bEUjHutg
bEUjHutk
bEUjHuto
programy
kategorie
bEUjHuth

Pijany podszedł do znaku drogowego. Niecodzienny wybryk nagrała świętokrzyska policja

Pijany mężczyzna w Skarżysku- Kamiennej postanowił ukraść znak. Do tego nietypowego wybryku doszło w nocy w sobotę 29 maja w centrum miasta. Pech chciał, że mężczyznę zauważył na ekranie monitoringu dyżurny skarżyskiej komendy, który natychmiast skierował w to miejsce funkcjonariuszy. Okazało się, że sprawca, 20-latek pod wpływem alkoholu, chwiejnym krokiem podszedł do znaku, bez problemu wyciągnął go ze słupka i zadowolony z nim odszedł. Pijany mężczyzna tłumaczył się później, że zrobił to dla żartu. Świętokrzyscy policjanci podkreślili jednak, że wątpliwy stan trzeźwości musiał wpłynąć na specyficzne poczucie humoru zatrzymanego. Z niewinnego żartu 20-latek będzie teraz tłumaczył się przed sądem. Grozi mu areszt, ograniczenie wolności lub grzywna.

126 reakcji
28
37
61
Podziel się
Komentarze (61)
01-06-2021
Uzi MossadKolega pijak sprawdził jakość mocowania znaku.Brawo za obywatelską postawę.
zobacz więcej komentarzy (61)

Programy Wirtualnej Polski

bEUjHutt
KOMENTARZE
(61)
Uzi Mossad
6 miesięcy temu
Kolega pijak sprawdził jakość mocowania znaku.Brawo za obywatelską postawę.
EKO
6 miesięcy temu
Pijanego żartownisia zamkną, a młodocianego gwałciciela bez mrugnięcia okiem wypuszczą jak skończy 21 lat.
Jot
6 miesięcy temu
Dlaczego nie powieszenie. rozstrzelanie; jestem zawiedziony! A może kara dla wykonawcy za nieumocowanie znaku i stworzenie zagrożenia!
bEUjHutL
KIEROWCA
6 miesięcy temu
No właśnie - doszedł do przejścia. Będzie pan przechodził, czy będzie rzygał? Pewnie trzeba ustąpic
Adrian
6 miesięcy temu
Ale jak to grozi mu areszt?
Najnowsze komentarze (61)
Zorro
2 miesiące temu
Szczęście, że nikt nie szedł po tym chodniku. Czy naprawde w polsce musi być nadal ciche przyzwolenie na tego typu szarże pijanych kieroców? Potwierdza się to, co jest w wynikach postepowaniach NIK-u.
patosłużby
6 miesięcy temu
Ukarać to powinno się służby drogowe odpowiedzialne za przytwierdzenie owego znaku drogowego. Na filmiku wyraźnie widać, że owy znak nie prył przytwierdzony tylko wsunięty w otwór kamiennego potykacza bez zabezpieczenia. to karygodne bo nawet solidny wiatr mógł by porwać ten znak i narobić szkody innym.
Jarek
6 miesięcy temu
Facet szybko zapisz się do PO szeuring wielgus z lampartem Cię obronią
Zdzich
6 miesięcy temu
Pytanie dlaczego ten znak nie był prawidłowo zamocowany?
klak
6 miesięcy temu
Pracujesz na podatki (utrzymanie służb), płacisz akcyzę (za napitek). potem znowu płacisz grzywnę. Na utrzymanie dzielnych służb publicznych. To państwo jest bardziej policyjne niż sama policja stworzona do (rzekomo) służby ludziom. Tylko karać za wszystko. Nawet za to, że się żyje. Jak żyjesz to płać. Umrzyj przed emeryturą.
kla
6 miesięcy temu
Takimi pierdołami zajmują się służby. Pracę ma aparat sądowniczy, policyjny, operator kamer. Wszyscy wierzą, że to co robią jest pożyteczne. W końcu pracują na utrzymanie. Reszta społeczeństwa płaci na nich.
Rty
6 miesięcy temu
Odrazu najlepiej 25 lat wiezienia bez sadu
JKamil
6 miesięcy temu
Medal powinien dostać. Ren nieumocowany znak był zagrożeniem dla uczestników ruchu drogowego!
bEUjHutD
Jan
6 miesięcy temu
Żartem jest sposób montazu tego znaku! To monterzy powinni byc oskarżeni o fuszerkę i zagrożenie katastrofy w ruchu lądowym.
Rob
6 miesięcy temu
Myslę ze tutaj jest błąd montażu tego znaku skoro ten pijany tylko to podniosł i wziął na ramie to nie jest niszczenie ani kradzież. To sie nazywa ze znalazł znak i go zabrał a nastepnie oddał policjantom.
Michalik
6 miesięcy temu
ABSOLWENT GIMNAZJUM !!!
Ewa Bem
6 miesięcy temu
Daj mi znak, mały znak Że kochasz mnie i tęsknisz tak, jak ja Daj mi znak, jakiś znak Tak bardzo chcę usłyszeć że wciąż kochasz mnie Daj mi znak
nowy wal
6 miesięcy temu
typowy wyborca pis czyli ciemnogrod a czemu spytacie???? bo chcial sobie dac pod blokiem ten znak bo to NOWY LAD hahaahah
stop
6 miesięcy temu
chyba chcial dziewczynie pokazac ze dzis zakaz wjazdu
...
Następna strona
bEUjHuuf
bEUjHutm
bEUjHuum
bEUjHuun