programy
kategorie

Pol’and’Rock Festival 2021. Nowożeńcy, policjantki i walka o równość płci

Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) przyciąga ludzi pozytywnie zakręconych. Podstawowymi zasadami tej imprezy są tolerancja i szacunek dla drugiego człowieka. Tu każdy może mówić, wierzyć i wyglądać jak chce. - Niezależnie, czy kobieta, czy facet, to mamy być równi, stąd te piękne stroje - mówi jeden z mężczyzn, który wraz z kolegami założył jednoczęściowy strój kąpielowy w pastelowych barwach. - Tutaj czuję się wolny i nikt mnie nie krytykuje, tylko zbijam piątki, że jest śmiesznie - dodaje w rozmowie z reporterem WP. Na festiwal przyjechali i tacy, którzy Jurkowi Owsiakowi zawdzięczają miłość. - Poznaliśmy się na Woodstocku, zaręczyliśmy się na Woodstocku i w poniedziałek tu w Płotach wzięliśmy ślub. Mamy tydzień weselny, miodowy - dodaje para młoda. Więcej w materiale wideo.

1620 reakcji
385
922
313
Podziel się
Komentarze (313)
31-07-2021
Ascon
To już nie jest festiwal równości. Był do kiedy całe państwo wierzyło Jurkowi. Jurek mię lubi ludzi którzy go nie słuchają. To jest sprzedajny polityk który uważa się za...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (313)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(313)
Ascon
2 lata temu
To już nie jest festiwal równości. Był do kiedy całe państwo wierzyło Jurkowi. Jurek mię lubi ludzi którzy go nie słuchają. To jest sprzedajny polityk który uważa się za największego na świecie. Nienawidzi ludzi którzy mają inne poglady
prof.Wolland
2 lata temu
Wolni i niezależni,zjednoczeni pod czerwonym sztandarem(tęczowym) w imię marksizmu,upps przepraszam -liberalizmu.
Niezaszczepio...
2 lata temu
Jak ta cała równość ma się do tego, ze festiwal jest tylko dla zaszczepionych ???????
Lech. W
2 lata temu
Spend wszelakich dziwadeł z całego kraju.Można poczuć się jak w zoo.
Rer
2 lata temu
Gej fest! jaką równość? skoro tylko zaszczepieni mogli iść. Nie tak wyglądają festiwale rockowe. I nie tak wyglądają ludzie co słuchają rocka i mocniejszej muzyki.
Najnowsze komentarze (313)
Koning
2 lata temu
Festival polityczny układ rząd lewicy i Owsiak.. Tu równość dawno umarła szczucie nienawiści.. Na początku kilka lat było ok była energia miłość do muzyki młodości i przyjaźni. Wierzyłem w to mocno byłem zaangażowany.. Owsiak zmienił swój kierunek że sceny szczuje się młodych paja nienawiść gdzie tolerancja i równość.. Kto tu jest równy wystarczy że jesteś katolikiem już jesteś opluty.... Festival gdzie polityka jest prowadzona Gdzie muzyka i przyjaźń sorry ale to upadek wszelkiego czym jest Festival. Każdy inny jest festivale ... Tam niema tego Nikt nie obrzuca, błotem nikogo ... Nie oplowa, innych poglądów i innej religii Wulgaryzmy i agresją to nowe ideologię Festivalu Pan Jurka Owsiaka i jego poparcie dla tych znamion nowej kultury
Strzyzak
2 lata temu
,,Nie daleko pada jabłko od jabłoni ". A wy ?kim byli wasi rodzice?
Zohan
2 lata temu
Ten festiwal to istny zlot ćpunów z całego świata, jedyna kontrola to brak kontroli...
Zygmunt
2 lata temu
Festival milosci ,rownosci,raczej Festival nienawisci,pogardy,okraszonej wilgaryzmami Szefa tego samba.
Aaa
2 lata temu
Równość miłość przyjaźń pokój?? To chyba jakaś pomyłka. Ludziom to się już pomieszalo we łbach. Banda egoistów co im się wydaje że wiedzą co to demokracją i wolność. Genetyczne pomyłki. A Pan Owsiak im starszy tym głupszy.
Mercyn
2 lata temu
Jeździłem na te imprezy jak jeszcze były pod innymi nazwami w Żarnowcu potem podążałem w inne miejsca gdzie się przenosili i to był festiwal pełen tolerancji bez hejty apolityczny a religijny koło siebie kruszyna przystanek Jezus protestancka wioska motocyklowa było super. Teraz to festiwal aby wszystkiego szczególnie anty rządowy anty kościelny. Tak jak bym widział tworzenie się się nowej sekty Owsiaka. Szkoda dla mnie osobiście prawdziwy przystanek ........ umarł bez powrotnie A Owsiak zaraz będzie kandydatem na ch...wie kogo ale będzie. To przykre. Rock &roll umarł stary ....
Gonia
2 lata temu
Plują jadem ci , którzy nigdy nie byli na tego typu festiwalu.Polski katolicki jad.
Sokół
2 lata temu
Od czasu jak Owsiak zadeklarował się politycznie przestaliśmy jeździć na festiwal. Dobrze że zabrali go z Kostrzyna bo takie sceny dantejskie jakie tam pod namiotach się odbywały to chyba nigdzie. Wszędzie syf, puszki, butelki miasto wyglądało jak obozy po emigrantach.
TZ.
2 lata temu
Cały teren lotniska w Płotach był ogrodzony i pilnowany. Na imprezę wpuszczani byli tylko ludzie z przepustkami. Musieli je nosić przez cały czas na widocznym miejscu. Na zewnątrz dużo policji, wewnątrz co krok "pokojowe patrole". Teren imprezy pogrodzony był na sektory, na wejściu do każdego sektora odbywały się kontrole, trzeba było okazać przepustkę. Żeby dojść od głównej bramy do sceny, przechodziło się przez trzy sektory, a jeśli po drodze wstąpiło się na przykład do Lidla po napój, to zaliczało się dodatkowy sektor i dodatkową kontrolę. Nie było luzu, nie było swobody, nie było radości, które towarzyszyły poprzednim Woodstockom. Poza sektorem, w którym znajdowała się scena i gdzie rzeczywiście był ruch i muzyka, panowała cisza i snuły się smętne grupki. Ludzi dużo, dużo, dużo mniej niż w poprzednich latach w Kostrzynie nad Odrą, atmosfera daleka od spontaniczności. Tak to wyglądało - byłem, widziałem... Może to i lepiej.
Maciekb65
2 lata temu
Znajomy, który siedzi w branży od 30 lat, opowiadał o monopolu "rodziny" Owsiaka na sprzedaż gadżetów, napojów, fast foodów itd, na terenie festiwalu przez pierwsze 2 dni trwania imprezy. Ten mechanizm obowiązuje na każdej imprezie firmowanej przez Owsika.
taka jest pra...
2 lata temu
Taka radosna, kolorowa,roześmiana, tolerancyjna mogłaby być Polska ! Niestety ludzie ,którzy nie potrafili przez całe swoje życie mieć dystans do siebie dorwali się do władzy a kościół to wykorzystał zarzucając coraz ciaśniejszy kaganiec na społeczeństwo.Co Wam przeszkadzają roześmiani ludzie ? Myślicie pewnie ,że to z Was się naśmiewają a oni chcą żyć po swojemu i być szczęśliwymi ludźmi !Wymyśliliście Ordo Iuris , Pro live i wprowadzacie ograniczenia .To Wam na szczęście wielką czkawką się odbije .Brawo Polacy nie dajcie się sprowadzić do pozycji bezdusznych i pomiatanych niewolników !
Ony
2 lata temu
Niby ten festiwal to podziękowanie wolontariuszom za pracę. To gdzie tam miejsce dla dzieciaków z szkół podstawowych którzy w mrozie lub deszczu biegają corocznie z puszkami? Obłuda, fałsz i hipokryzja, to pana drugie imie?
Grom z nieba
2 lata temu
Już tyle lat czekam na rozliczenie się z tym Owsiakiem z jego kombinacji które mocno są gmatwane i przykrywane zbożnym celem ! Ciekawe kiedy będzie rozliczony za niezabezpieczone imprezy w Gdańsku gdzie zamordowano Adamkiewicza na oczach publiczności tam zgromadzonej . Miał się po tym bezpośrednio podać do dymisji ale jakieś siły zadziałały szybko i wymyślono mu na poczekaniu że zgłoszą go do nagrody Nobla . Sprawnie to już wyciszono !!!!! W jakim państwie ja żyję ????
Grom z nieba
2 lata temu
Już tyle lat czekam na rozliczenie się z tym Owsiakiem z jego kombinacji które mocno są gmatwane i przykrywane zbożnym celem ! Ciekawe kiedy będzie rozliczony za niezabezpieczone imprezy w Gdańsku gdzie zamordowano Adamkiewicza na oczach publiczności tam zgromadzonej . Miał się po tym bezpośrednio podać do dymisji ale jakieś siły zadziałały szybko i wymyślono mu na poczekaniu że zgłoszą go do nagrody Nobla . Sprawnie to już wyciszono !!!!! W jakim państwie ja żyję ????
...
Następna strona