bFZmUXMA
bFZmUXME
bFZmUXMI
programy
kategorie
bFZmUXMB

Pierwszy raz od czasów zimnej wojny. "Nie wykluczamy ochrony granic Rosji"

Rosja jest gotowa do "odparcia agresorów" - powiedział w czwartek (24 czerwca) Siergiej Riabkow, wiceminister spraw zagranicznych Rosji. Wcześniej Moskwa oświadczyła, że ​​oddała strzały do ​​brytyjskiego niszczyciela na Morzu Czarnym u wybrzeży Krymu. Rosja zaanektowała Krym w 2014 roku i uważa ten obszar za należący do swoich wód terytorialnych. Riabkow dodał, że ci, którzy próbują sprawdzić siłę Rosji, podejmują "wysokie ryzyko". Incydent z udziałem brytyjskiego okrętu "Defender" wydarzył się w środę (23 czerwca). Wielka Brytania poinformowała, że ​​statek nie został ostrzelany. Zdarzenie to było pierwsze od czasów zimnej wojny, kiedy Moskwa przyznała się do używania ostrej amunicji do odstraszania okrętów NATO, podkreślając rosnące zagrożenie w związku z napięciami między Rosją a Zachodem. Zapytany, co Rosja zrobiłaby, aby zapobiec tego typu incydentom w przyszłości, Riabkow powiedział, że będzie gotowy do strzelania do celów, jeśli ostrzeżenia nie...

rozwiń
308 reakcji
85
60
163
Podziel się
bFZmUXMD
Komentarze (163)
27-06-2021
prawdaGdzie Amerykanie i ich bazy, tam skłonność Moskwy do "wyzwoleń" mniejsza.
zobacz więcej komentarzy (163)

Programy Wirtualnej Polski

bFZmUXMN
KOMENTARZE
(163)
prawda
rok temu
Gdzie Amerykanie i ich bazy, tam skłonność Moskwy do "wyzwoleń" mniejsza.
?????????????...
rok temu
Putin jak Łukaszenka i Kim z Korei ciągle czuje się zagrożony, I sam wszystkich na około terroryzuje
wiem
rok temu
Jak Kreml odda zagrabione ziemie, to mu sama Moskwa zostanie.
bFZmUXNf
historia
rok temu
Ciekawe, kiedy Rosja wypłaci sąsiadom odszkodowania za ludobójstwa i zakończy okupowanie cudzych terenów.
hmmm
rok temu
Wojna z Rosją już trwa - zastępcza (Kreml - drżący przed otwartym konfliktem z NATO - zaatakował Gruzję, Ukrainę i bombarduje Syrię, żeby napędzić kryzys uchodźczy), handlowa (Moskwa wykorzystuje surowce jako element nacisku) oraz informacyjna (boty z Petersburga).
Najnowsze komentarze (163)
Hagen
rok temu
Rosjanie też robią wycieczki w pobliżu wód terytorialnych innych państw. Aby uniknąć przyszłych incydentów może ogłosić że po przekroczeniu granic wód terytorialnych państw będzie otworzony ogień ostrą amunicją.
Widmo7
rok temu
Wladek , Lukaszenka , Kim ..........Dr. Hannibal Lecter ju zdawno czeka na was w swoim kurorcie Smazalnia Mozgow ............ z kaftanami ma sie rozumiec :) :) :) :) :)
wbr
rok temu
Wszystko wskazuje na to,że Rosja ma kłopoty gospodarcze,ponieważ pucin zawsze tak na nie reaguje.Ale to oznacza nasze bezpieczeństwo.Gdyby rosja była silna,Polska już by się nie cieszyła wolnością!!!
Żywy szwagier
rok temu
Marian jak się potwornie bał sąsiadów ,któregoś dnia powystrzelał wszystkich ,jak wytrzeźwiał ,dotarło do niego ,że to była jego najbliższa rodzina !
ron
rok temu
brytyski okret bronil swoich granic, ale to juz przeszlosc, imperium zmalalo
zen
rok temu
Wypady brytyjskich okrętów wojennych do rosyjskich wybrzeży to nie wycieczka turystyczna pijanych angoli.
Tit4Tat
rok temu
Od kiedy tu tyli kremlinologów z Ukrainy? A może to nasi specjaliści od wojny psychologicznej z jednostki bydgoskiej? Nakręcajcie, nakręcajcie!
amen
rok temu
Dlaczego bandyci z USA i UK ciągle prowokują ?Putin to wyjątkowo spokojny człowiek.USA i UK nie zaznały wojny na swoim terenie,ale jeśli do niej dojdzie mam nadzieję że mieszańcy z obu krajów będą chować się jak szczury po schronach .
bFZmUXMX
JASNOWIDZ
rok temu
Wołodia znajesz to :,, MIECZEM WOJUJESZ OD MIECZA GINIESZ ..." CZY TY CHCESZ ŻEBY ZAMIAST RUSKICH PO PLACU CZERWONYM SPACEROWAŁY TYLKO BIALE NIEDZWIEDZIE ?
do olgino
rok temu
Krym to Ukraina.
olo
rok temu
Ludzie czego czepiacie ciągle tej Rosji i Putina. Co Putin kazał wam wybrać Kaczyńskiego ,czy Tuska. Popatrzcie się na swoje "podwórko" jaki panuje na nim bajzel . Te wredne ruskie omijają tą Polskę jak strefę "morowego powietrza" . Nie chcieliście nowej rury z gazem w ziemi polskiej bo miała omijać Ukrainę i jak powiedzial Kwaśniewski "Nie damy skrzywdzić braci Ukraińców". Wiec te ruskie dogadali się z Niemcami i położyli rury gazowe po dnie Bałtyku ,ale i to wam obecnie nie pasuje. Waszym zdanie to,że Rosja pilnuje swoich interesów i granic jak "pies budy" to jest nie "demokratyczne" . A co ma robić ? Przyjeżdzajcie do nas i "róbcie co chcecia" jak to się dzieje na Ukrainie , na którą po przewrocie zleciała się wszelkiej maści "swołocz" z całego świata i teraz kończy rozgrabianie kraju, któty istneje jeszcze dzięki "kroplówkom pożyczkowym" inaczej już by się rozpadł. Popatrzcie i zajmijcie się tym co się dzieje na własnym podwórku jak was dzielą i rozgrywają jak trampkarzy. Te ruskie ze swoimi sprawami sobie sami poradzą . "Dobrymi radami jest piekło wybrukowane"
Co to się Pan...
rok temu
Pora, by USA wypróbowały nowe rodzaje broni.
JAR
rok temu
NO COŻ.TE WYPOWIEDZI PUTINA TO SKUTKI POBŁAŻANIA ROSJI PRZEZ ŚWIAT ZA SWOJE CZYNY.DALEJ PROWOKUJĄ A SANKCJI ŻADNYCH.NAWE HAMERYKANIE ODPUŚCILI WIĘC CO SIE DZIWIĆ ,ŻE PUTIN CZUJE SIE BEZKARNY.
Popieram Puti...
rok temu
Brawo Putin skoro NATO się zbliża do waszych granic macie prawo się bronić
...
Następna strona
bFZmUXNz
bFZmUXMG
bFZmUXNG
bFZmUXNH