bFHrByNw
bFHrByNA
bFHrByNE
programy
kategorie
bFHrByNx

Pijany podszedł do znaku drogowego. Niecodzienny wybryk nagrała świętokrzyska policja

Pijany mężczyzna w Skarżysku- Kamiennej postanowił ukraść znak. Do tego nietypowego wybryku doszło w nocy w sobotę 29 maja w centrum miasta. Pech chciał, że mężczyznę zauważył na ekranie monitoringu dyżurny skarżyskiej komendy, który natychmiast skierował w to miejsce funkcjonariuszy. Okazało się, że sprawca, 20-latek pod wpływem alkoholu, chwiejnym krokiem podszedł do znaku, bez problemu wyciągnął go ze słupka i zadowolony z nim odszedł. Pijany mężczyzna tłumaczył się później, że zrobił to dla żartu. Świętokrzyscy policjanci podkreślili jednak, że wątpliwy stan trzeźwości musiał wpłynąć na specyficzne poczucie humoru zatrzymanego. Z niewinnego żartu 20-latek będzie teraz tłumaczył się przed sądem. Grozi mu areszt, ograniczenie wolności lub grzywna.

126 reakcji
28
37
61
Podziel się
Komentarze (61)
01-06-2021
Uzi MossadKolega pijak sprawdził jakość mocowania znaku.Brawo za obywatelską postawę.
zobacz więcej komentarzy (61)

Programy Wirtualnej Polski

bFHrByNJ
KOMENTARZE
(61)
Uzi Mossad
12 miesięcy temu
Kolega pijak sprawdził jakość mocowania znaku.Brawo za obywatelską postawę.
EKO
12 miesięcy temu
Pijanego żartownisia zamkną, a młodocianego gwałciciela bez mrugnięcia okiem wypuszczą jak skończy 21 lat.
Jot
12 miesięcy temu
Dlaczego nie powieszenie. rozstrzelanie; jestem zawiedziony! A może kara dla wykonawcy za nieumocowanie znaku i stworzenie zagrożenia!
bFHrByOb
KIEROWCA
12 miesięcy temu
No właśnie - doszedł do przejścia. Będzie pan przechodził, czy będzie rzygał? Pewnie trzeba ustąpic
Adrian
12 miesięcy temu
Ale jak to grozi mu areszt?
Najnowsze komentarze (61)
Zorro
8 miesięcy temu
Szczęście, że nikt nie szedł po tym chodniku. Czy naprawde w polsce musi być nadal ciche przyzwolenie na tego typu szarże pijanych kieroców? Potwierdza się to, co jest w wynikach postepowaniach NIK-u.
patosłużby
12 miesięcy temu
Ukarać to powinno się służby drogowe odpowiedzialne za przytwierdzenie owego znaku drogowego. Na filmiku wyraźnie widać, że owy znak nie prył przytwierdzony tylko wsunięty w otwór kamiennego potykacza bez zabezpieczenia. to karygodne bo nawet solidny wiatr mógł by porwać ten znak i narobić szkody innym.
Jarek
12 miesięcy temu
Facet szybko zapisz się do PO szeuring wielgus z lampartem Cię obronią
Zdzich
12 miesięcy temu
Pytanie dlaczego ten znak nie był prawidłowo zamocowany?
klak
12 miesięcy temu
Pracujesz na podatki (utrzymanie służb), płacisz akcyzę (za napitek). potem znowu płacisz grzywnę. Na utrzymanie dzielnych służb publicznych. To państwo jest bardziej policyjne niż sama policja stworzona do (rzekomo) służby ludziom. Tylko karać za wszystko. Nawet za to, że się żyje. Jak żyjesz to płać. Umrzyj przed emeryturą.
kla
12 miesięcy temu
Takimi pierdołami zajmują się służby. Pracę ma aparat sądowniczy, policyjny, operator kamer. Wszyscy wierzą, że to co robią jest pożyteczne. W końcu pracują na utrzymanie. Reszta społeczeństwa płaci na nich.
Rty
12 miesięcy temu
Odrazu najlepiej 25 lat wiezienia bez sadu
JKamil
12 miesięcy temu
Medal powinien dostać. Ren nieumocowany znak był zagrożeniem dla uczestników ruchu drogowego!
bFHrByNT
Jan
12 miesięcy temu
Żartem jest sposób montazu tego znaku! To monterzy powinni byc oskarżeni o fuszerkę i zagrożenie katastrofy w ruchu lądowym.
Rob
12 miesięcy temu