programy
kategorie

Policja zlikwidowała nielegalny proceder na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego

Policja informuje, że każdego roku znika 300 samochodów z terenu województwa lubuskiego wartych około 8 mln złotych. Tym razem lubuskim mundurowym udało się zlikwidować dwie dochodowe "dziuple". Śledczy zabezpieczyli samochody i ich części warte pół miliona złotych, a to nie koniec śledztwa. Funkcjonariusze już wiedzą, że złodziejski proceder pochłonął 33 kradzione samochody z terenów Europy Zachodniej. W toku śledztwa Lubuska Policja zatrzymała 29-letnią kobietę i 28-letniego mężczyznę, którzy trudnili się tym zajęciem od 2016 roku. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia. Mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań, ponieważ sprawa jest rozwojowa.

99 reakcji
58
5
36
Podziel się
Komentarze (36)
16-10-2020
stachO musieli chyba wreszcie ukraść auto komuś z PIS. Żeby przez tak długi czas nie widzieć rosnącej sterty wraków aut to trzeba być ślepym, lub skorumpowanym.
zobacz więcej komentarzy (36)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(36)
stach
3 lata temu
O musieli chyba wreszcie ukraść auto komuś z PIS. Żeby przez tak długi czas nie widzieć rosnącej sterty wraków aut to trzeba być ślepym, lub skorumpowanym.
Mira
3 lata temu
Ten katolicki kraj "produkuje" najwięcej złodziei. Wprawdzie do Meksyku nam jeszcze daleko (ok. 40 tysięcy morderstw rocznie), ale jesteśmy na dobrej drodze. Taka jest skuteczność wychowawcza polskiego KK.
EDEK
3 lata temu
KRADLI OD 2016 r. !! JEDYNY PLUS ŻE NIE ZRZUCĄ WINY NA TUSKA !!!!!
GPW
3 lata temu
Jaaasne! I jeszcze mi powiedzcie, że najbliższy komisariat był 10 km dalej i nikt z tego komisariatu nic nie wiedział - a to to ciekawostka :)
Mariusz
3 lata temu
Tyle lat i nic pewnie mundurowy poszedł na emeryturę .Wydział spraw wewnętrznych powinien to zbadać ale nie z tego rejonu bo wiadomo heeee
Najnowsze komentarze (36)
Sen
3 lata temu
FSD Numery rejestracyjne Drezdenka a w rozwinięciu Fabryka Samochodów Drezdenko. Tą nazwę zna chyba każdy mieszkaniec Lubuskiego :)
zaraz
3 lata temu
ale to nie są zdjęcia policjantów tylko wraków samochodów
aled
3 lata temu
Oto "efekty" działania policji, wibornie, panie Hawranek
Piotr
3 lata temu
Naganę powinna Policja dostać że tak póżno, tak widoczną dziuple odkryła
Lubuskie
3 lata temu
Policja Ameryki nie odkryła. Wszystkie auta jadą na rozbiórkę do Drezdenka.
walek
3 lata temu
To jest państwo sprzyjające złodziejom ! A uczciwy człowiek nie zapłaci do skarbu państwa 20 groszy to go będą straszyli sądami , wejdą na konto i szykanują obywatela. Państwo jest zajęte stołkami a nie ochroną obywateli , Kaczyńskiego tak ! Gdyby był porzadek w państwie to każda sprzedana cześć mochodu powinna mieć źródło pochodzenia !
bene
3 lata temu
bo to ch nie państwo jest
mechanik
3 lata temu
Na filmie widać pół karoserii, konkretnie tył, znaczy to że z przodem już ktoś jeździ.
Wstyd
3 lata temu
Na pilnowanie drzewa kamery są. Tam gdzie śmiecą nie. A kary za śmiecenie są żenująco nicie.
Poldek
3 lata temu
Ale ktoś w tym bogobojnym kraju te kradzione części kupuje.
ławnik
3 lata temu
Policja i sądy POwinni zacząć od konfiskaty majątków złodziei i ich rodzin. To boli najbardziej.
Pff
3 lata temu
Nikt nie zauwazyl 300;wrakow na posesji ?
***
3 lata temu
bzdury
Suweren
3 lata temu
Policja ma drony tylko chciec kogoś namierzyć i tyle ale komu się chce za te pare groszy Tyle vakatów w policji to Ci pracujący winni zarabiać co najmniej o połowę więcej.Gdyby stan policji był 100% to już w sierpniu zabrakłoby kasy na wypłatę.