bEpJZutM
bEpJZutQ
bEpJZutU
programy
kategorie
bEpJZutN

Pierwszy raz od czasów zimnej wojny. "Nie wykluczamy ochrony granic Rosji"

Rosja jest gotowa do "odparcia agresorów" - powiedział w czwartek (24 czerwca) Siergiej Riabkow, wiceminister spraw zagranicznych Rosji. Wcześniej Moskwa oświadczyła, że ​​oddała strzały do ​​brytyjskiego niszczyciela na Morzu Czarnym u wybrzeży Krymu. Rosja zaanektowała Krym w 2014 roku i uważa ten obszar za należący do swoich wód terytorialnych. Riabkow dodał, że ci, którzy próbują sprawdzić siłę Rosji, podejmują "wysokie ryzyko". Incydent z udziałem brytyjskiego okrętu "Defender" wydarzył się w środę (23 czerwca). Wielka Brytania poinformowała, że ​​statek nie został ostrzelany. Zdarzenie to było pierwsze od czasów zimnej wojny, kiedy Moskwa przyznała się do używania ostrej amunicji do odstraszania okrętów NATO, podkreślając rosnące zagrożenie w związku z napięciami między Rosją a Zachodem. Zapytany, co Rosja zrobiłaby, aby zapobiec tego typu incydentom w przyszłości, Riabkow powiedział, że będzie gotowy do strzelania do celów, jeśli ostrzeżenia nie...

rozwiń
308 reakcji
85
60
163
Podziel się
Komentarze (163)
27-06-2021
prawdaGdzie Amerykanie i ich bazy, tam skłonność Moskwy do "wyzwoleń" mniejsza.
zobacz więcej komentarzy (163)

Programy Wirtualnej Polski

bEpJZutZ
KOMENTARZE
(163)
prawda
4 tyg. temu
Gdzie Amerykanie i ich bazy, tam skłonność Moskwy do "wyzwoleń" mniejsza.
?????????????...
4 tyg. temu
Putin jak Łukaszenka i Kim z Korei ciągle czuje się zagrożony, I sam wszystkich na około terroryzuje
wiem
4 tyg. temu
Jak Kreml odda zagrabione ziemie, to mu sama Moskwa zostanie.
bEpJZuur
historia
4 tyg. temu
Ciekawe, kiedy Rosja wypłaci sąsiadom odszkodowania za ludobójstwa i zakończy okupowanie cudzych terenów.
hmmm
4 tyg. temu
Wojna z Rosją już trwa - zastępcza (Kreml - drżący przed otwartym konfliktem z NATO - zaatakował Gruzję, Ukrainę i bombarduje Syrię, żeby napędzić kryzys uchodźczy), handlowa (Moskwa wykorzystuje surowce jako element nacisku) oraz informacyjna (boty z Petersburga).
Najnowsze komentarze (163)
Hagen
4 tyg. temu
Rosjanie też robią wycieczki w pobliżu wód terytorialnych innych państw. Aby uniknąć przyszłych incydentów może ogłosić że po przekroczeniu granic wód terytorialnych państw będzie otworzony ogień ostrą amunicją.
Widmo7
4 tyg. temu
Wladek , Lukaszenka , Kim ..........Dr. Hannibal Lecter ju zdawno czeka na was w swoim kurorcie Smazalnia Mozgow ............ z kaftanami ma sie rozumiec :) :) :) :) :)
wbr
4 tyg. temu
Wszystko wskazuje na to,że Rosja ma kłopoty gospodarcze,ponieważ pucin zawsze tak na nie reaguje.Ale to oznacza nasze bezpieczeństwo.Gdyby rosja była silna,Polska już by się nie cieszyła wolnością!!!
Żywy szwagier
4 tyg. temu
Marian jak się potwornie bał sąsiadów ,któregoś dnia powystrzelał wszystkich ,jak wytrzeźwiał ,dotarło do niego ,że to była jego najbliższa rodzina !
ron
4 tyg. temu
brytyski okret bronil swoich granic, ale to juz przeszlosc, imperium zmalalo
zen
4 tyg. temu
Wypady brytyjskich okrętów wojennych do rosyjskich wybrzeży to nie wycieczka turystyczna pijanych angoli.
Tit4Tat
4 tyg. temu
Od kiedy tu tyli kremlinologów z Ukrainy? A może to nasi specjaliści od wojny psychologicznej z jednostki bydgoskiej? Nakręcajcie, nakręcajcie!
amen
4 tyg. temu
Dlaczego bandyci z USA i UK ciągle prowokują ?Putin to wyjątkowo spokojny człowiek.USA i UK nie zaznały wojny na swoim terenie,ale jeśli do niej dojdzie mam nadzieję że mieszańcy z obu krajów będą chować się jak szczury po schronach .
bEpJZuuj
JASNOWIDZ
4 tyg. temu
Wołodia znajesz to :,, MIECZEM WOJUJESZ OD MIECZA GINIESZ ..." CZY TY CHCESZ ŻEBY ZAMIAST RUSKICH PO PLACU CZERWONYM SPACEROWAŁY TYLKO BIALE NIEDZWIEDZIE ?
do olgino
4 tyg. temu
Krym to Ukraina.
olo
4 tyg. temu
Ludzie czego czepiacie ciągle tej Rosji i Putina. Co Putin kazał wam wybrać Kaczyńskiego ,czy Tuska. Popatrzcie się na swoje "podwórko" jaki panuje na nim bajzel . Te wredne ruskie omijają tą Polskę jak strefę "morowego powietrza" . Nie chcieliście nowej rury z gazem w ziemi polskiej bo miała omijać Ukrainę i jak powiedzial Kwaśniewski "Nie damy skrzywdzić braci Ukraińców". Wiec te ruskie dogadali się z Niemcami i położyli rury gazowe po dnie Bałtyku ,ale i to wam obecnie nie pasuje. Waszym zdanie to,że Rosja pilnuje swoich interesów i granic jak "pies budy" to jest nie "demokratyczne" . A co ma robić ? Przyjeżdzajcie do nas i "róbcie co chcecia" jak to się dzieje na Ukrainie , na którą po przewrocie zleciała się wszelkiej maści "swołocz" z całego świata i teraz kończy rozgrabianie kraju, któty istneje jeszcze dzięki "kroplówkom pożyczkowym" inaczej już by się rozpadł. Popatrzcie i zajmijcie się tym co się dzieje na własnym podwórku jak was dzielą i rozgrywają jak trampkarzy. Te ruskie ze swoimi sprawami sobie sami poradzą . "Dobrymi radami jest piekło wybrukowane"
Co to się Pan...
4 tyg. temu
Pora, by USA wypróbowały nowe rodzaje broni.
JAR
4 tyg. temu
NO COŻ.TE WYPOWIEDZI PUTINA TO SKUTKI POBŁAŻANIA ROSJI PRZEZ ŚWIAT ZA SWOJE CZYNY.DALEJ PROWOKUJĄ A SANKCJI ŻADNYCH.NAWE HAMERYKANIE ODPUŚCILI WIĘC CO SIE DZIWIĆ ,ŻE PUTIN CZUJE SIE BEZKARNY.
Popieram Puti...
4 tyg. temu
Brawo Putin skoro NATO się zbliża do waszych granic macie prawo się bronić
...
Następna strona
bEpJZuuL
bEpJZutS
bEpJZuuS
bEpJZuuT