bDAHRbIQ
bDAHRbIU
bDAHRbIY
programy
kategorie
bDAHRbIR

Początek Ery Wodnika. Co to oznacza?

W astrologi era zmienia się cyklicznie co około 2150 lat. Koniunkcja planet, która odbyła się 21 grudnia, zwiastuje początek Ery Wodnika. Wynika to z obserwacji astrologicznych - głównie obserwacji punktu Barana względem gwiazd. Astrologowie od lat debatują, kiedy rozpocznie się Era Wodnika. Według nich, początek przejścia właśnie nastąpił. Siedem ciał niebieskich przejdzie do Wodnika w lutym 2021 roku. To zdarzenie zakończy Erę Ryb. Znawcy tematu wiedzą, że każda z dwunastu epok astrologicznych ma wpływ na życie człowieka. Astrologowie przewidują, że ludzie będą uważniej słuchać bliskich, co podniesie standard ich życia. W kontaktach międzyludzkich znaczącą rolę ma odegrać technologia. Świat czekają gwałtowne zmiany w gospodarce. Era Wodnika przyniesie również powszechną poprawę w jakości służby zdrowia. Nowa era stawia w centrum życia człowieka wiedzę i naukę. Natomiast religia i wiara mają zejść na drugi plan.

212 reakcji
120
51
41
Podziel się
Komentarze (41)
22-12-2020
CO MYSLICIE?
Gibaszewski mówi tak: "Zaś koniunkcja Jowisza z Saturnem w pierwszych stopniach Wodnika zdarzyła się niemalże 800 lat temu, w roku 1226! Wtedy też obie planety weszły w...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (41)

Programy Wirtualnej Polski

bDAHRbJd
KOMENTARZE
(41)
CO MYSLICIE?
miesiąc temu
Gibaszewski mówi tak: "Zaś koniunkcja Jowisza z Saturnem w pierwszych stopniach Wodnika zdarzyła się niemalże 800 lat temu, w roku 1226! Wtedy też obie planety weszły w koniunkcję w długości ekliptycznej i w deklinacji. I taka mała ciekawostka historyczna. Co zdarzyło się wtedy w Polsce? W roku 1226 książę Konrad Mazowiecki sprowadził do Polski Krzyżaków, z którymi (oraz z ich następcami) będziemy mieć kłopoty aż po XX wiek!" Ciekawe co nam na łeb spadnie? Wojska amerykańskie okupacyjne? czy Polin? CO MYŚLICIE??????
bolo
miesiąc temu
Bardzo ciekawa jest ta astrologia, tyle niesamowitych zjawisk przewiduje i wiele objaśnia i ma podejście takie holistyczne do świata i ludzi. Interesujący jest ten wpływ planet i tych koniunkcji tak zwanych, o czym sie dużo mówi w internecie, ale każda taka planeta to potężny zasób energii np taki Saturn olbrzymi, ile tam musi byc rozmaitej energii w takiej ogromnej masie, a jeszcze jak sie te planety odpowiednio ustawią to efekt jest wzmocniony przez takie prawdopodobnie soczewkowanie grawitacyjne, które tez odkryto, Houking o tym duzo pisał własnie, i przez to energia moze byc skupiona i przesłana albo skierowana do ziemi, księżyc tez ma podobną moc, co prawda jest mniejszy to i energetykę ma słabszą ale jest za to bliżej ziemi i przez to moze miec taki wpływ. Np. jego energia powoduje silne pływy morskie odpływy i przypływy, nauka jeszcze nie wie jak to wyjasnic za bardzo, ale tajemnica moze tkwic w tej energii która jest w nim ukryta zobaczmy jaka to musi byc potężna energia że tyle masy wody potrafi przemieścić, to jest niesamowite własnie, te wszystkie współczesne teorie w astrologii.
zabawne
miesiąc temu
To islam zniknie? :)
bDAHRbJv
Boss
miesiąc temu
Jestem wodnikiem i już czuje negatywne zmiany osobowości💣
Astro-gastro
miesiąc temu
Wow! Też sie znam imoge jeszcze dodać że liczba ludności wzrośnie i zacznie się dominacja gospodarcza Chin w jabliższym stuleciu.
Najnowsze komentarze (41)
ok85
miesiąc temu
Według tych zmian zodiaka powinien przyjść następca Jezusa. Kolejny prorok. Zwał jak zwał
doinformowany
miesiąc temu
Gusła i zabobony. Astrologowie nawet nie wiedzą co oznacza znak wodnika, choć wiadomo że jest na przeciwnym krańcu od zanku lwa, którym włada słońce, czyli światło. Skoro jest przeciwieństwem słońca, to logicznie rzecz ujmując weszliśmy w czas ciemności, oby nie ciemnoty jak skrobankarki spod znaku krwawego pioruna.
HYde#
miesiąc temu
Najważniejszym w sensie konsekwencji społecznych i cywilizacyjnych dla Ziemian wydarzeniem ery Ryb było pojawienie się chrześcijaństwa, mylnie utożsamiane przez gawiedź z powstaniem państwa watykańskiego. Zapewne era Wodnika będzie miała jakieś własne 'wydarzenie założycielskie" lecz jego identyfikację można będzie przeprowadzić dopiero po upływie kilkuset lat....
Powiem tak
miesiąc temu
Może lepiej by zostawili astrologię i horoskopy, to źle odziałuje na ludzi. Zacznijcie żyć życiem a nie pierdołami. Ile ludzi ma przez durne wywody ludzi w horoskopach i czarach, ufajdane fantatyczne życie związane z głupotami, co wymyślił ludź i słuchają go jak wyroczni. Jest Adwent, jutro Wigilia, potem Boże Narodzenie, i co pomyślał ktoś by przygotować się na ten czas nie tylko materialnie, ale duchowo? Ludzie gadają że wyrasta się z uroku, atmosfety przeżywania świąt, to błędne myślenie, ponieważ tego czego brakuje, a napełnia wszystko jest Duch Miłości i Jedności. Musisz stać się dzieckiem by przybliżyć sobie Niebo, wejść do Nieba i przybliżyć sobie najpełniejsze święta z dzieciństwa. Przygotuj się na Boże Narodzenie.
kris35
miesiąc temu
Astrolog to szaleniec bredzący swoje fanaberie. Astronom to naukowiec który uporządkował ścisłą wiedzę i określił nowe definicje.
Twórca
miesiąc temu
W Wrocławiu obecnie odbudowywane są organy Michaela Englera po całkowitym spaleniu kikadziesiąt lat temu.Wydarzenie-projekt największy w powojennym swiecie .Zdaża się to raz na tysiąc lat a może więcej.Rzeżbiarze twożą nowe figury w Atelier Andrzeja Lecha Krise.I to jest wydazenie tysiąc lecia widoczne gołym okiem
bobik
miesiąc temu
Super! Nareszcie coś się zmieni - na samochodach będą teraz wodniki zamiast ryb!
stanley
miesiąc temu
Jakie 2150 lat ? Mamy dopiero rok 2020 , więc jeszcze ponad wiek czekania
bDAHRbJn
Solon
miesiąc temu
Co za brednie wyssane z palca
karillan
miesiąc temu
Oznacza to że masoneria weźmie nas ostro w obroty i tylko rozum i wiara nas będą mogły nas uratować z okowów szerzonej nowociemnoty !
ascdcv
miesiąc temu
Kto wierzy w gusła, temu d. uschła, mawiano kiedyś. Teraz wszyscy powołują się na naukę, a do astrologa i wróżki chodzi co drugi.
Mosiek
miesiąc temu
Jest to jednoznaczne odejscie Sorosa?
Stanisław
miesiąc temu
Ja bym pragnoł zwrucic uwage na dowody rzeczowe i napiecia linie wysokiego napiecia te całe 5g coś ztym może szykuja a może nas tym ugotują ? te i inne pytania jako ciekawostka dla chetnych ,ta już to widze kosmici ufoludki na polu kukurydzy.
Stanisław
miesiąc temu
To bedzie informacja tak bym okreslił przyszły okres czasu może nastepny rok.I sie wtedy tak mi sie wydaj ezacznie sie transformacja społeczenstwa.
bDAHRbJP
bDAHRbIW
bDAHRbJW
bDAHRbJX