bEUiZUXo
bEUiZUXs
bEUiZUXw
programy
kategorie
bEUiZUXp

Pomoc imigrantom przy granicy z Białorusią. "Prawo od nas tego wymaga"

Czy mieszkańcy gminy Michałowo, która znajduje się przy granicy z Białorusią, boją się pomagać imigrantom? - Ludzkiego życia nie da się wycenić w żaden sposób. I jeśli ktoś miałby mieć kłopoty przez to, że pomógł osobie, która jest w ciężkim stanie? No nie wiem. Chyba prawo od nas wymaga tego. Jesteśmy zobowiązani do pomagania ludziom, którzy tej pomocy potrzebują - mówił w programie "Newsroom WP" Konrad Sikora, wiceburmistrz gminy Michałowo.

62 reakcje
9
22
31
Podziel się
Komentarze (31)
21-10-2021
migranci
Nie chce się pracować to idą żeby żyć...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (31)

Programy Wirtualnej Polski

bEUiZUXB
KOMENTARZE
(31)
migranci
2 miesiące temu
Nie chce się pracować to idą żeby żyć dobrze i nic nie robić ! NIE ma naszej zgody na przyjmowanie uchodzców ! Ci co tak zapraszają proponuję niech ich meldują w swoich domach, pałacach, apartamentach / mają po kilka mieszkań, domów /, mają gdzie przyjmować, niech płacą za nich składkę zdrowotną, niech ich żywią ! My na operacje ortopedyczne czekamy latami, nie możemy chodzić, a oni od ręki mają pomoc . Zgroza gdzie ja żyje ? Ja mam płacić większa składkę zdrowotna 9 % pytam za co ?
Polak
2 miesiące temu
NIE wiem po co oni przyjechali do Polski doskonale wiedza , ze tu nie ma legalnego przejścia do Niemiec . Świadomie ida przez lasy, pola, unikając przejść granicznych. Dokumentów nie maja , zniszczyli je. Polacy pomagajcie swojemu narodowi, a nie tym młodym zdrowym, żadnym socjalu i lekkiego życia uchodzcom . Oni po to tu ida. Poczekajcie kilka lat i zobaczycie, kim oni są naprawdę , co oni robia, jak żyja na koszt białych . Zapamietajcie sobie na nich musi pracowąc biały, oni pracy się zadnej nie podejmą. Jesteście tak naiwni pojedzcie do Niemiec, Szwecji, Francji pożyjcie tam troche i porozmawiajcie tam z mieszkańcami i zobaczycie co wam tam powiedzą, co tam się dzieje ? Porozmawiajcie z rodzinami tymi gdzie „ migrancji „ zasztyletowali ludzi, dzieci, obcięli głowy i wy tego chcecie w Polsce ? Oni maja tylko oczekiwania, pracowac nie chcą i nie będą , zadania maja coraz większe, żądaja budowy meczetów, żadaja w szkołach jedzenia wg swoich religii, żadaja darmowych przejazdów itp. Posłowie z opozycji latający na granicy z plecakiem, dziennikarka z TVN z paczką ciastek , itp. ? Żałosny widok ! Kompromitacja ! Zajeliście się uchodźcami zobaczcie ilu w Polsce jest bezdomnych, chorych i potrzebujących tu ich los was nie interesuje ? Proponuje tym chcącym udzielać pomocy niech ich przyjmą do własnych domów, niech ich meldują u siebie, żywią ich, płaca za nich ubezpieczenie itp. Oni są mądrzejsi od was wiedzieli jak i gdzie kupić bilety, gdzie wylądować i wiedza gdzie są nielegalne przejścia i tam idą. Dlaczego nie korzystają z legalnych przejść? Na litość was biorą na dzieci, kobiety ? My to znamy , mieszkaliśmy za granica i wiemy jacy oni są ! Nigdy nie poprzemy waszych działań one są wymierzone w nas Polaków i Polskę ! W tym przypadku popieramy rząd, premiera ! Nie mam zamiaru jako polski podatnik ich utrzymywać !
Toreador
2 miesiące temu
Nie wpuszczac nachodzcow!!
bEUiZUXT
SPECNAZ
2 miesiące temu
ładować sniadocerych dzikusów w śmieciarki, a następnie pakować w klatki i samolotem transportowym odsyłać do krajów pochodzenia!
Janek
2 miesiące temu
A co porabia pan Starczewski trenuje teraz biegi w pobliżu zamieszkania bo na granicy mu się znudziło?. Albo panowie Joński i Szczerba. Brakło dziennikarzy to nie ma kto doceniać i nagłaśniać tych heroicznych czynów współczesnych herosów. Ciekawe czy ci ludzie zdają sobie sprawę z tego jacy są śmieszni a jednocześnie żałośni w tych swoich zabiegach o popularność.
Najnowsze komentarze (31)
1234
3 tyg. temu
To są tacy sami ludzie jak my... I niech w końcu polacy zrozumieją że nie ma gorszych ras wszyscy jestesmy ludzmi... Polska katoloicki kraj sredniowiecze u was jeszcze... Dobrze ze sa jednostki które są poruszone tą tragiczną sytuacją i mają ogromne serce do niesienia pomocy... mieszkam w DE i tutaj jest całkiem inne podejscie do człowieka.Rząd jest dla ludzi a nie odwrotnie... Tu sie pomaga każdemu kto tego potrzebuje...
juk
miesiąc temu
kto by pomyślał, że wszyscy nacjonaliści wyznają wiarę w Boga, który głosi miłość do bliźniego...
DSRHaerh
miesiąc temu
W Białymstoku wysypało tych imigrantów po Hotelach. W Gołębiewskim np. Głównie to pewnie przemytnicy i rodziny migrantów, czekający na bliskich. Stać ich na nocleg 500 zł za dobę, kręcą się przy niezłych furach, noszą markowe ubrania, ładne zegarki. Ogólnie nie ma z nimi żadnych ekscesów, tak tylko wspominam, że coś takiego jest. Można w sklepie czasem spotkać z tych większych sieciowych, zagubionego z brodą na obliczu, próbującego rozkminić ceny i opisy produktów. Najwyraźniej ten cały brzytwo-płot ch. daje.
DSRHaerh
miesiąc temu
jest różnica między osobą, która potrzebuje pomocy, bo zdarzył się wypadek, sytuacja losowa, a taką co świadomie (i zupełnie bez sensu) naraża siebie i bliskich. Doprowadza na skraj wyziębienia lub głodu, śmierci nawet - na własne żądanie. Jeżeli zobaczymy że ktoś tonie - staramy się pomóc. Ale kiedy codziennie będą przychodzić na plażę czy jezioro, kolejni ludzie tylko po to by się utopić. Normalni przestaną tam uczęszczać i się tym interesować, a władze prawdopodobnie zamkną takie kąpielisko i jeszcze ogrodzą.
polska emeryt...
2 miesiące temu
Aha, bo zapomniałam : ile za przeprowadzenie przez granicę Szwajcarii czy Monaco? ?
polska emeryt...
2 miesiące temu
kto mnie przeprowadzi przez granicę do Szwajcarii albo księstwa Monaco? W Polsce wiedzą wszyscy jest wojna na górze, tak, że mam szansę na opiekę międzynarodową i od razu dostanę apartament nad jeziorem genewskim czy w Monte Carlo., opiekę w szpitalu CHARITE, mercedesa i miesięczną zapomogę 1000 euro. w Polsce mam emeryturę 2.050 zł nie da się żyć jak człowiek tylko jak zwierzę w lesie. Mnie się należy Szwajcaria czy Monte Carlo!!!!!!!!!!
Cin cin
2 miesiące temu
Udawana empatia tego chłopaka aż mi się udzieliła.
Grifindor 4
2 miesiące temu
wymiotny ten wywiad no ale rozumiem że tak musi być - opiniotwórcze to nie jest, nie dałem rady doogladać do końca
bEUiZUXL
O co chodzi?
2 miesiące temu
A cóż to za expert z Michałowa?
Emi
2 miesiące temu
Troszę dwulicowe te podejście tego włodarz Michałowa
Mer
2 miesiące temu
Zakłamany lub fantazjujący facet ten burmistrz
KPINA-2
2 miesiące temu
Nas Polaków nie ma kto i za co leczyć, tele porada jest modna wstyd!!!! płacimy całe lata i co z tego mamy???nasze ciężko chore POLSKIE DZIECI UMIERAJĄ BO NA ICH LECZENIE NIE MA !!!
KPINA-2
2 miesiące temu
Nie chcemy tych ludzi u siebie, nie i już, bo to bomba z opóźnionym zapłonem !!! ludzie opamiętajcie się, przywloką swój sposób życia i bycia TUTAJ !! zrobią to samo co u siebie, gdzie wtedy nasze dzieci i wnuki pujdą??? to będzie jeden bajzel, Tacy bogaci to aż nie są, jeśli są milionerami, to gdzie kolwiek mogą iść, nie tutaj do litościwej EUROPY !!!
Kamil
2 miesiące temu
Wejście popatrzcie co rzond robi z naszymi rodakami tylko podwyszki i charowac od rana do nocy i bierzesz wypłatę rachunki opłacisz i po godzinie dalej się martf co do gara a takiego pszyjmom mieszkanie dadzom konto zalorzom kasa fplywa za nasze podatki a oni bendom biegać gwałcić i bug wie go jeszcze a ty się martf o dzieci bo dlanih to fszysko jedno ile ma dziecko lat liczy się dla nich rze to kobieta brudasy niech Ci rzodu jch utszymujom za sfoje pensie i diety a nie za klamstfa biorom tyle miesięcznie co my za rok zwykły pracownik ja jestem pszeciw ich wpuszczać niech się najpierw sfojmi zajmom rodakami a nie wietrznie inym pomagajom
bEUiZUYn
bEUiZUXu
bEUiZUYu
bEUiZUYv