bECiwkOI
bECiwkOM
bECiwkOQ
programy
kategorie
bECiwkOJ

"Parada klaunów" w Warszawie? Rzecznik Praw Dziecka uderza w Rafała Trzaskowskiego

Rzecznik Praw Dziecka wystosował list do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, w którym żąda wyjaśnień ws. ograniczenia darmowych zajęć dodatkowych w szkołach. "Zamierza Pan wydać prawie 300 tys. zł na paradę klaunów w Warszawie. (…) Czy taka jest hierarchia ważności Pańskich zadań" - stwierdził RPD w liście. - Ja jestem za tym, żeby dzieci miały pierwszeństwo w zestawieniu z problemami finansowymi i tutaj każdy samorząd, niezależnie czy Warszawa, czy jakaś mniejsza gmina musi dbać o to, żeby dzieci miały bezpieczną i dostępną szkołę - podkreślał Mikołaj Pawlak w programie WP "Newsroom". RPD mówił też o poszczególnych wydatkach władz Warszawy: - Można by pominąć paradę klaunów, bo to jest tylko 300 tysięcy w zestawieniu z miliardowym budżetem Warszawy, ale chociażby promocja prezydenta, która pochłania 37 mln zł, to niejedna gmina nie ma takiego budżetu, jak tutaj budżet promocji, a to nie jest obowiązek ustawowy - przekonywał. Mikołaj Pawlak odniósł się...

rozwiń
1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
14-09-2020
DOLPanie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bECiwkOV
KOMENTARZE
(1)
DOL
rok temu
Panie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
Najnowsze komentarze (1)
DOL
rok temu
Panie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
bECiwkPH
bECiwkOO
bECiwkPO
bECiwkPP