programy
kategorie

Policja szkoli się z jazdy po śniegu. Nowe radiowozy w akcji

Lubelscy policjanci z ruchu drogowego i komisariatów wzięli udział w szkoleniu z doskonalenia nauki jazdy w trudnych warunkach. Odbyło się ono w czwartek 28 stycznia na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie. Samochody, które wzięły udział w szkoleniu to nowe pojazdy na wyposażeniu policji, które są napędzane elektrycznie oraz hybrydowo. Jeden to nieoznakowany samochód marki BMW 330e xDrive oraz dwa oznakowane radiowozy Kia e-Niro. Jazda szkoleniowa obejmowała zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy na ośnieżonej trasie. Dzięki tego typu szkoleniom funkcjonariusze będą mogli lepiej wykonywać swoje obowiązki oraz zwiększy to też ich bezpieczeństwo i uchroni policyjne pojazdy przed niechcianym zniszczeniem.

29-01-2021
0
0
47
Podziel się
Komentarze (47)
29-01-2021
CogitoNa pełnym gazie i pierwszym biegu. Dobre ha ha ha ha ha.
zobacz więcej komentarzy (47)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(47)
Cogito
3 lata temu
Na pełnym gazie i pierwszym biegu. Dobre ha ha ha ha ha.
Marek
3 lata temu
Super na śniegu im wychodzi a na czarnej drodze okazuje się że rozbijają samochody. Nie żebym się śmiał.
Fitipaldi
3 lata temu
Prawie jak borowiki kto ich uczy prowadzić
bodek
3 lata temu
Będą skuteczniej łapać dzieci na sankach.
Antek
3 lata temu
najpierw niech się naucza jeździć po asfalcie i to suchym.. a śnieżek to czarny szlak
Najnowsze komentarze (47)
taxi
3 lata temu
Mocny materiał trzyma w napięciu
Rozbawiony
3 lata temu
Co za kretyński tytuł artykułu :)
Olo
3 lata temu
Sanki im kupcie
Adam
3 lata temu
I co z tego, że się szkolą jak są zarazem mistrzami rozbijania samochodów przez głupią brawurę i myślenie, że sygnały świetlne i dźwiękowe są tarczą ochronną i inne auta się od nich odbija. Rzeczywistość jest niestety inna i jest to Żenujące. Poza tym, my już nie mamy policji tylko po tym co widać w TV mamy zbrojne ramie PIS
W.D
3 lata temu
Jak to jest szkolenie... to lepiej niech chodzą pieszo !
Jasiu
3 lata temu
Policja bawi się jeżdżąc po śniegu , o co tu chodzi ?
Bogumił
3 lata temu
"...wzięli udział w szkoleniu z doskonalenia nauki jazdy..." Rozumiem w takim razie, że doskonalili naukę jazdy. Wolałbym, żeby naukę doskonalili instruktorzy, a policjanci niech doskonalę technikę jazdy.
olo
3 lata temu
Następna zima kiedy jest planowana?
pol
3 lata temu
nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera :-), szkoda tylko tych rozbitych aut - co są za kasę z naszych podatków, na pewno dobrze obsługa gazu - ale pieprzowego im idzie na demonstracjach
Piotr
3 lata temu
Tak dobrze będą jeżdzić, jak szukać zabójcy Papały
Master
3 lata temu
Jak to jest brawurowa jazda to ja nie kumam co redaktorzyna miał na myśli. Przecież tu się nic nie dzieje nie widać kompletnie żadnego kunsztu w jeździe po śniegu i lodzie. Ja w swoim życiu przejechałem już jakieś 2 mln km i takie rzeczy robię na śpiąco z zamkniętymi oczami. Ten materiał to jakiś śmiech. Kto uczy policję i czego przed wszystkim? Jak chcę dobrego instruktora to za darmo ich nauczę prowadzić dobrze auto w każdych warunkach.
ryszard
3 lata temu
a ja im życzę przy drodze głębokich rowów i grubych topoli
white
3 lata temu
PISowska szkola nauki rozbijac samochody za nasze pieniadze
trenowanyw90
3 lata temu
Gering na obecnie terenach Polski miał kilka ośrodków szkolenia kierowców dla limuzyn dygnitarzy. Są teraz w Polsce. Nad jeziorem, w górach, ..... - bardzo trudne do pokonania. Ale jeszcze tylko miejscowi pamiętają gdzie są i do czego służyły. Obecne tory i place to piaskownice dla przedszkolaków. Z końcem lat 80 zakończono tam szkolenia życia za kółkiem.