bEizvaWI
bEizvaWM
bEizvaWQ
programy
kategorie
bEizvaWJ

Pusta Wenecja. NASA publikuje nowe zdjęcia

NASA opublikowała zdjęcie włoskiego miasta, które pokazuje jak puste są weneckie kanały. Włochy były pierwszym krajem w Europie, gdzie pojawiły się ogniska koronawirusa. Urzędnicy zarządzili blokadę i od 9 marca w Wenecji nie pojawiają się już turyści.

16-04-2020
Tranksrypcja:
rozwiń
kurczak
pieczony
czerwony
113 reakcji
31
49
33
Podziel się
Komentarze (33)
16-04-2020
PolllinCo za ambitny materiał.....fiu fiu
zobacz więcej komentarzy (33)

Programy Wirtualnej Polski

bEizvaWV
KOMENTARZE
(33)
Polllin
rok temu
Co za ambitny materiał.....fiu fiu
ergo
rok temu
No tak, trzeba być specjalistą z NASA i mieć szpiegowskie satelity do dyspozycji, żeby stwierdzić, że po zamknięciu takiego miasta jak Wenecja, kanały będą puste.
komentator
rok temu
I tak niech będzie.Miasto odpocznie, woda będzie czystsza. Niemądre komentarze nie są śmieszne. Są tylko dowodem niskiego rozwoju umysłowego.
bEizvaXn
wolkar
rok temu
Gdzie te pokazujące różnice zdjęcia????
rep
rok temu
I fajnie ! Mieszkańcy tak narzekali na turystów to mają teraz spokój. Wiecznie niezadowoleni będą dalej narzekać, że jak nie ma turystów to wprawdzie nie ma kasy, ale w mieście spokój !
Najnowsze komentarze (33)
Alfred
rok temu
to nie ma nic wspólnego z wolą ludzi, tylko sytuacją i zakazami.
Hakunamatata!...
rok temu
Rok temu narzekali w tym miejscu na turystów że im rolki od walizek przeszkadzają bo robią hałas , że turyści jedzą kanapki na schodach itd. Wprowadzali jakieś zakazy i mandaty za spożywanie kanapek i jakieś ograniczenia w ilości turystów w tym mieście. To teraz sobie myślę że jest im tam teraz jak w siódmym niebie. No chyba że im się odwidziało to jojczenie na turystów, ciekawe???
Barbara
rok temu
a tak narzekali na turystów już reglamentacje chcieli zrobić i co "korona" wprowadziła im to czego chcieli
andrzej52
rok temu
czy nie wystarcz podpis pod odtwarzanym materiałem, przecież to zaciemnia obraz, czy ktoś myśli jak puszcza ten materiał chyba że jest to materiał dla Anglików lub Amerykanów
chichot losu
rok temu
Wstyd. Zapraszają turystów a takie odrapane budynki. No cóż. Dopiero narzekali na nadmiar turystów to mają co chcieli - wielkie 0
pio
rok temu
to taka sensacja jak w naszych lasach, jest kwarantanna to jest i pusto, odkrycie nasa. muszę wstawić zdjęcie pustego lasu
Marcin
rok temu
I kolejne kłamstwo nie zarażonych jest ale zarażonych zostało ponieważ część wyzdrowiała a część chorych umarła .Musimy się trzymać prawdy inaczej przejaskrawiony obraz świata może wywołać panikę .
Przemas
rok temu
Czy wy też widzicie tutaj wielkiego kangura, albo mysz:-)
bEizvaXf
ZEN
rok temu
OSADY OPADŁY NA DNO I CAŁA PRAWDA :)
Stop hipokryz...
rok temu
Dopiero co miasta takie jak Wenecja Barcelona itp. miały dość turystów. No to się doczekały. I co ? Lepiej ? Spokojniej, ciszej, bardziej zdrowo. No jasne. A jak tam stan konta tych wszystkich , którzy potracili pracę i dochód ? Zatęskniliście za turystami. No to jak chcecie czy nie ?
aaa
rok temu
Dziennikarskie wyżyny:) Co za wspaniały materiał:)
klo
rok temu
ale sensacja/.. Normalna rzecz ,skoro nie ma turystów to i jest pusto .po co tak pisać i szukac sensacji ?? To ja też napisze sensację. Zatankowałem wczoraj samochód do pełna bo świeciła mi się rezerwa >.
Pers
rok temu
No i gdzie te zdjęcia?
Reggi
rok temu
Staram się zrozumieć, po co to dzieło powstało.
bEizvaXH
bEizvaWO
bEizvaXO
bEizvaXP