bDAHMMac
bDAHMMag
bDAHMMak
programy
kategorie
bDAHMMad

Pomaga w walce z koronawirusem. Naukowcy odkryli zaskakujące dane

Badania wykazały, że w krajach, które szczepią przeciw gruźlicy, śmiertelność z powodu koronawirusa jest prawie sześciokrotnie niższa niż w krajach, które tego nie robią. Naukowcy z USA przeanalizowali dane statystyczne dotyczące śmiertelności spowodowanej wirusem.

Tranksrypcja:na...
rozwiń
pewno
362 reakcje
173
58
131
Podziel się
Komentarze (131)
08-04-2020
PiotrAntyszczepionkowcy powinni odpowiadać karnie za głoszenie swoich chorych teorii. Dodatkowo szaman Ziemba dożywotnio zakaz wypowiedzi publicznych.
zobacz więcej komentarzy (131)

Programy Wirtualnej Polski

bDAHMMap
KOMENTARZE
(131)
Piotr
10 miesięcy temu
Antyszczepionkowcy powinni odpowiadać karnie za głoszenie swoich chorych teorii. Dodatkowo szaman Ziemba dożywotnio zakaz wypowiedzi publicznych.
realists
10 miesięcy temu
Komuniści w Polsce zmuszali demokratyczny, kochający wolność naród, do szczepienia przeciw gruźlicy.
mario
10 miesięcy temu
No antyszczepionkowcy . Teraz widzicie na własne oczy jak to jest gdy nie ma na coś szczepionki. fajnie jest , no nie ? Popieprzańcy.
bDAHMMaH
edek
10 miesięcy temu
Jednak dzięki szczepionkom gruźlica jako choroba społeczna zniknęła na wiele lat z Polski
ccyycc
10 miesięcy temu
Pozdrowienia dla antyszczepionkowcow
Najnowsze komentarze (131)
jon
10 miesięcy temu
#chcemytestów Światowa Organizacja Zdrowia mówi „testuj, testuj, testuj”, a w PL wciąć robi się wielokrotnie mniej testów niż w Niemczech. Można być nosicielem i zarażać nie mają żadnych objawów! JEŚLI SIĘ ZGADZASZ SKOPIUJ I UDOSTĘPNIJ
gda
10 miesięcy temu
a to artykuł na zamówienie firm farmaceutycznych. Od razu mówię jestem za szczepieniami, ale nie wszystkimi.
lena
10 miesięcy temu
ktoś tu robi celowo zamięszanie szczepionki nie są złe jesli pomagają ale w naszym demokratycznym świecie ?nie może byc tak ,że podaje się cos co bardziej szkodzi niż pomaga.To raczej logiczne my jako obywatele mamy prawo wiedziec co jest w szczepionce ,leku czy jedzeniu i sami decydować co dla nas dobre?To różni wolnego człowieka od niewolnika ,prawo do informacji i decydowaniu o sobie gwarantowane przez konstytucje .
Nina
10 miesięcy temu
Może były poseł Skutecki powie coś w tym temacie. Lubi wtykać nos w nie swoje sprawy jak każdy antyszczep, ale ludzie się na nim poznali na całe szczęście.
ergf
10 miesięcy temu
Antyszczepionkowcy na rozstrzelanie!!!!!!!!
Zdrowy
10 miesięcy temu
Otwarte oczy? chyba nie... Włochy i Hiszpania się szczepiły najmniej ??? raczej nie... i mają tego skutki... organizmy osłabione pseudo szepionkami.....
Skąd
10 miesięcy temu
skąd mają te dane co ?
olo
10 miesięcy temu
wykorzystuja sytuacje aby dalej wciskac szczepionki
bDAHMMaz
Mm
10 miesięcy temu
Antyszczepionkowcy powinni na samym końcu dostać szczepionkę na covid...albo i nie, bo przecież nie chcieli dzieci szczepić bo to zle ..
Jola
10 miesięcy temu
Dzięki Bogu w Polsce mamy obowiązkowe szczepienia
Krk
10 miesięcy temu
PiS nie ma co się chalić, bo mała liczba zakażeń i zgonów w Polsce, wynika z tych szczepień. Oni tych szczepień na pewno nie wprowadzili.
Taka
10 miesięcy temu
piotrze chory na głowę człowieku, nie powinieneś zabierać głosu. Czy ty myślisz, że byłaby to ta sama substancja co przed laty? Chcesz, to ci wyprodkują, a przy tym dobrze zarobią na takich jak ty, czy tobie podobni
dik
10 miesięcy temu
Ciekawe jaka korporacja szczepionkowa te badania robiła ?
rencista.
10 miesięcy temu
Jak to dobrze,że urodziłem się w latach pięćdziesiątych gdy szczepienia na gruźlicę były obowiązkowe.Jednak PRL miał także dobre strony.
...
Następna strona
bDAHMMbb
bDAHMMai
bDAHMMbi
bDAHMMbj