programy
kategorie

Radosław Fogiel odpowiada Tomaszowi Grodzkiemu. "Nie wiem, o jakich sygnałach mówi"

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki alarmuje, że jest "coraz więcej sygnałów" ws. tego, że środki unijne będą uzależnione od przestrzegania praworządności. Co na to Radosław Fogiel? - Powinny się niepokoić te kraje, w których jest coś nie w porządku z praworządnością. U nas jest wszystko w porządku. Nie wiem, o jakich sygnałach mówi marszałek Grodzki - komentował z-ca rzecznika PiS w programie "Tłit". - Mam wrażenie, że część opozycji byłaby zadowolona, gdyby taką pałkę polityczno-finansową na Polskę znaleziono. Nie jest to podejście godne polityka, któremu leży na sercu dobro naszego kraju - wskazał.

Tranksrypcja:Polski Senat napisał tak - cytując profesora Tomasza Grodzki...
rozwiń
"Jest coraz więcej sygnałów, że środki unijne będą przekazywane krajom członkowskim pod warunkiem przestrzegania praworządności w tych krajach".
Oświadczył rzeczony marszałek. Pan się niepokoi takim stanem rzeczy? Przedstawianym przez marszałka?
Ja myślę, że powinny się niepokoić te kraje, w których jest coś nie w porządku z praworządnością. U nas jest wszystko w porządku?
U nas jest absolutnie wszystko w porządku. Nie wiem, o jakich sygnałach mówi pan marszałek Grodzki.
Ale oczywiście odrzucając krygowanie się, mam wrażenie, że część opozycji byłaby wręcz zadowolona, gdyby taką pałkę polityczną finansował.
No, Polskę znaleziono w Unii Europejskiej. To nie jest to podejście godne polityka, któremu leży przede wszystkim dobro naszego kraju.
5 reakcji
0
5
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(0)