programy
kategorie

Pirat drogowy za kierownicą autobusu we Wrocławiu. Rozkład jazdy ważniejszy od przepisów

Pędził niemal 100 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h w terenie zabudowanym, a w dodatku autobusem pełnym pasażerów. Policjanci z Wrocławia zatrzymali 53-latka, który prowadził pojazd. Mężczyzna przyznał, że spieszył się, by sprostać rozkładowi jazdy. Do zdarzenia doszło na terenie Psiego Pola po godz. 20. Kierowca otrzymał 400 zł mandatu, czyli najwyższy możliwy wymiar kary za wykroczenie oraz 8 punktów karnych. Wrocławscy funkcjonariusze opublikowali nagranie z kontroli prędkości autobusu. Policjanci mają nadzieję, że w przyszłości wyznacznikiem jazdy dla kierowcy będą przepisy ruchu drogowego i ograniczenie prędkości, a nie konieczność zrealizowania rozkładu jazdy za wszelką cenę.

187 reakcji
53
55
79
Podziel się
Komentarze (79)
28-12-2021
ProsteCzy to kierowcy rozkłady piszą? To dlaczego plujecie na kierowców? Zróbcie porządek tam gdzie powstaje bałagan!
zobacz więcej komentarzy (79)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(79)
Proste
2 lata temu
Czy to kierowcy rozkłady piszą? To dlaczego plujecie na kierowców? Zróbcie porządek tam gdzie powstaje bałagan!
KEROWCA
2 lata temu
Czyli jednak w pełni kontrolował sytuację bo jechał o 48,5 km/h szybciej niż pozwala prawo i prawa jazdy nie stracił. Brawo ON!
haha
2 lata temu
dwupasmowa droga i 50km/h
Bez jaj
2 lata temu
na Krzywoustego, gdzie jechał autobus ograniczenie jest 70 km/h i nikt tak wolno tam nie jeździ.
Zachariasz
2 lata temu
Tych co jechali za autobusem i nagrywali przez dłuższy czas też ukarać mandatem 400 zł. i 8 punktami karnymi , ponieważ też jechali z taką samą prędkością co autobus .
Najnowsze komentarze (79)
Kierowca walc...
2 lata temu
Na czas !!!
wfefwefweffes...
2 lata temu
flix busy i inne z Zakopca do Krakowa jak są korki i normalnie jedzie się 6godzin robią trasę przez wioski w standardowym czasie zakopianki. To jest dopiero atrakcja. Jaszcze nigdy nie spóźniłem się na pociąg w Krakowie
Skorpion
2 lata temu
co jeden to mądrzejszy ! ! ! ,zlikwidować policję , przepisy , mandaty , fotoradary , nieoznakowane radiowozy etc. , to szeryfowie szos dopiero pokażą co potrafią , a karać i jeszcze raz karać , a jakie to wszystko świadome , jednak jakie puste Kartony ! , ja nie mogę,
wuu
2 lata temu
KUźwa jaki mandat???? A zabranie prawo jazdy to kuźwa sie nie należy niby??????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Zibi
2 lata temu
Mam pytanie jak osiągnął taką prędkość skoro autobus ma ogranicznik prędkości
no ale
2 lata temu
stówki nie przekroczył !!!
heh
2 lata temu
jedynym winowajcom jest ustawianie durnych znakow i ograniczen w miejscach gdzie spokojnie mogloby byc ograniczenie do np 70 kmph.... ale nie bo urzednik ktory nigdy samochodu nie prowadzil wie najlepiej... Porownajcie sobie znaki na drogach w takiej Austrii czy Niemczech do tego co my tu mamy... W tym chorym kraju nie da sie jezdzic przepisowo. A potem zdziwienie ze kierowcow nerwica bierze i przeginaja w druga strone...
Stary magnesi...
2 lata temu
Na spokojnie sobie dziadek karawanił. przecież Długołękę i Mirków przejechał przed czasem bo tam korków nie ma to gdzie się będzie facet spieszył...Na tempomacie na odcięciu sobie "złotówką robi Wrocław" a te Policjanty się czepiajo!!!
Luki
2 lata temu
400 złotych warte życie ludzi w autobusie
Mmm
2 lata temu
Szalony kierowca powiedział, że rozkład jazdy goni, i Internet uwierzył? Na szczęście, policja nie uwierzyła w baje kierowcy autobusu.
hehehehe
2 lata temu
pytanie czy pan policjant jechał przepisowe 50km/h czy trochę więcej?
Jagoda
2 lata temu
Brawo Kierowca ta się jeździ a nie czterdzieści na godzinę
Bolek
2 lata temu
Kolego Proste masz sluszna racje,najlepiej opluc kierowce i po sprawie
Zachariasz
2 lata temu
Tych co jechali za autobusem i nagrywali przez dłuższy czas też ukarać mandatem 400 zł. i 8 punktami karnymi , ponieważ też jechali z taką samą prędkością co autobus .
...
Następna strona