bDSUzbwA
bDSUzbwE
bDSUzbwI
programy
kategorie
bDSUzbwB

Premier Danii nie wytrzymała. Była na farmie norek

Władze Danii wydały nakaz uboju 17 mln norek po tym, jak wykryto COVID-19 na setkach ferm. Premier Mette Fredriksen po wizycie na jednej z nich udzieliła emocjonalnego wywiadu. Wszystko przez to, że w całej Danii zabito już ponad 10 mln norek. Mette Fredriksen w wywiadzie powiedziała: "Mamy dwa pokolenia wykwalifikowanych hodowców norek, ojca i syna, w krótkim czasie zniszczony został dorobek całego ich życia. To jest dla nich ogromna strata. Przepraszam, mnie to też bardzo dotknęło. Mam nadzieję, że zawarliśmy odpowiednie porozumienie w sprawie odszkodowania. Liczę również na to, że hodowcy nie będą ani nas, ani siebie obwiniać za to ogromną stratę. Nasza decyzja wynikała z zagrożenia wirusem." Przeciwnicy decyzji rządu uważają, że ubój zdrowych norek nie powinien się rozpoczynać bez planu rekompensat dla właścicieli ferm.

27-11-2020
141 reakcji
6
78
57
Podziel się
Komentarze (57)
27-11-2020
TomiA mnie się bardziej chce płakac nad losem norek - całe życie w ciasnej klatce żeby jakaś baba mogła sobie futro założyć od święta. Przykro się to ogląda.
zobacz więcej komentarzy (57)

Programy Wirtualnej Polski

bDSUzbwN
KOMENTARZE
(57)
Tomi
5 miesięcy temu
A mnie się bardziej chce płakac nad losem norek - całe życie w ciasnej klatce żeby jakaś baba mogła sobie futro założyć od święta. Przykro się to ogląda.
Bodzio
5 miesięcy temu
Ja myslalem ze ona zapłakała nad losem tych zwierząt a ona beczy bo straty będą tfu
norek
5 miesięcy temu
Ma być zakaz hodowli zwierząt na futra
bDSUzbxf
zaczarowaolot
5 miesięcy temu
A tez plAkAlA gdy "bAnkRuTowAly" zamykAnE zoStawAly oboZy koNCenTRacyTnE tez pRacownik na bEzroboCiE do sadu w NoRyMbErdze a to tez strata zarobku zeby wyRywAnE zloTe zapyT
ANNA
5 miesięcy temu
Jej chce się płakać nad stratami. Ty zapłacz lepiej nad losem tych biednych stworzeń i dziękuj Bogu że jesteś człowiekiem a nie taką norką.
Najnowsze komentarze (57)
norka
4 miesiące temu
BIEDNE ZWIERZĘTA, TE CO ODESZŁY JUŻ NIE BĘDĄ CIERPIAŁY KATUSZY ZGOTOWANYCH IM PRZEZ człowieka. Płakała nie po niewinnych zwierzętach tylko po biznesie, niech ją szlak..... BÓG NIE PODARUJE LUDZIOM TEGO WYNISZCZENIA. TERAZ PIEKŁO CZEKA CZŁOWIEKA. KARMA WRÓCI.
Lola
5 miesięcy temu
Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy odbudowa stada. Koniec hodowli norek na zawsze powinien stać się jednym z pozytywów covidu.
Anka123
5 miesięcy temu
Dla fanaberii męczą zwierzęta. Takie królowe życia. Zabronić i kropka
Mina
5 miesięcy temu
Ej umówmy się, ale ja płaczę nad losem tych zwierząt, i tym, jak one są traktowane, po to tylko, by jakaś pańcia mogła mieć kołnierz z ich futra. Dramat, ludzie, to jest dramat. Dla tych zwierzaków śmierć to wybawienie. Bądźmy ze sobą szczerzy. I żeby nikt mi tutaj nie hejtował pod wpisem. Nie, ludzie, od wielu lat nie jem mięsa
bolid
5 miesięcy temu
Ale cyrk, szkoda że u nas politycy tak nie zrobili przed słynną ustawa o zwierzętach futerkowych, nie było by takiego poruszenia i skandlu w Polsce.!
Husa4
5 miesięcy temu
Norek im szkoda a ludzi mają gdzieś.
:((
5 miesięcy temu
a nie taniej wybić ludzi? Zwierzętom ten wirus nie szkodzi.
GilbertzRybii
5 miesięcy temu
Myślałem, że ona płacze nad losem norek, a ona o hajs się martwi. Straty materialne tych ludzi mnie w ogóle nie obchodzą. Może znajdą sobie jakieś zajęcie gdzie nie trzeba męczyć i zabijać zwierząt. Na pewno zmądrzeją wtedy.
bDSUzbwX
luk
5 miesięcy temu
ci od norek coś musieli nawywijać jak wszędzie ich chcą zniszczyć
Animals
5 miesięcy temu
Ludzie nie mają sumienia ani trochę, ona płacze bo firma padła...a mnie łzy poleciały za te biedne, niewinne miłe zwierzątka... Bóg się zbliża wszystkich was osądzi...!!!!!!!!
lea
5 miesięcy temu
Żal mi zwierząt...
Krzysztofvb
5 miesięcy temu
Od tysięcy lat człowiek hodował zwierzęta na ubrania i żywność. Rozumiem ,że trzeba każde zwierzę traktować dobrze bez zbędnego cierpienia ale teraz lewactwo popada już w totalną paranoje. Bardziej interesuje ich los zwierząt niż ludzi. Tam przynajmniej premier rozumie ,że jeśli ktoś od pokoleń na coś pracuje i z jakiegoś powodu rujnuje się dorobek jego całego życia to jest to ogromna tragedia. Ale dla ludzi ,którzy nie skalali się w życiu ciężką pracą albo żyją z pieniążków innych podatników bardzo łatwo jest przyjmować absurdalne ideologie na czyiś koszt. Ciekawi mnie czy wszyscy z tych obrońców zwierząt są tutaj wegetarianami??? i czy żaden z was nigdy w życiu nie kupił skurzanych butów, torebki czy paska do spodni??? Jeśli nawet nie ...to generujecie miliony ton plastiku ,który później pływa w morzach, rzekach itd. i powoduje nie mniejsze cierpienie zwierząt. Tak właśnie wygląda hipokryzja w pigułce!!!!
naturalnie
5 miesięcy temu
Ludzi poddadzą eutanazji bez mrugnięcia okiem, wyskrobią każdy zarodek, przetransformują dziecko z chłopca na dziewczynkę - albo odwrotnie. Ale takie milusie zwierzaczki zabijać .... łzy się same do oczu cisną.
Szymek
5 miesięcy temu
Wystarczyło dotować fermę, żeby norki pożyły sobie i przeszły chorobę, którą zazwyczaj przechodzą lekko, potem na ponowne testy i spoko. Ta łatwość w zabijaniu milionów zwierząt nie bierze się z tego, że są chore..., ale, ponieważ w ogóle są traktowane jak produkt - i tak czy siak byłyby zabite, tylko albo bez zysku dla hodowcy albo z zyskiem ze sprzedaży futer. Dlatego nikt się nie lituje nad losem zwierząt, tylko hodowców.
...
Następna strona
bDSUzbxz
bDSUzbwG
bDSUzbxG
bDSUzbxH