bEgdnImY
bEgdnInc
bEgdnIng
programy
kategorie
bEgdnImZ

Pijany kierowca w centrum miasta. Nagranie z Olsztyna

W poniedziałek (04.05.2020) olsztyńska policja otrzymała zgłoszenie od świadka, że po ulicy porusza się autem prawdopodobnie pijany kierowca. Policjanci w pobliżu Dworca PKP zauważyli wskazane przez świadka auto marki Audi A4. Samochód podejrzanego jechał całą szerokością drogi, uderzając w krawężniki . Po zatrzymaniu auta przez funkcjonariuszy okazało się, że poruszał się nim 34-letni mężczyzna. Po sprawdzeniu go alkomatem okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu we krwi i posiadał już dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu. 34-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

244 reakcje
33
97
114
Podziel się
Komentarze (114)
06-05-2020
emigrant
Co to znaczy GROZI KARA .... Na zachodzie kierowca zatrzymany za kierownica nawet gdy jest trzezwy a ma zabrane Prawo Jazdy jest od razu na miejscu skuty kajdankami i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (114)

Programy Wirtualnej Polski

bEgdnInl
KOMENTARZE
(114)
emigrant
rok temu
Co to znaczy GROZI KARA .... Na zachodzie kierowca zatrzymany za kierownica nawet gdy jest trzezwy a ma zabrane Prawo Jazdy jest od razu na miejscu skuty kajdankami i odprawadzany do aresztu skad go przyprowadzaja tylko do Sady PO WYROK ktory MUSI ODSIEDZIEC !
Ola
rok temu
Widać nie dla niego są zakazy, więc trzeba sięgnąć do drastyczniejszych kar. Tak dla przykładu proponuje pięć lat w obozie pracy w Chinach.
a nie lepiej
rok temu
wyrwać chwasta zanim innych uśmierci lub okaleczy ?
bEgdnInD
Gruby IV
rok temu
Luzik , dostanie zawiasy i jeszcze bardziej kategoryczny zakaz prowadzenia samochodu.
Remo
rok temu
Jedziesz pijany - konfiskata auta, na licytację a pieniądze na leczenie ofiar wypadków. Proste i skuteczne. Zdecydowana większość po zabraniu prawka i tak jeździ.
Najnowsze komentarze (114)
qwe22
1 tyg. temu
"co ciekawe... posiadał dozywotni zakaz jazdy samochodem" jak widać takie zakazy nie działają wogóle... i wiekszość pijanyuch co jedzie ma już zakaz dozywotni.... tak wiec... albo trzeba np. takiego delikwenta kontrolować codzinnie, albo opaska na noge i jak przekroczy 30km/h to od razu musi sie tłumaczyć. albo konfiskata samochodu, majątku itp.
emeryt
8 miesięcy temu
analizując wyroki sadów sędziowie współczują pijanym kierowcom - sprawcą i litują sie na b.niskie kary. poszkodowanych mają w d...ie,
margana
11 miesięcy temu
Dobry słup.
kerimdarg
11 miesięcy temu
"Burza w okół ułaskawienia Andrzeja Dudy" NO TAK! Jeszcze nie został skazany a już ułaskawiony, podobnie jak to było z Kamińskim.
jola
12 miesięcy temu
fakt.....ruchliwe skrzyżowanie.....?????
Kolega
12 miesięcy temu
biskupa Janiaka. Chciał pobić jego wynik.
jogurt
12 miesięcy temu
U nas jak za PRL-u. Zatrzymują i skazują protestującą babcie na rowerze. A potencjalny "morderca" za kierownicą czuje się bezkarny. Oto Polska "dojna".
pln
12 miesięcy temu
i znowu Olsztyn tam tylko jeden kierowca umie jeździć niejaki Hołowczyc a reszta nie
bEgdnInv
ssseko
12 miesięcy temu
Polacy tak jeżdżą , no i co? Policja? ma to w d....e. Duda pędził swoim "zaprzęgiem" na wiec do Łowicza łamiąc przepisy, i co ? a no nic, jego ból jest większy niż mój.
Mamuśka
12 miesięcy temu
Dostanie 500 i dalej pojeżdzi.Bez prawka,bo pewnie juz i tak go nie ma.
kup se żarówk...
12 miesięcy temu
A ten samochód obok bez lewego światła z przodu.
zaradna lala
12 miesięcy temu
2 lata??????? Żałosne, 30 tysięcy kary , to się oduczą i 40 godzin w ośrodku dla narkomanów lub bezdomnych, po co wiezienie
AS
12 miesięcy temu
Przejechać w takim stanie przez skrzyżowanie to wyczyn. Musiał się przygotować i rozpędzic.
qwerty
12 miesięcy temu
Jazda po zabraniu uprawnień lub bez posiadania ich kiedykolwiek to działanie z premedytacją . Dla takich przypadków powinna być tylko najwyższa z kodeksowych kar pomnożona przez 2 lub 3 (za premedytację) . Dodatkowo aspekt bycia "pod wpływem" też powinien kosztować kolejne sankcje (to też jest działanie z premedytacją) .
...
Następna strona
bEgdnInX
bEgdnIne
bEgdnIoe
bEgdnIof