bCObIsms
bCObIsmw
bCObIsmA
programy
kategorie
bCObIsmt

"Pani Basia" odchodzi. Marcin Kierwiński: Jarosławowi Kaczyńskiemu będzie znacznie ciężej

Najbliższa współpracownica Jarosława Kaczyńskiego, Barbara Skrzypek, odchodzi na emeryturę. - Będzie mu znacznie ciężej. Pani Basia to postać legendarna na Nowogrodzkiej - nie tylko ze względu na pracę, którą wykonuje w PiS-ie, ale wokół Kaczyńskiego i jego licznych interesów. Nie sądzę, że Kaczyński sam to ogarnie. Sporo wie o Kaczyńskim. Jest dobrze poinformowana jeszcze od lat 80-tych - przekonywał Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit".

Tranksrypcja:Są też odejścia. Otóż w Wirtualnej Polsce informowaliśmy w s...
rozwiń
Pana zdaniem prezes Kaczyński poradzi sobie bez tej prawej ręki, jaką była pani Basia?
Myślę, że będzie mu znacznie ciężej. Pani Basia jest osobą wręcz legendarną na Nowogrodzkiej. Ale nie tylko ze względu na pracę, którą wykonuje w PiS-ie.
Ale przede wszystkim wokół Jarosława Kaczyńskiego i rozlicznych jego interesów. Co nie sądzę, że Jarosław Kaczyński sam ogarnie te...
A pani Basia ma pan takie wrażenie, wiedziała o tych wszystkich tajemnicach prezesa Kaczyńskiego?
Myślę, że sporo wie o Jarosławie Kaczyńskim. Może nie tylko o Jarosławie Kaczyńskim. W końcu... A pan ją poznał kiedykolwiek? Tak z ciekawości. Nie, no poznałem jej.
Natomiast, myślę, że jest osobą dobrze poinformowaną i to nie od lat 90-tych, tylko jeszcze od lat 80-tych.
Przecież współpracowała z jednym z generałów związanych z Wojciechem Jaruzelskim.
A Platforma Obywatelska ma taką panią Basię w swoich szeregach? My nie jesteśmy... PiS jest partią skonstruowaną na wzór takiego bizantyjskiego dworu.
Gdzie jest cesarz i ludzie, którzy mają dostęp do ucha cesarza. My jesteśmy partią demokratyczną, co pokazały te wybory.
0
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bCObIsmF
Napisz komentarz
bCObIsnr
bCObIsmy
bCObIsny
bCObIsnz