programy
kategorie

Pościg policji za pijanym kierowcą w lesie. Nagranie z radiowozu

Podlaska grupa Speed w niedzielę (30 maja) złapała pijanego kierowcę. Cała sytuacja miał miejsce na drodze krajowej pomiędzy Białymstokiem a Augustowem. Patrol w okolicy miejscowości Brody zauważył dziwnie jadący pojazd. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Mężczyzna, jak się później okazało, mając blisko 4 promile, zignorował komunikaty od mundurowych i uciekł samochodem w las. Leśne drogi nie były jednak przeszkodą dla policjantów z podlaskiej grupy Speed. Warto dodać, że pijany uciekinier miał już wydany zakaz prowadzenia pojazdów. 65-latek  odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ciekawostką jest fakt, że od początku roku do końca maja mundurowi z Podlasia zatrzymali 722 nietrzeźwych kierowców. Policjanci przypominają, że każdy taki kierowca jest potencjalnym źródłem ludzkiej tragedii.

114 reakcji
19
35
60
Podziel się
Komentarze (60)
02-06-2021
e tam"Policjanci zatrzymali 722 nietrzeźwych kierowców". A co to za ciekawostka na Podlasiu?!. Niech poinformują kiedy zatrzymają trzeźwego. (Pewnie chory)
zobacz więcej komentarzy (60)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(60)
e tam
3 lata temu
"Policjanci zatrzymali 722 nietrzeźwych kierowców". A co to za ciekawostka na Podlasiu?!. Niech poinformują kiedy zatrzymają trzeźwego. (Pewnie chory)
prześmiewca
3 lata temu
Na Podlasiu tylko wielbłądy nie piją i to tylko dlatego że ich tam niema!
Myszka55
3 lata temu
Po takim wykroczeniu , kiedy delikwent ma zabrane uprawnienia do prowadzenia samochodu powinna być konfiskata rzeczy użytych do popełnienia przestępstwa a w tym przypadku jest to samochód . Skonfiskowany pojazd powinien być sprzedany na licytacji a środki pozyskane ze sprzedaży powinny zasilić fundusz osób poszkodowanych przez takich właśnie pijanych kierowców.
połowa
3 lata temu
Złapali 722 pijanych ? Znaczy się średnio prawie 5 dziennie. Podlasie, stan umysłu ?
Wacek
3 lata temu
Podlasie to przecież najbardziej bogobojny region kraju.....
Najnowsze komentarze (60)
ziyx
3 lata temu
polska wiedzie prym w pijanstwie w ue , a podlasie w polsce , czesciej pijany wyborca latwiej wybierze pis
Paweł
3 lata temu
"Policjanci przypominają, że każdy taki kierowca jest potencjalnym źródłem ludzkiej tragedii." - To czystej wody manipulacja! 90% wypadków, a chyba nawet więcej, bo już dokładnie nie pamiętam, jest spowodowana przez trzeźwych kierowców. :P A poza tym - jak gorączkuje też ma nie jechać? Jak się nie wyspał to też ma nie jechać? Karać za potencjalne zagrożenie? Do czego to dąży? Jak w dowcipie - kara za gwałt, bo ma potencjalne możliwości i narzędzie potencjalnej zbrodni przy sobie! ;)
lechu
3 lata temu
Na Podlasiu piją a potem głosują na pis .
how
3 lata temu
Jak na 65 letniego dziadka z 4 promilami to nieżle przetestował policjantów przez ten las...
kapitanŻbik
3 lata temu
Podlasie i wszystko jasne.
Przemo2
3 lata temu
Uwzględniając, że to podlaskie i niedziela to pewnie chłopina wracał z kościoła. Pomodlił się , ksiądz pobłogosławił więc raczej nie można mówić o stwarzaniu zagrożenia. W stanie łaski przecież był.
Marek mr1951
3 lata temu
Statystycznie pięciu bandytów drogowych dziennie! Jakim prawem? Toż to matecznik miłościwie nam panującej partyi PIS! Tak bezwzględnie władza prześladuje elektorat matki partii?
Poszkodowany ...
3 lata temu
Czy to nie Patryk Flazynski z Sokolowa Podlaskiego?
LEON
3 lata temu
Pijany i reklama piwa. Brawo,
xd123456
3 lata temu
tak i bmw na serwis po takiej jezdzie zapłaci podatnik czyli my wszyscy
EWK
3 lata temu
CZY TO REKLAMA SEATA ???
Onni
3 lata temu
przecież to elektorat PiSu prawdziwi Polacy i Katolicy !!!
podlasiepije
3 lata temu
W sumie działał słusznie bo z BWM policyjnym na asfalcie nie miał szans. Widac wyraźnie że grupa speed słabiej sobie radzia podczas OFFROAD. Czyli pomimo promili rozumował logicznie.
Może ledwo pr...
3 lata temu
Nie był taki napruty skoro tak jechał.
...
Następna strona