bHnXuRkk
bHnXuRko
bHnXuRks
programy
kategorie
bHnXuRkl

Otwarcie restauracji. Górale nie przebierają w słowach

Kolejne obostrzenia są stopniowo luzowane. 12 lutego rząd podjął decyzję o otwarciu hoteli, kin, stoków narciarskich i basenów. Wciąż zamknięte pozostają m.in. restauracje. Mieszkańcy Podhala dość jednoznacznie komentują konieczność odmrażania branży gastronomicznej. "Te obostrzenia nakładane na nas zupełnie nie mają sensu, restauracje powinny być otwierane" - komentują pytani na ulicy górale. "Dość tego wszystkiego! Górale mają łeb na karku" - podsumowuje mieszkanka Podhala. Materiał nowytarg24.tv. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę nowytarg24.tv.

280 reakcji
28
137
115
Podziel się
bHnXuRkn
Komentarze (115)
15-02-2021
nickRestauracje mogłyby być otwierane gdyby Polacy mieli więcej oleju w głowie.Zachowywali się jak jak dzicz w ostatni weekend.
zobacz więcej komentarzy (115)

Programy Wirtualnej Polski

bHnXuRkx
KOMENTARZE
(115)
nick
2 lata temu
Restauracje mogłyby być otwierane gdyby Polacy mieli więcej oleju w głowie.Zachowywali się jak jak dzicz w ostatni weekend.
tendda
2 lata temu
Oni tylko potrafią "być wściekli". G... ich obchodzi czy ktoś umrze. Dutki mają być.
aga
2 lata temu
Po weekendowym poluzowaniu obostrzeń i gralskiej zabawawie wszyszcy będziemy mieli lockdown. Ale my nie możemy liczyć na pomoc rządu, tarcze ani pomoc ludzi....
bHnXuRkP
Wera
2 lata temu
Ci górale to spece od wszystkiego.
Zibi
2 lata temu
Ta dzicz zadepcze najpiękniejsze miejsca w Polsca
Najnowsze komentarze (115)
mila
2 lata temu
Zamknąc góry, latem morze, 500 +zabrać,patologia i nowo bogaccy siedzieć w domu.
00000
2 lata temu
glosowales na PIS i Dude zaplata
Znajomy
2 lata temu
Niech ida paść owce i przestana narzekać, wstyd mi za nich.
JakUlal
2 lata temu
"Po trupach do dutków" powinno zostać ich nowym powiedzeniem.
Emeryci
2 lata temu
Tak u nas brak dyscypliny A temu jest winy nadmiar alkoholu i po nim buta i arogancja
Adi.
2 lata temu
To był najazd dziczy na Zakopane!
Thomas
2 lata temu
Uważam że to nie tylko wina górali bo skąd mogli wiedzieć że przyjedzie na weekend cała klasa wyższa z wawy i Krakowa 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁. Dali popis dobrego wychowania
Bartek
2 lata temu
Jakiż to restauracyjny naród sie zrobił a potem pizza albo frytki i browa. Zreszta u nas co by nie wprowadzono to znający sie na wszystkim obywatel hydraulik lekarz i prawnik będzie miał swoja wizję. I tak z ta wizją jesteśmy smietnikiem europy narodem niepoważanym nic ie mogącym bez nauki osiagnięć międzynarowych bezuznani mówic krótko.
bHnXuRkH
zyta
2 lata temu
zobaczymy za dwa tygodnie jak będziecie mówić , połowa zachoruje a komuś ktoś bliski umrze ale co was to obchodzi - najważniejsze żeby dudki były
Maria
2 lata temu
Lepiej jezdzić do sąsiadów, taniej, milej i smaczniej. ps. I nie ma białego misia :))))
Obserwator Q
2 lata temu
Sadze to duzy blad rzadu To nie trzyma sie niczego mieszaja tylko jak w pustym pojemniku, wiemy jak reaguja Polacy dzicz to obraza dla zwiezyny!!!!!!!!!pokazali na krupowkach co potrafia!!!!!!!!!!!
ANNA
2 lata temu
Nie otwierajcie restauracji szczególnie w górach. Biorąc przykład z Zakopanego jeżeli to zrobicie znowu zwali się ta wygłodniała dzicz i w życiu nie wygrzebiemy się z tego bałaganu. Górale są bogaci i skąpi, dla nich liczy się tylko kasa.
doc
2 lata temu
Za głosowanie na PiS przez górali, nigdy moja noga nie postanie w górach tylko Alpy i Słowacja. Teraz płaczą a sami sobie to wybrali.
pol
2 lata temu
Bronek radził- zmieńcie pracę, weźcie kredyt...
...
Następna strona
bHnXuRlj
bHnXuRkq
bHnXuRlq
bHnXuRlr