bESSzHtw
bESSzHtA
bESSzHtE
programy
kategorie
bESSzHtx

Problem z równoległym parkowaniem. Nie uwierzysz, co stało się na końcu

Ta kobieta miała problem z równoległym zaparkowaniem swojego samochodu w jednym z amerykańskich miasteczek. Nie chciała zarysować innych aut, ale także bała się wjechać na chodnik. Podjęła kilkanaście prób zaparkowania i wszystkie skończyły się porażką. Pomoc zaoferowała przechodząca akurat dziewczyna, która zgodziła się naprowadzić auto na właściwe miejsce. Nie obyło się bez kilku pomyłek, ale w końcu, po kilku minutach, kobiecie udało się prawidłowo zaparkować. I tutaj historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie postawa pomocnej dziewczyny. Otóż okazało się, że jest ona właścicielką granatowego jeepa, który stał za parkowanym autem. Po udzieleniu pomocy dziewczyna wsiadła do swojego samochodu i odjechała. Parkująca kobieta dosłownie nie mogła uwierzyć własnym oczom.

98 reakcji
38
25
35
Podziel się
Komentarze (35)
20-04-2021
susBo tu nie chodziło o to aby ,,komuś dać rybę" tylko wędkę. Dzięki tej dziewczynie, druga nauczyła się parkować. I to jest morał tej bajki.
zobacz więcej komentarzy (35)

Programy Wirtualnej Polski

bESSzHtJ
KOMENTARZE
(35)
sus
7 miesięcy temu
Bo tu nie chodziło o to aby ,,komuś dać rybę" tylko wędkę. Dzięki tej dziewczynie, druga nauczyła się parkować. I to jest morał tej bajki.
dzik
7 miesięcy temu
Fajna ustawka.
Piotr&Paweł
7 miesięcy temu
Pic na wodę fotomontaż. To była ustawka bo obie kobiety miały zdemontowane rejestracje z pojazdów. Poco pisać takie pierdoły?
bESSzHub
XDcc
7 miesięcy temu
FAKE jak złoto - nic z naturalnego zachowania.
malek
7 miesięcy temu
Z parkowaniem równoległym jest problem. Dzięki genialnym przepisom. Jak widać na filmie, a i również jak wiemy z praktyki, w przypadku wyznaczania parkingów z takim parkowaniem nie wyznacza się linii poprzecznych ograniczających długość miejsc parkingowych. Każdy parkuje zgodnie z rozsądkiem i swoimi umiejętnościami. Ale jest wyjątek: wyznaczone w takim układzie miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych mają 5 metrów długości. Często zdarza się sytuacja, że samochody parkujące i z przodu i z tyłu dojeżdżają do samej linii. W takiej sytuacji niepełnosprawny jadący takim np. Mondeo czy Laguną, ma z przodu i z tyłu mniej więcej po 15 cm luzu. Ale za to ma pięknie wyznaczone miejsce z boku. Tak jakby ktoś zamierzał parkować obok na środku drogi albo na chodniku. Wypadałoby zaprosić pana ministra, który podpisał takie warunki techniczne do rozporządzenia, by wyjechał z takiego miejsca, mając po 15 cm wolnego miejsca. Albo zaparkował. Nie da rady - traci stanowisko. A przecież nie jest niepełnosprawny, więc powinien sobie dobrze poradzić
Najnowsze komentarze (35)
fin
7 miesięcy temu
no i dobrze , poćwiczyła
marek zol
7 miesięcy temu
pouczające i ...sympatyczne. przyznam iż po przesiadce z haczbeka na sedana mam pewne problemy, długość samochodu robi swoje.
lil
7 miesięcy temu
nie od dzisiaj wiadomo, ze na swiecie sa dwa gatunki kobiet....
Walec
7 miesięcy temu
to nie Jeep tylko Ford Kuga a to robi różnice
www
7 miesięcy temu
Ustawka. Widać to doskonale.
tomo
7 miesięcy temu
ustawione
ANDREW NYC
7 miesięcy temu
w NOWYM YORKU parkuje sie na zyletke najgorzej jest na BROOKLYN dlatego ci co nie maja czujnikow na zderzaki zakładają specjalne gumy
werd
7 miesięcy temu
to ustawka
bESSzHtT
wujcio
7 miesięcy temu
Gra aktorska trochę drewniana, fabuła tej ustawki do Pata i Mata się nie umywa.
Fred
7 miesięcy temu
co za bzdury. Wystarczyłoby żeby kobieta, która miała odjechać i to zrobiła dopiero po udzieleniu pomocy, odjechała wcześniej. Parkująca miałaby wtedy dużo miejsca na zaparkowanie w sposób w jaki pierwotnie planowała.
fdb
7 miesięcy temu
A gdzie byli rodzice?
krab
7 miesięcy temu
Tak potrafią tylko kobiety.
takie zagadki...
7 miesięcy temu
hahaha nie wiedziałem że Ford produkuje Jeep'y... a może na odwrót Jeep produkuje Fordy
yhio9
7 miesięcy temu
jesli taka kobieta nie potrafi zaparkowac w ten sposob nie powinna miec prawa jazdy. Na drodze tez nie ma wyczucia odleglosci itd , a to zagrozenie dla innych
bESSzHuv
bESSzHtC
bESSzHuC
bESSzHuD