych dla nich sytuacjach. A nie czekanie co d-ca - komendant uzgodni kadrą w postaci kobiet.
bEhpmTWP
akuszer
miesiąc temu
Kiedyś w pewnym małżeństwie urodziło się niestety dziecko tzw. "kadłubek" czyli bez rąk i nóg. Rodzice załamani, aż tu przychodzi ksiądz kapelan i pociesza rodziców, że bez rąk i nóg można wszędzie wypłynąć, to tylko bez pleców człowiek tonie.
Prawda boli
miesiąc temu
Ten papierowy Kraj się sypie, nie trzeba nawet go na padać. Pod naciskiem gnoju papier się zawali. Wyjeżdżaj dziewczyno jak tylko możesz, wszędzie będzie lepiej.
Cyrk nie pańs...
miesiąc temu
Kobieto na co czekasz, w Niemczech zarobisz 3 razy tyle i czekają na ciebie z otwartymi rękami. Niemcy to normalny kraj a nie papierowe pseudo panstwo .
Były podwładn...
miesiąc temu
Wszystkie regulaminy służb mundurowych, ale nie tylko, sprowadzają się (choćby zawierały tysiące stron) do trzech punktów: Pkt 1. Przełożony ma zawsze rację. Pkt 2. Podwładny może mieć czasami rację. Pkt 3. W przypadkach spornych rozstrzyga Pkt 1.
heja
miesiąc temu
Były ażeby w tej firmie nastała jakaś normalność rozwalić KGP, KWP i zmień całkowicie struktury - przykład z życia wzięty KPP 89 etatów 15 oficerów w tym 23 stanowiska kierownicze i takiego już notatnik w łapę pali do służby na ulice załatwić interwencje zdarzenie nie pojedzie. Jak ma być normalnie, skończyć z etatami od brania pieniędzy , inaczej nie nastanie normalność. Kto na to wszystko urobi, ale niestety. Panowie nie łudzicie się normalność w tej firmie nigdy nie nastąpi. Prosty przykład z Maja szybko zrobili Luty.
W12
miesiąc temu
Pracowałem w tej organizacji 22 lata. To banda nieudaczników życiowych, frustratów, alkoholików i dziwkarzy. A tylko najsłabsi i najgorsi (oczywiście po układzie) mogą liczyć na jakikolwiek awans. Ci chętni do pracy, błyskotliwi, inteligentni szybko się wypalali i uciekali do cywila. Tyle w temacie.
...
Następna strona
bEhpmTXr
bEhpmTWy
bEhpmTXy
bEhpmTXz