bDATopQk
bDATopQo
bDATopQs
programy
kategorie
bDATopQl

Pijany kierowca w centrum miasta. Nagranie z Olsztyna

W poniedziałek (04.05.2020) olsztyńska policja otrzymała zgłoszenie od świadka, że po ulicy porusza się autem prawdopodobnie pijany kierowca. Policjanci w pobliżu Dworca PKP zauważyli wskazane przez świadka auto marki Audi A4. Samochód podejrzanego jechał całą szerokością drogi, uderzając w krawężniki . Po zatrzymaniu auta przez funkcjonariuszy okazało się, że poruszał się nim 34-letni mężczyzna. Po sprawdzeniu go alkomatem okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu we krwi i posiadał już dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu. 34-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

242 reakcje
33
96
113
Podziel się
Komentarze (113)
06-05-2020
emigrant
Co to znaczy GROZI KARA .... Na zachodzie kierowca zatrzymany za kierownica nawet gdy jest trzezwy a ma zabrane Prawo Jazdy jest od razu na miejscu skuty kajdankami i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (113)

Programy Wirtualnej Polski

bDATopQx
KOMENTARZE
(113)
emigrant
9 miesięcy temu
Co to znaczy GROZI KARA .... Na zachodzie kierowca zatrzymany za kierownica nawet gdy jest trzezwy a ma zabrane Prawo Jazdy jest od razu na miejscu skuty kajdankami i odprawadzany do aresztu skad go przyprowadzaja tylko do Sady PO WYROK ktory MUSI ODSIEDZIEC !
Ola
9 miesięcy temu
Widać nie dla niego są zakazy, więc trzeba sięgnąć do drastyczniejszych kar. Tak dla przykładu proponuje pięć lat w obozie pracy w Chinach.
a nie lepiej
9 miesięcy temu
wyrwać chwasta zanim innych uśmierci lub okaleczy ?
bDATopQP
Gruby IV
9 miesięcy temu
Luzik , dostanie zawiasy i jeszcze bardziej kategoryczny zakaz prowadzenia samochodu.
Remo
9 miesięcy temu
Jedziesz pijany - konfiskata auta, na licytację a pieniądze na leczenie ofiar wypadków. Proste i skuteczne. Zdecydowana większość po zabraniu prawka i tak jeździ.
Najnowsze komentarze (113)
emeryt
3 miesiące temu
analizując wyroki sadów sędziowie współczują pijanym kierowcom - sprawcą i litują sie na b.niskie kary. poszkodowanych mają w d...ie,
margana
7 miesięcy temu
Dobry słup.
kerimdarg
7 miesięcy temu
"Burza w okół ułaskawienia Andrzeja Dudy" NO TAK! Jeszcze nie został skazany a już ułaskawiony, podobnie jak to było z Kamińskim.
jola
7 miesięcy temu
fakt.....ruchliwe skrzyżowanie.....?????
Kolega
7 miesięcy temu
biskupa Janiaka. Chciał pobić jego wynik.
jogurt
7 miesięcy temu
U nas jak za PRL-u. Zatrzymują i skazują protestującą babcie na rowerze. A potencjalny "morderca" za kierownicą czuje się bezkarny. Oto Polska "dojna".
pln
7 miesięcy temu
i znowu Olsztyn tam tylko jeden kierowca umie jeździć niejaki Hołowczyc a reszta nie
ssseko
7 miesięcy temu
Polacy tak jeżdżą , no i co? Policja? ma to w d....e. Duda pędził swoim "zaprzęgiem" na wiec do Łowicza łamiąc przepisy, i co ? a no nic, jego ból jest większy niż mój.
bDATopQH
Mamuśka
7 miesięcy temu
Dostanie 500 i dalej pojeżdzi.Bez prawka,bo pewnie juz i tak go nie ma.
kup se żarówk...
7 miesięcy temu
A ten samochód obok bez lewego światła z przodu.
zaradna lala
7 miesięcy temu
2 lata??????? Żałosne, 30 tysięcy kary , to się oduczą i 40 godzin w ośrodku dla narkomanów lub bezdomnych, po co wiezienie
AS
7 miesięcy temu
Przejechać w takim stanie przez skrzyżowanie to wyczyn. Musiał się przygotować i rozpędzic.
qwerty
7 miesięcy temu
Jazda po zabraniu uprawnień lub bez posiadania ich kiedykolwiek to działanie z premedytacją . Dla takich przypadków powinna być tylko najwyższa z kodeksowych kar pomnożona przez 2 lub 3 (za premedytację) . Dodatkowo aspekt bycia "pod wpływem" też powinien kosztować kolejne sankcje (to też jest działanie z premedytacją) .
dsed
7 miesięcy temu
Gość wiedział, że naszym pięknym kraju nic wielkiego mu nie grozi. Jakaś grzywna, coś w zawieszeniu, i tyle. Lubimy pijaczków. Swój chłop.
...
Następna strona
bDATopRj
bDATopQq
bDATopRq
bDATopRr