bCYKMsHo
bCYKMsHs
bCYKMsHw
programy
kategorie
bCYKMsHp

"Parada klaunów" w Warszawie? Rzecznik Praw Dziecka uderza w Rafała Trzaskowskiego

Rzecznik Praw Dziecka wystosował list do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, w którym żąda wyjaśnień ws. ograniczenia darmowych zajęć dodatkowych w szkołach. "Zamierza Pan wydać prawie 300 tys. zł na paradę klaunów w Warszawie. (…) Czy taka jest hierarchia ważności Pańskich zadań" - stwierdził RPD w liście. - Ja jestem za tym, żeby dzieci miały pierwszeństwo w zestawieniu z problemami finansowymi i tutaj każdy samorząd, niezależnie czy Warszawa, czy jakaś mniejsza gmina musi dbać o to, żeby dzieci miały bezpieczną i dostępną szkołę - podkreślał Mikołaj Pawlak w programie WP "Newsroom". RPD mówił też o poszczególnych wydatkach władz Warszawy: - Można by pominąć paradę klaunów, bo to jest tylko 300 tysięcy w zestawieniu z miliardowym budżetem Warszawy, ale chociażby promocja prezydenta, która pochłania 37 mln zł, to niejedna gmina nie ma takiego budżetu, jak tutaj budżet promocji, a to nie jest obowiązek ustawowy - przekonywał. Mikołaj Pawlak odniósł się...

rozwiń
1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
14-09-2020
DOLPanie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
zobacz więcej komentarzy (1)
bCYKMsHB
KOMENTARZE
(1)
DOL
1 tyg. temu
Panie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
Najnowsze komentarze (1)
DOL
1 tyg. temu
Panie Pawlak, to juz nie "wina Tuska", obecnie to wszystko "wina Trzaskowskiego"? A Pan jest, jak każdy pisowiec, bez winy?
bCYKMsIn
bCYKMsHu
bCYKMsIu
bCYKMsIv